Matematyka - Matfiz24.pl

Matematyka - Matfiz24.pl
ID wpisu: 15238
Dodano: 12.09.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 827
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
198
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 1 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Okazuje się, że problem z matematyką ma coraz więcej osób w Polsce. Z pomocą przychodzi profesjonalny serwis - Matfiz24.pl, gdzie aktywnie publikowane są interesujące artykuły z figur, równań, funkcji, procentów i nie tylko... Znajdziesz tu także cenne porady jak uporać się z egzaminem dojrzałości? Solidnie opracowaliśmy matematykę w gimnazjum i liceum w postaci filmów publikowanych także na autorskim kanale YouTube - edudamarek. Jeżeli więc szukasz darmowych i skutecznych korepetycji z matematyki online, to Matfiz24.pl będzie idealnym wyborem. Zapraszamy!
Tagi: matematyka
Kategorie:

Podlinkuj stronę: matfiz24.pl

Opinie o stronie matfiz24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Internetowy sklep www.maciejkowo.pl stworzony jest dla dzieci, z myślą o ich pomysłowej edukacji. Proponujemy Wam, Opiekunom, gry edukacyjne dla dzieci, (...)
Internetowy kurs języka niemieckiego - opracowany kompleksowo, zawiera wszystko to co jest konieczne aby opanować język niemiecki tj. spójny opis (...)
Rozpoczynając naukę na studiach zdajemy sobie sprawę, że zakończenie nauki to napisanie pracy dyplomowej. Jednak nim się to stanie trzeba dobrze (...)
Witamy na naszym portalu wiedzy. Zajmujemy się szeroko rozumianą edukacją, która ma duży wpływ na życie każdego człowieka. Zapraszamy do naszego (...)
Dla organizatorów konferencji stworzyliśmy platformę informacyjną, gdzie można opublikować za darmo informacje o zbliżających się konferencjach (...)
Jeśli masz kłopot z napisaniem pracy dyplomowej lub po prostu nie masz czasu, skontaktuj się z nami. Jesteśmy profesjonalną grupą magistrów i doktorantów (...)
Firma Piszemy-Prace wie, że dla studentów są rzeczy ważniejsze, niż pisanie pracy dyplomowej. W ofercie korekta tekstów, wzór pisania pracy licencjackiej, (...)
Wieszcz.pl - oferuje ponad 140tys unikalnych tytułów książek. Zapraszamy każdego czytelnika do naszej księgarni i antykwariatu internetowego. Oferujemy (...)