Rehabilitacja Beata Drozdek

Rehabilitacja Beata Drozdek
ID wpisu: 16023
Dodano: 20.11.2014
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 439
CTR: 0.68%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
50
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Poziom usług w państwowych placówkach rehabilitacyjnych na terenie Polski stale się obniża. Pacjenci nie mają możliwości skorzystać z niezbędnych zabiegów w rozsądnym czasie. Dodatkowym problemem są uciążliwe kolejki oraz słaba dostępność rehabilitacji dla osób z utrudnioną możliwością poruszania się. Fizjoterapeuta Beata Drozdek prowadzi prywatną praktykę rehabilitacyjną z dojazdem do domu pacjenta. Bez kolejek, uciążliwych dojazdów, w komfortowych dla pacjenta warunkach. W skład oferty wchodzi: rehabilitacja, ćwiczenia usprawniające, masaże lecznicze i kinesiotaping. Również podstawowe zabiegi fizykoterapii (magnetoterapia, laseroterapia i elektrostymulacja) świadczone są w domu klienta. Fizjoterapeuta dysponuje profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i fizykalnym, posiadającym atest Ministerstwa Zdrowia dopuszczający go do swobodnego zastosowania w warunkach domowych. Obszar działalności: Legnica i okolice.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl

Opinie o stronie www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. wszystkim swoim klientom oferuje leczenie w zakresie dermatologii, kardiologii, laryngologii, neurologii, pulmonologii, (...)
Jeżeli szukasz pracowni protetycznej, która oferuje usługi najwyższej jakości, stosuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, charakteryzujemy (...)
Arytmia serca i inne choroby kardiologiczne. Forum na temat serca, wypowiedzi eksperta z dziedziny kardiologi. Wszystko na temat arytmii, chorobach kardiologicznych, (...)
Jeżeli masz kłopoty z oddychaniem i chciałbyś otrzymać fachową poradę, powinieneś zaraz zajrzeć na poniższą stronę internetową. Mieszczą (...)
Nowoczesne terapie zdrowotne oraz odczulenia, proponuje szczeciński gabinet Medivit. Stosujemy nowoczesny biorezonans, który jest doskonałym narzędziem (...)
Piękny uśmiech jest wizytówką każdego z nas. Codziennie uśmiechamy się do ludzi. Zatem piękny i nieskazitelny uśmiech odzwierciedla nas samych, (...)
Problem trądziku jest znany od lat, najczęściej atakuje dojrzewającą młodzież chodź nie jest to reguła. Często ludzie po okresie dojrzewania (...)
Nasza strona to najlepsze miejsce na to, aby móc znaleźć rzetelne wiadomości związane z migrenami i innymi bólami głowy. Jeżeli masz z nimi problemy, (...)