EURO-EKO utylizacja odpadów rzeszów

EURO-EKO utylizacja odpadów rzeszów
ID wpisu: 15556
Dodano: 14.10.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 248
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
29
Google
8
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Euro - Eko Sp. z o.o. Nasza firma zaistniała w 2000 roku w Mielcu. Zaświadczamy usługi z dziedziny gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Proponujemy: odbiór i przetwarzanie odpadów komunalnych, badania laboratoryjne, produkcję urządzeń i instalacji wykorzystywanych w zakresie mechanicznego przetwarzania odpadów, odbiór i przetwarzanie odpadów przemysłowych innych niż niebezpieczne i niebezpiecznych. Nasza kadra pracownicza posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje do wykonywania wyżej wymienionych usług w należyty sposób. Pełna oferta dostępna na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: euro-eko.mielec.pl

Opinie o stronie euro-eko.mielec.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli zależy Państwu na oryginalności i niepowtarzalności swoich artykułów, to nasza usługa znakowania laserem jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki (...)
Posiadająca siedzibę w Wejherowie w woj. pomorskim firma BONUS gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. (...)
Zachęcamy do zaciekawienia się propozycją przygotowaną przez firmę ARSO Serwis. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku w Szczecinie. Specjalizujemy (...)
Kiedy nadchodzi chwila, żeby pożegnać bliską osobę, poszukujesz biegłego domu pogrzebowego, jaki zagwarantuje Tobie solidną obsługę, a także (...)
Jesteśmy entuzjastami. Naszą profesjonalną pasją jest drewno oraz wszystko to, co możemy uzyskać dzięki temu tworzywu. Wykonujemy meble najwyższej (...)
Przedstawiamy Państwu Cosmopolitan szkołę języków obcych, jaka znajduje się we Wrocławiu. Nasza szkoła to miejsce w którym poznasz oraz nauczysz (...)
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu mieszczącą się we Wrocławiu firmę Tribotec. Przedsiębiorstwo jest dynamicznie rozwijającym się producentem (...)
Firma TMS SERWIS nie tylko koncentruje się na naprawie urządzeń AGD – lodówek, pralek, zmywarek, okapów, ekspresów, ale również zajmuje się (...)