PTC SECURITY SYSTEMS - Rejestracja czasu pracy

PTC SECURITY SYSTEMS - Rejestracja czasu pracy
ID wpisu: 15447
Dodano: 03.10.2014
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1028
CTR: 0.10%
30
Google
44
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Polski producent technologii wykorzystywanych przy pomiarze czasu pracy i weryfikacji tożsamości - firma PTC - ma w swojej ofercie między innymi oprogramowanie Biofinger/SW oraz systemy KD i RCP. Dzięki latom doświadczenia oraz podążaniu za trendami w rozwiązaniach związanych z czytnikami kart, firma zyskuje coraz większą popularność i rozpoznawalność. Zakłady pracy bardzo często sięgają po liczniki jako rzetelne i skuteczne rozwiązanie problemu dokładnej ewidencji czasu pracy. Gwarantuje to właściwą autoryzację tożsamości, co podnosi bezpieczeństwo i wiarygodność danych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: biofinger.pl

Opinie o stronie biofinger.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez Big - Bud - Elektro z siedzibą w Łodzi. Specjalizujemy się w usługach z zakresu elektro (...)
Zapraszamy do korzystania z usług firmy B2 Biuro Inżynierskie. Specjalizujemy się w wykonywaniu Certyfikatów Energetycznych, do czego posiadamy przynależne (...)
Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług przedsiębiorstwa Automat-Serwis. Jesteśmy doświadczoną, stabilną firmą, obecną na europejskim rynku (...)
Fraben Plus to polska hurtownia elektrotechniczna. Jest jedną z najstarszych firm w Polsce – działa od roku 1982. w swojej ofercie posiada między (...)
Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy, która zajmuje się elektroniką, oferuje najwyższej klasy alarmy, systemy telewizji przemysłowej, satelitarnej, (...)
Qstarz Polska - firma poleca lokalizatory samochodowe i lokalizatory osobiste. Sklep internetowy (Warszawa) oferuje wysokiej jakości tracker, rejestrator (...)
Jeżeli szukasz wideodomofonu, domofonu lub interkomu to najlepsze produkty w tej dziedzinie na sprzedaż oferuje firma ALARM-TECH Systemy Zabezpieczeń (...)
Placówka, jaka ma status instytutu badawczego kategorii A, to Instytut Tele- i Radiotechniczny. Jego siedzibą jest Warszawa. Specjalizuje się w oferowaniu (...)