Kancelaria Adwokacka Sebastian Doniec

Kancelaria Adwokacka Sebastian Doniec
ID wpisu: 16058
Dodano: 25.11.2014
Kliknięć: 118
Wyświetleń: 1201
CTR: 9.83%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
387
Google
73
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.99 (173 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Adwokat jest osobą cieszącą się dużym zaufaniem społecznym i dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich ludzi do wykonywania tego zawodu.
Jednym z adwokatów w Jaśle jest mecenas Sebastian Doniec, prowadzący również swoją kancelarię w Gorlicach przy ulicy Bieckiej 76. Jest on absolwentem prawa i filologi angielskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Adwokat ten świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego. Dla mieszkańców i firm z terenu powiatów Gorlice i Jasło, udziela porad prawnych i konsultacji, przygotowuje pisma procesowe, projekty umów oraz reprezentuje swoich klientów przed sądami powszechnymi oraz różnego rodzaju urzędami administracji publicznej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.adwokatdoniec.pl

Opinie o stronie www.adwokatdoniec.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Adwokat Wojciech Kuśnierz i adwokat Jacek Milczarek prowadzą swoje Kancelarie Adwokackie w Gorzowie Wielkopolskim. W ofercie mają opracowanie i weryfikacje (...)
Adwokat S. Doniec, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim, w 2014 r. otworzył własną kancelarię adwokacką w Gorlicach, Dwa lata później (...)
W internecie można znaleźć bardzo dużo informacji na temat prawa. Jednak jest to pewne niebezpieczeństwo. Najczęściej są to informacje, które (...)
Witamy Cię na naszym profilu. W ramach działalności naszej firmy tworzymy regulaminy sklepów internetowych, stron i serwisów. Dbamy, abyś prowadził (...)
W miejscowości Łańcut działa Kancelaria Adwokacka. Prowadzona przez mecenasa Pawła Ciska. Świadczy pełną obsługę prawną firm oraz osób prywatnych, (...)
Nasza kancelaria reprezentuje klientów indywidualnych, jak też klientów biznesowych - firmy i dodatkowo osoby prawne, w sporach gospodarczych, a także (...)
Nasza kancelaria adwokacka pomaga klientom wychodzić z problemów podatkowych. Doradzamy przy postępowaniach przeciwko urzędom skarbowym. Rozwiązujemy (...)
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Kancelarii Radcy Prawnego PIĘTKA I PARTNERZY. Siedziba firmy mieści się w Gdyni. Współpracujemy (...)