Edison.pl - elektroniczna wymiana danych

Edison.pl - elektroniczna wymiana danych
ID wpisu: 15443
Dodano: 03.10.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 279
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
26
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: EDISON S.A. to firma, która powstała w celu dostosowywania aplikacji ERP do tak zwanych standardów EDI. W ofercie usług klienci znajdą przede wszystkim elektroniczną wymianę danych oraz faktury elektroniczne EDI. Ponadto firma specjalizuje się w zakresie archiwizacji dokumentów B2B i kontroli danych. Firma oferuje też integrację systemów IT oraz raportowanie i analizy. Zapewnia konsultacje organizacyjno-biznesowe z zakresu e-commerce.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.edison.pl

Opinie o stronie www.edison.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kantor, który mieści się w Warszawie, posiadamy dwie placówki jedna z nich na Solcu, natomiast druga to jest przy ulicy Grochowskiej. Jeśli poszukujesz, (...)
Najlepsze ubezpieczenia OC na rynku – wiemy o nich wszystko. Korzystając z naszej pomocy, znajdziesz najlepszą polisę komunikacyjną, na życie oraz (...)
Przeglądając dostępne oferty na rynku ubezpieczeniowym łatwo popaść w paranoję. Ogrom tych ofert sprawia, że wybieramy pierwszą z brzegu. Agencja (...)
Internetowe biuro rachunkowe zajmujące się obsługą Twoją firmę całkowicie przez Internet. Taka forma współpracy pomiędzy biurem a klientem jest (...)
Nasza firma działa na rynku wymiany walut od wielu lat. Obecnie prowadzimy sieć kantorów w północnej Polsce. Oferujemy również bezpieczne oraz (...)
Nasza firma rozpoczęła swoją działalność na warszawskiej Białołęce w 2000r. Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą, cieszymy się zaufaniem i (...)
Każda większa firma ma problem z odzyskiwaniem należności od klientów. Jednak od kiedy powstał system Ewindykator który można przetestować całkowicie (...)
Na naszej witrynie internetowej przedstawiamy oferty szybkich pożyczek pozabankowych oraz pożyczek ratalnych nawet do 36 miesięcy. Pierwsza pożyczka (...)