Rehabilitacja Beata Drozdek

Rehabilitacja Beata Drozdek
ID wpisu: 16023
Dodano: 20.11.2014
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 375
CTR: 0.80%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
50
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Poziom usług w państwowych placówkach rehabilitacyjnych na terenie Polski stale się obniża. Pacjenci nie mają możliwości skorzystać z niezbędnych zabiegów w rozsądnym czasie. Dodatkowym problemem są uciążliwe kolejki oraz słaba dostępność rehabilitacji dla osób z utrudnioną możliwością poruszania się. Fizjoterapeuta Beata Drozdek prowadzi prywatną praktykę rehabilitacyjną z dojazdem do domu pacjenta. Bez kolejek, uciążliwych dojazdów, w komfortowych dla pacjenta warunkach. W skład oferty wchodzi: rehabilitacja, ćwiczenia usprawniające, masaże lecznicze i kinesiotaping. Również podstawowe zabiegi fizykoterapii (magnetoterapia, laseroterapia i elektrostymulacja) świadczone są w domu klienta. Fizjoterapeuta dysponuje profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i fizykalnym, posiadającym atest Ministerstwa Zdrowia dopuszczający go do swobodnego zastosowania w warunkach domowych. Obszar działalności: Legnica i okolice.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl

Opinie o stronie www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Strona grzybica.org.pl jest poradnikiem dla osób mających problem z grzybicą stóp oraz paznokci. Dzięki nam dowiesz się jak pozbyć się swędzenia (...)
Na obszarze województwa wielkopolskiego w Poznaniu świadczy usługi Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Wykonujemy zabiegi w ramach medycyny (...)
U dziewcząt nawroty opryszczki wargowej mogą korelować z menstruacją. Znamienne zmiany na skórze ilub błonach śluzowych przeróżnej wielkości (...)
Salmonella to rodzaj groźnych bakterii. Tą samą nazwą określa się też często chorobę wywołaną przez pałeczki tych bakterii. Jeśli chcesz (...)
Jednostka Twoje ratownictwo powstała z myślą o pomocy ludziom potrzebującym, przede wszystkim firma specjalizuje się usługami powiązanymi z transportem (...)
Trzydniówka, okropnie bolesna angina, wywołujące biegunkę i ból brzuszka rotawirusy - nie ma chyba rodzica, który nie zmagałby się z tymi problemami. (...)
Dobrodziejstwo medycyny estetycznej jest ogromne, wiemy z doświadczenia że pomogła wielu kobietom, zwiększyła zapewnienie siebie, poczucie prywatnej (...)
Jeśli szukasz dobrej rehabilitacji zapraszamy do Prywatnego Gabinetu Rehabilitacji Ortopedycznej w Warszawie. Zajmujemy się rehabilitacją po urazach (...)