Tłumacz przysiegły - powiat Wodzisław Śląski

Tłumacz przysiegły - powiat Wodzisław Śląski
ID wpisu: 16038
Dodano: 25.11.2014
Kliknięć: 143
Wyświetleń: 1894
CTR: 7.55%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
671
Google
105
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.93 (190 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Mimo coraz lepszej znajomości języków obcych wśród Polaków to nadal nieodzowne są usługi tłumaczy szczególnie tłumaczy przysięgłych. Tłumacz przysięgły nieodzowny jest przy tłumaczeniach różnego rodzaju dokumentów finansowych, prawnych czy handlowych.
Jednym z takich tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego na terenie powiatu Wodzisław Śląski jest Maria Siemaszkiewicz, absolwentka wydziału germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykonuje ona tłumaczenia ustne i pisemne zarówno ogólne jak i specjalistyczne z zakresu medycyny, prawa, finansów i ubezpieczeń. Tłumacz ten obsługuje mieszkańców, firmy i instytucje publiczne z terenu powiatu Wodzisław Śląski jak i też z sąsiednich powiatów śląskich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.tlumaczwodzislaw.pl

Opinie o stronie www.tlumaczwodzislaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasze przedsiębiorstwo świadczy specjalistyczne usługi wysokościowe – kierujemy je do klientów biznesowych i indywidualnych. Możesz skorzystać (...)
Dyzio, firma kamieniarska mieszcząca się w Szemudach, specjalizuje się w usługach kamieniarskich na wysokim poziomie, przede wszystkim kamieniarstwie (...)
Prezentujemy Państwu Zakład Badań Środowiskowych z Warszawy. Zajmujemy się wykonywaniem pomiarów środowiskowych. Zamówić mogą u nas Państwo (...)
Z przyjemnością prezentujemy Państwu sklep internetowy Lavaii. Nasza propozycja skierowana jest w stronę kobiet i nie tylko, dlatego że nasze produkty (...)
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Geneza International. Nasza firma handlowo-usługowa działa od 1989 roku i mieści się (...)
Świadcząca najwyższą jakość swoich usług firma Werbaits jest profesjonalnym biurem tłumaczeń. Wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej (...)
Działamy na rynku usług detektywistycznych. Nasze biuro detektywistyczne posiada oddział w Gdyni. Pomagamy przedsiębiorcom, a także klientom indywidualnym. (...)
Jeżeli potrzebujesz montażu instalacji alarmowej, bądź hydraulicznej, zapoznaj się z ofertą proponowaną na stronie solidne instalacje.pl. Szeroki (...)