Tłumacz przysiegły - powiat Wodzisław Śląski

Tłumacz przysiegły - powiat Wodzisław Śląski
ID wpisu: 16038
Dodano: 25.11.2014
Kliknięć: 146
Wyświetleń: 2123
CTR: 6.88%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
835
Google
107
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.93 (193 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mimo coraz lepszej znajomości języków obcych wśród Polaków to nadal nieodzowne są usługi tłumaczy szczególnie tłumaczy przysięgłych. Tłumacz przysięgły nieodzowny jest przy tłumaczeniach różnego rodzaju dokumentów finansowych, prawnych czy handlowych.
Jednym z takich tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego na terenie powiatu Wodzisław Śląski jest Maria Siemaszkiewicz, absolwentka wydziału germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykonuje ona tłumaczenia ustne i pisemne zarówno ogólne jak i specjalistyczne z zakresu medycyny, prawa, finansów i ubezpieczeń. Tłumacz ten obsługuje mieszkańców, firmy i instytucje publiczne z terenu powiatu Wodzisław Śląski jak i też z sąsiednich powiatów śląskich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.tlumaczwodzislaw.pl

Opinie o stronie www.tlumaczwodzislaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Paldrew działająca w Charcicach od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi tartaczne Klientom z województwa lubuskiego oraz wielkopolski. Obsługujemy (...)
Zapraszamy do konsultacji ze specjalistami z Kancelarii Podatkowej doradcy podatkowego Jolanty Cieplik. W naszym biurze zatrudniamy jedynie pracowników (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą PHU Ładniak z Pustkowa w województwie zachodniopomorskim. Świadczymy kompleksowe usługi (...)
Firma GTG-GROUP z Warszawy zaprasza do zapoznania się z ofertą usług gięcia, cięcia, spawania blach i nie tylko. Jesteśmy znani z szybkiej realizacji (...)
Floster jest rzetelną oraz kompetentną firmą, która świadczy usługi sprzątające i porządkowe na terenie Zagłębia Dąbrowskiego oraz Górnego (...)
Na terenie trójmiasta oraz okolic działa Biuro Usług Geodezyjnych Jan Brzóska Andrzej Drzazga. Jesteśmy profesjonalną firmą, która od 1993 roku (...)
Agencja opiekunek EmCare powstała specjalnie po to, aby otoczyć troską dzieci i osoby starsze, które potrzebują opieki. Nasze pracownice to świetnie (...)
Uległeś wypadkowi, a zakład ubezpieczeń nie chce Ci wypłacić należnego Ci odszkodowania? Serdecznie zachęcamy Cię zatem do skorzystania z naszych (...)