Kancelaria Adwokacka Sebastian Doniec

Kancelaria Adwokacka Sebastian Doniec
ID wpisu: 16058
Dodano: 25.11.2014
Kliknięć: 126
Wyświetleń: 1351
CTR: 9.33%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
416
Google
73
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.99 (181 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Adwokat jest osobą cieszącą się dużym zaufaniem społecznym i dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich ludzi do wykonywania tego zawodu.
Jednym z adwokatów w Jaśle jest mecenas Sebastian Doniec, prowadzący również swoją kancelarię w Gorlicach przy ulicy Bieckiej 76. Jest on absolwentem prawa i filologi angielskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Adwokat ten świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego. Dla mieszkańców i firm z terenu powiatów Gorlice i Jasło, udziela porad prawnych i konsultacji, przygotowuje pisma procesowe, projekty umów oraz reprezentuje swoich klientów przed sądami powszechnymi oraz różnego rodzaju urzędami administracji publicznej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.adwokatdoniec.pl

Opinie o stronie www.adwokatdoniec.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jedna z lepszych kancelarii notarialnych w mieście Poznaniu zaprasza do kontaktu. W ofercie poszukać można najlepsze notarialne usługi m.in. sprawy (...)
Znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdaleny Burakowskiej prowadzi kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, (...)
Pomoc oraz obsługa prawna, a ponadto reprezentowanie m.in. przed Trybunałem Konstytucyjnym, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym i (...)
Mająca siedzibę w Wodzisławiu Śląskim Kancelaria radcy prawnego Bogdana Skaby zaprasza do współpracy osoby fizyczne jak i przedsiębiorców. Firma (...)
Prezentujemy Państwu kancelarię prawną Temida, jakiej biura znajdują się w Rzeszowie i Tarnobrzegu. Zajmujemy się kwestiami zarówno Klientów indywidualnych, (...)
Kancelaria Adwokacka Magdaleny Barcikowskiej specjalizuje się w prawie pracy, administracyjnym, karnym rodzinnym, spadkowym, opiekuńczym oraz gospodarczym. (...)
Kancelaria adwokacka Mariusz Wysocki z Wrocławia sprawuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym oraz firmom. Prowadzi sprawy, związane z (...)
Nasza firma wspiera poprzez swoją działalność wszelkiego rodzaju firmy poszukujące pomocy prawnej i księgowej. Nasi prawnicy zajmują się obsługą (...)