Matematyka - Matfiz24.pl

Matematyka - Matfiz24.pl
ID wpisu: 15238
Dodano: 12.09.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 779
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
187
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 1 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Okazuje się, że problem z matematyką ma coraz więcej osób w Polsce. Z pomocą przychodzi profesjonalny serwis - Matfiz24.pl, gdzie aktywnie publikowane są interesujące artykuły z figur, równań, funkcji, procentów i nie tylko... Znajdziesz tu także cenne porady jak uporać się z egzaminem dojrzałości? Solidnie opracowaliśmy matematykę w gimnazjum i liceum w postaci filmów publikowanych także na autorskim kanale YouTube - edudamarek. Jeżeli więc szukasz darmowych i skutecznych korepetycji z matematyki online, to Matfiz24.pl będzie idealnym wyborem. Zapraszamy!
Tagi: matematyka
Kategorie:

Podlinkuj stronę: matfiz24.pl

Opinie o stronie matfiz24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Szukasz dla swojego dziecka korepetytora, który nie będzie traktował swojej pracy jak przykrego obowiązku? Korepetytorzy pracujący w Edun Korepetycje (...)
Rozpoczynając naukę na studiach zdajemy sobie sprawę, że zakończenie nauki to napisanie pracy dyplomowej. Jednak nim się to stanie trzeba dobrze (...)
Kenis to platforma edukacyjna na której znajdziesz materiały wideo, które pomogą Ci przygotować się do lekcji z matematyki, chemii czy fizyki oraz (...)
Darmowe ogłoszenia: pisanie prac dyplomowych, korepetycje, kursy i szkolenia dla studentów i uczniów. Podręczny i przejrzysty portal ogłoszeniowy. (...)
Korzystanie z usług tłumaczeniowych powoli staje się codziennością. Dzięki korzystaniu z usług naszego portalu przetłumaczysz swoje dokumenty, (...)
Serwis prowadzi działalność redakcyjną. Przygotowujemy oryginalne wzorcowe teksty prac na poziomie szkoły średniej i wyższej. Pisanie prac to filar (...)
Proponujemy Państwu zbiór unikalnych, nigdzie dotąd niepublikowanych materiałów edukacyjnych z języka polskiego. Na naszej stronie znajdziesz przede (...)
Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii (...)