Matematyka - Matfiz24.pl

Matematyka - Matfiz24.pl
ID wpisu: 15238
Dodano: 12.09.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 730
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
185
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 1 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Okazuje się, że problem z matematyką ma coraz więcej osób w Polsce. Z pomocą przychodzi profesjonalny serwis - Matfiz24.pl, gdzie aktywnie publikowane są interesujące artykuły z figur, równań, funkcji, procentów i nie tylko... Znajdziesz tu także cenne porady jak uporać się z egzaminem dojrzałości? Solidnie opracowaliśmy matematykę w gimnazjum i liceum w postaci filmów publikowanych także na autorskim kanale YouTube - edudamarek. Jeżeli więc szukasz darmowych i skutecznych korepetycji z matematyki online, to Matfiz24.pl będzie idealnym wyborem. Zapraszamy!
Tagi: matematyka
Kategorie:

Podlinkuj stronę: matfiz24.pl

Opinie o stronie matfiz24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kenis to platforma edukacyjna na której znajdziesz materiały wideo, które pomogą Ci przygotować się do lekcji z matematyki, chemii czy fizyki oraz (...)
Wieszcz.pl - oferuje ponad 140tys unikalnych tytułów książek. Zapraszamy każdego czytelnika do naszej księgarni i antykwariatu internetowego. Oferujemy (...)
Serwis prowadzi działalność redakcyjną. Przygotowujemy oryginalne wzorcowe teksty prac na poziomie szkoły średniej i wyższej. Pisanie prac to filar (...)
Szukasz dla swojego dziecka korepetytora, który nie będzie traktował swojej pracy jak przykrego obowiązku? Korepetytorzy pracujący w Edun Korepetycje (...)
Wykonaj najnowszy test IQ. Jest on w pełni profesjonalnym quizem, zaprojektowanym po to żeby w sposób jak najdokładniejszy wyliczyć twój iloraz (...)
Realizacja ciężkich negocjacji zagranicznych nie musi być już dla Ciebie bardzo stresującym przeżyciem. Bez względu na to czy pracujesz w instytucji (...)
Wejdź na www.pomoc-dobreprace.eu – pomoc w redagowaniu opracowań naukowych. Masz do napisania ważną dla Ciebie pracę? Chętnie Ci w niej pomożemy. (...)
### Matura z matematyki - informacje, zadania, rozwiązania, pytania, standardy, egzamin maturalny krok po kroku. 1900 rozwiązanych zadań oraz inne (...)