Edison.pl - elektroniczna wymiana danych

Edison.pl - elektroniczna wymiana danych
ID wpisu: 15443
Dodano: 03.10.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 343
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
37
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: EDISON S.A. to firma, która powstała w celu dostosowywania aplikacji ERP do tak zwanych standardów EDI. W ofercie usług klienci znajdą przede wszystkim elektroniczną wymianę danych oraz faktury elektroniczne EDI. Ponadto firma specjalizuje się w zakresie archiwizacji dokumentów B2B i kontroli danych. Firma oferuje też integrację systemów IT oraz raportowanie i analizy. Zapewnia konsultacje organizacyjno-biznesowe z zakresu e-commerce.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.edison.pl

Opinie o stronie www.edison.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Witryna www jednego z największych pośredników finansowych na Polskim rynku. Na stronach serwisu firma PDK S.A prezentuje swoją zagregowaną ofertę (...)
Nasza krakowska firma to profesjonalna pomoc doradztwa podatkowego przeznaczona dla przedsiębiorstw, instytucji, fundacji jak i osób prywatnych. Naszym (...)
Grupa Prawno Finansowa wykonująca usługi windykacyjne, przekształcenia firm, pozyskiwanie kapitału, audyty prawne związane z wprowadzeniem na giełdę, (...)
Z rozkoszą przedstawiamy ofertę biura rachunkowego Buchalter, mieszczącego się w Bydgoszczy. Obsługujemy firmy naszych Klientów w rozległym zakresie (...)
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony biuro-onesta.pl. Jest to witryna, na której znajduje się oferta biura rachunkowego Onesta. Usługi biura polegają (...)
Pod tym adresem czeka na Ciebie świetne rozwiązanie pożyczkowe. Nawet do 5 tysięcy, nawet do 2 lat okresu spłaty. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać (...)
Rachunek w banku internetowym stworzony jest dla ludzi oczekujących od banku bardzo niskich prowizji związanych z prowadzeniem rachunku oszczędnościowego (...)
W Katowicach znajduje się Kancelaria Notarialna z biurem notarialnym. Jednostka absorbuje się między innymi przygotowywaniem aktów notarialnych lub (...)