Edison.pl - elektroniczna wymiana danych

Edison.pl - elektroniczna wymiana danych
ID wpisu: 15443
Dodano: 03.10.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 265
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
24
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: EDISON S.A. to firma, która powstała w celu dostosowywania aplikacji ERP do tak zwanych standardów EDI. W ofercie usług klienci znajdą przede wszystkim elektroniczną wymianę danych oraz faktury elektroniczne EDI. Ponadto firma specjalizuje się w zakresie archiwizacji dokumentów B2B i kontroli danych. Firma oferuje też integrację systemów IT oraz raportowanie i analizy. Zapewnia konsultacje organizacyjno-biznesowe z zakresu e-commerce.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.edison.pl

Opinie o stronie www.edison.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dostęp do danych na temat swojego budżetu nigdy nie był jeszcze tak prosty. Dzięki specjalnym aplikacjom bankowym na telefon możesz w jednej chwili (...)
Atrakcyjne oferty szybkich pożyczek gotówkowych dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, które (...)
Lombardy to firmy, które cieszą się złą sławą w społeczeństwie, jednak dla wielu jest to solidna i rzetelna instytucja. Do takich firm z pewnością (...)
W Szczecinie mieści się siedziba biura rachunkowego TAX INTELLIGENCE. Jesteśmy profesjonalną placówką z bogatym doświadczeniem, która oferuje (...)
Porównywarka pożyczek bankowych to rozwiązanie dla każdego kto musi pożyczyć pieniądze. Wystarczy aby porównać wszystkie oferty, których jest (...)
Eden Finance to grupa finansowa z ugruntowaną pozycją na rynku firm udzielających pożyczek. Eden Finance udziela atrakcyjnych pożyczek w większości (...)
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy ubezpieczenia na życie i zdrowie, które chronią zarówno Państwa, (...)
Nasza firma oferuje przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym kompleksowe usługi księgowe. Poznań, jako duży ośrodek biznesowy, wyróżnia duże (...)