Tłumacz przysiegły - powiat Wodzisław Śląski

Tłumacz przysiegły - powiat Wodzisław Śląski
ID wpisu: 16038
Dodano: 25.11.2014
Kliknięć: 149
Wyświetleń: 2618
CTR: 5.69%
1218
Google
108
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.93 (196 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mimo coraz lepszej znajomości języków obcych wśród Polaków to nadal nieodzowne są usługi tłumaczy szczególnie tłumaczy przysięgłych. Tłumacz przysięgły nieodzowny jest przy tłumaczeniach różnego rodzaju dokumentów finansowych, prawnych czy handlowych.
Jednym z takich tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego na terenie powiatu Wodzisław Śląski jest Maria Siemaszkiewicz, absolwentka wydziału germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykonuje ona tłumaczenia ustne i pisemne zarówno ogólne jak i specjalistyczne z zakresu medycyny, prawa, finansów i ubezpieczeń. Tłumacz ten obsługuje mieszkańców, firmy i instytucje publiczne z terenu powiatu Wodzisław Śląski jak i też z sąsiednich powiatów śląskich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.tlumaczwodzislaw.pl

Opinie o stronie www.tlumaczwodzislaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Inter Bus. Proponujemy Państwu wszechstronne usługi z zakresu transportu osób. Siedziba naszej firmy (...)
Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją świec dekoracyjnych, ozdobnych oraz reklamowych. Naszym odbiorcą oferujemy świece wykonane z parafiny (...)
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Pracownię Projektową z siedzibą w Starogardzie Gdańskim. Nasza branża to usługi z zakresu architektury (...)
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Okręgowego menadżera sprzedaży przedsiębiorstwa Avon. Irena Ferenc zajmuje się angażowaniem nowych pracowników (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Tobiasz Architekci, która swoją siedzibę posiada w Krakowie. Jesteśmy dynamicznie (...)
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Zakładu Usług Geologiczno - Geotechnicznych Andrzej Kadłubowski. Nasza firma zaistniała w 1998 roku w (...)
Chcą Państwo wytyczyć działkę lub rozgraniczyć nieruchomości? A może przygotować mapy geodezyjne do celów prawnych i projektowych? Zapraszamy (...)
Kancelarię Magdaleny Kowalik tworzą prawnicy z doświadczeniem i sercem do pracy, którzy do sprawy każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Współpracujemy (...)