Kancelaria Adwokacka Sebastian Doniec

Kancelaria Adwokacka Sebastian Doniec
ID wpisu: 16058
Dodano: 25.11.2014
Kliknięć: 130
Wyświetleń: 1619
CTR: 8.03%
580
Google
73
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.99 (185 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Adwokat jest osobą cieszącą się dużym zaufaniem społecznym i dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich ludzi do wykonywania tego zawodu.
Jednym z adwokatów w Jaśle jest mecenas Sebastian Doniec, prowadzący również swoją kancelarię w Gorlicach przy ulicy Bieckiej 76. Jest on absolwentem prawa i filologi angielskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Adwokat ten świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego. Dla mieszkańców i firm z terenu powiatów Gorlice i Jasło, udziela porad prawnych i konsultacji, przygotowuje pisma procesowe, projekty umów oraz reprezentuje swoich klientów przed sądami powszechnymi oraz różnego rodzaju urzędami administracji publicznej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.adwokatdoniec.pl

Opinie o stronie www.adwokatdoniec.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Biuro podatkowe Anmar poleca usługi księgowe i podatkowe na najwyższym poziomie. Siedziba biura znajduje się w Gdańsku i od 1990 roku oferuje swoje (...)
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. W swoich usługach integrujemy wiedzę i praktyczne doświadczenia – z obszaru (...)
Pravnik.pl to interaktywny system nauki i powtórek, ułatwiający przygotowanie się do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną. Wiedza (...)
To jest strona Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łańcucie. Kancelarię prowadzi mecenas Paweł Cisek. Klienci indywidualni, instytucje oraz (...)
Prezentujemy Meritum Kancelarię Radcy Prawnego Spółka Komandytowa z siedzibą w Katowicach. Nasza Kancelaria oferuje usługi w zakresie: prawa cywilnego (...)
Chcemy przedstawić Ci ofertę jednej z Kancelarii Komorniczych, znajdującej się przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy, obejmującej swoim działaniem obszar (...)
Zapraszam serdecznie do mojej kancelarii, w której udzielam dla Państwa wielostronną pomoc prawną, obejmującą konsultacje oraz zastępstwo procesowe (...)
W naszej kancelarii radcowskiej dostarczamy profesjonalną pomoc dla naszych klientów. Zakres działań obejmuje między innymi: reprezentowanie stron, (...)