Rehabilitacja Beata Drozdek

Rehabilitacja Beata Drozdek
ID wpisu: 16023
Dodano: 20.11.2014
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 413
CTR: 0.73%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
50
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Poziom usług w państwowych placówkach rehabilitacyjnych na terenie Polski stale się obniża. Pacjenci nie mają możliwości skorzystać z niezbędnych zabiegów w rozsądnym czasie. Dodatkowym problemem są uciążliwe kolejki oraz słaba dostępność rehabilitacji dla osób z utrudnioną możliwością poruszania się. Fizjoterapeuta Beata Drozdek prowadzi prywatną praktykę rehabilitacyjną z dojazdem do domu pacjenta. Bez kolejek, uciążliwych dojazdów, w komfortowych dla pacjenta warunkach. W skład oferty wchodzi: rehabilitacja, ćwiczenia usprawniające, masaże lecznicze i kinesiotaping. Również podstawowe zabiegi fizykoterapii (magnetoterapia, laseroterapia i elektrostymulacja) świadczone są w domu klienta. Fizjoterapeuta dysponuje profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym i fizykalnym, posiadającym atest Ministerstwa Zdrowia dopuszczający go do swobodnego zastosowania w warunkach domowych. Obszar działalności: Legnica i okolice.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl

Opinie o stronie www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalistyczne Studio Implantologii i Stomatologii Estetycznej. Stomatologia Rodzinna s.c. W.M. Kuroczko świadczy usługi dentystyczne w gabinecie dentystycznym (...)
Czujesz kłucie w boku albo rozpieranie pod żebrami? Może to być powód złej pracy wątroby, ponieważ źle funkcjonująca wątroba zaczyna się powiększać (...)
Gruczolistość macicy, czyli endometrioza to podstępna choroba kobieca układu hormonalno-immunologicznego. Dotyka kobiety i dziewczynki w wieku rozrodczym. (...)
Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Boramed zlokalizowane w Warszawie, to miejsce, w którym świadczona jest profesjonalna pomoc rehabilitacyjna dla dzieci (...)
4Life Transfer Factor oficjalny dystrybutor na terenie Polski. Suplementy diety Transfer Factor Classic, Transfer Factor Plus, Transfer Factor Tri-Factor (...)
Gabinet stomatologiczny NZOZ Almadent w Rzeszowie pełni cykl usług, by polepszyć uzębienie pacjentów. W gabinecie czynione są procedury ochronne, (...)
Jeżeli masz kłopoty z oddychaniem i chciałbyś otrzymać fachową poradę, powinieneś zaraz zajrzeć na poniższą stronę internetową. Mieszczą (...)
Czym jest właściwie zwyrodnienie plamki żółtej zwane AMD? Nie wiesz jakie są objawy? Zapoznaj się z informacjami zawartymi na naszej witrynie a (...)