Gdańsk Morena - Forum i informacje

Gdańsk Morena - Forum i informacje
ID wpisu: 15711
Dodano: 17.10.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 2246
CTR: 0.00%
1444
Google
12
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Dzielnica Morena to inna nazwa dzielnicy Piecki – Migowo. Jest to osiedle gdańskie położone najwyżej w całym mieście – 85-115 m n.p.m. Komfort mieszkania w tej strefie zapewnia dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, jest tu do dyspozycji prawie 20 linii autobusowych oraz kilka linii nocnych. Komisariat Policji usytuowany jest przy ulicy Kartuskiej 254. Dla turystów jest sporo obiektów noclegowych, np. Dom Pielgrzyma, Al Capone, Villa Alfa, Villa Morena.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: morena.trojmiasto.pl

Opinie o stronie morena.trojmiasto.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli chcą Państwo być na bieżąco z informacjami na temat dzielnicy Gdynia Orłowo to zapraszamy do śledzenia strony Orlowo.trojmiasto.pl. Polecamy (...)
Pozycjonowanie stron internetowych jest dziś kluczowym elementem - kampanii promocyjnych w sieci. Strona internetowa www.projektlukas.pl jest odpowiedzią (...)
Na mój blog zapraszam wszystkich, którzy chcą lepiej poznać Gdynię. Staram się propagować wiedzę o tym mieście i jego dziejach. Przedstawiam (...)
Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o Brodnicy – zarówno z punktu widzenia mieszkańca, jak i turysty przybywającego w tę okolicę, zapraszamy (...)
cowewroclawiu.pl to nowoczesny blog o Wrocławiu, skierowany do wszystkich tych, którzy poszukują informacji w zakresie historii danego miasta, jego (...)