Kancelaria Adwokacka Sebastian Doniec

Kancelaria Adwokacka Sebastian Doniec
ID wpisu: 16058
Dodano: 25.11.2014
Kliknięć: 121
Wyświetleń: 1243
CTR: 9.73%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
392
Google
73
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.99 (176 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Adwokat jest osobą cieszącą się dużym zaufaniem społecznym i dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich ludzi do wykonywania tego zawodu.
Jednym z adwokatów w Jaśle jest mecenas Sebastian Doniec, prowadzący również swoją kancelarię w Gorlicach przy ulicy Bieckiej 76. Jest on absolwentem prawa i filologi angielskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Adwokat ten świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego. Dla mieszkańców i firm z terenu powiatów Gorlice i Jasło, udziela porad prawnych i konsultacji, przygotowuje pisma procesowe, projekty umów oraz reprezentuje swoich klientów przed sądami powszechnymi oraz różnego rodzaju urzędami administracji publicznej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.adwokatdoniec.pl

Opinie o stronie www.adwokatdoniec.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Chcieliby Państwo skorzystać z usług świadczonych przez notariusza? W przypadku centrum Warszawy, konkretniej Mokotowa, warto zapoznać się z informacjami (...)
Łuczak to kancelaria prawna, która obsługuje klientów indywidualnych oraz korporacyjnych w Mielcu. Główne specjalizacje kancelarii to prawo administracyjne, (...)
Kancelaria powstała w 2013 roku. Jej powstanie podyktowane zostało rosnącym zapotrzebowanie na usługi pomocy w obrębie prawa. Celem i misja naszej (...)
Komornik Braniewo to profesjonalna kancelaria komornicza prowadzona przez doświadczonego komornika sądowego. Działa na rynku od wielu lat przez co (...)
Wszystkie osoby, które stykają się z tematyką prawa budowlanego, budują nieruchomość lub prowadzą firmy budowlane, serdecznie zapraszamy na stronę (...)
Kancelaria adwokacka z Gdańska jest kierowana przez adwokata Macieja Włodarczyka. Działa na terenie Trójmiasta także całego województwa pomorskiego. (...)
Strona internetowa Adwokat Głogów zawiera wiadomości o działalności kancelarii adwokackiej. Na wybranych zakładkach omówione zostały główne (...)
W miejscowości Łańcut działa Kancelaria Adwokacka. Prowadzona przez mecenasa Pawła Ciska. Świadczy pełną obsługę prawną firm oraz osób prywatnych, (...)