Rehabilitacja Beata Drozdek

Rehabilitacja Beata Drozdek
ID wpisu: 16023
Dodano: 20.11.2014
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 397
CTR: 0.76%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
50
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Poziom usług w państwowych placówkach rehabilitacyjnych na terenie Polski stale się obniża. Pacjenci nie mają możliwości skorzystać z niezbędnych zabiegów w rozsądnym czasie. Dodatkowym problemem są uciążliwe kolejki oraz słaba dostępność rehabilitacji dla osób z utrudnioną możliwością poruszania się. Fizjoterapeuta Beata Drozdek prowadzi prywatną praktykę rehabilitacyjną z dojazdem do domu pacjenta. Bez kolejek, uciążliwych dojazdów, w komfortowych dla pacjenta warunkach. W skład oferty wchodzi: rehabilitacja, ćwiczenia usprawniające, masaże lecznicze i kinesiotaping. Również podstawowe zabiegi fizykoterapii (magnetoterapia, laseroterapia i elektrostymulacja) świadczone są w domu klienta. Fizjoterapeuta dysponuje profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i fizykalnym, posiadającym atest Ministerstwa Zdrowia dopuszczający go do swobodnego zastosowania w warunkach domowych. Obszar działalności: Legnica i okolice.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl

Opinie o stronie www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

U dziewcząt nawroty opryszczki wargowej mogą korelować z menstruacją. Znamienne zmiany na skórze ilub błonach śluzowych przeróżnej wielkości (...)
Ból migrenowy najczęściej dotyczy tylko jednej tętnicy i jest on ograniczony obszarowo. Ból głowy, objawy zwykle dotyczą zwiększonego ciśnienia (...)
Mieszczące się we Wrocławiu Centrum Stomatologiczne Vitalium pomaga swoim Klientom zachować piękny i zdrowy uśmiech. Z jego usług mogą skorzystać (...)
Gabinet logopedyczny w Łodzi mieści się w przychodni miejskiej na ul. Gorkiego 21A. Naszą grupą docelową są przede wszystkim dzieci w wieku przedszkolnym (...)
Chore dziecko nie zawsze potrafi powiedzieć co mu dolega. Dlatego rodzice powinni wiedzieć, jak wyglądają najczęstsze choroby dziecięce i czy są (...)
Nasz gabinet to zespół najlepszych profesjonalistów – zawodowy dentysta, doświadczony ortodonta, wybitni lekarze. To wszystko składa się w całość, (...)
Jeżeli planujesz zabieg poprawiający Twój wygląd i samopoczucie odwiedź nasz gabinet. Tylko u nas masz pewność, że zabieg zostanie wykonany profesjonalnie, (...)
Salon kosmetyczny z Krakowa oferujący różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i odmładzające. Oferta salonu obejmuje między innymi depilację laserową (...)