Tłumacz przysiegły - powiat Wodzisław Śląski

Tłumacz przysiegły - powiat Wodzisław Śląski
ID wpisu: 16038
Dodano: 25.11.2014
Kliknięć: 149
Wyświetleń: 2677
CTR: 5.57%
1232
Google
108
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.93 (196 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mimo coraz lepszej znajomości języków obcych wśród Polaków to nadal nieodzowne są usługi tłumaczy szczególnie tłumaczy przysięgłych. Tłumacz przysięgły nieodzowny jest przy tłumaczeniach różnego rodzaju dokumentów finansowych, prawnych czy handlowych.
Jednym z takich tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego na terenie powiatu Wodzisław Śląski jest Maria Siemaszkiewicz, absolwentka wydziału germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykonuje ona tłumaczenia ustne i pisemne zarówno ogólne jak i specjalistyczne z zakresu medycyny, prawa, finansów i ubezpieczeń. Tłumacz ten obsługuje mieszkańców, firmy i instytucje publiczne z terenu powiatu Wodzisław Śląski jak i też z sąsiednich powiatów śląskich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.tlumaczwodzislaw.pl

Opinie o stronie www.tlumaczwodzislaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Adwokat to osoba niosąca pomoc prawną w potrzebie nie tylko klientom osobistym, ale również jednostkom gospodarczym. Nasza kancelaria prawna dokłada (...)
Szeroki wachlarz usług z zakresu ochrony własności intelektualnej proponuje Kancelaria Prawno-Patentowa PORAJ z Poznania, założona w 1991 roku przez (...)
Przedstawiamy Państwu firmę Unlimited Jakub Krzystyniak z siedzibą w Nowym Targu. Jesteśmy producentem oświetlenia ledowego. Zakupią u nas Państwo: (...)
Kancelaria Adwokacka, adwokat Marcin głód, we Wrocławiu świadczy kompleksową pomoc dla przedsiębiorstw i osób prywatnych, z zakresu spraw cywilnych, (...)
Firma LINK MARCIN JURAK z Gdyni to biegłe usługi elektryczne. Oferujemy szybki i bezproblemowy montaż wideodomofonów, domofonów oraz naprawę instalacji, (...)
Po profesjonalne tłumaczenia pisemne, ustne lub dokumentów zapraszamy do biura tłumaczeń Angos. To firma, która działa na rynku od 1992 roku. Pracujący (...)
Rozwody z eksmisją są możliwe do uzyskania w sytuacjach, gdy istnieje zagrożenie zdrowia oraz spokojnego funkcjonowania dla drugiej ze stron. Sprawy (...)
W Rypinie mieści się siedziba Spółdzielni Mleczarskiej ROTR. Nasza firma działa na rynku od roku 1926 i z powodzeniem łączy prawie 90 lat tradycji (...)