opiekunkaradzi.pl

opiekunkaradzi.pl
ID wpisu: 15235
Dodano: 09.09.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 2308
CTR: 0.00%
1461
Google
31
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Opiekunka Radzi jest jednym z popularnych for internetowych poświęconych pracy opiekunek osób starszych. dzięki tego typu portalom wiele kobiet pracujących z niemieckimi seniorami może utrzymywać ze sobą stały, wirtualny kontakt i wspierać się w niepowodzeniach.

Kobiety biorą czynny udział w tworzeniu bazy wiedzy o najpopularniejszych dolegliwościach seniorów i formach pomocy podopiecznym (Forum opiekunek osób starszych). Wiele z nich opisuje swoje problemy i sukcesy w pracy. Liczą na dobre słowo od koleżanek z forum i wierzą, że dzięki nim rozwiążą szybko swoje problemy.

Nie wiem w jaki sposób przetrwałam swoją pierwszą ofertę bez Internetu. Teraz jak wiem, że na forum Opiekunka Radzi udzielają się tak wspaniałe osoby, nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania choćby kilku tematów. Dzięki koleżankom z forum udało mi się pomóc mojej podopiecznej w depresji – pisze dorka60.

Kobiety rozmawiają również ze sobą o swoim hobby, podróżach i kulinariach. Pomagają sobie także nawzajem w problemach technicznych czy motoryzacyjnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: opiekunkaradzi.pl

Opinie o stronie opiekunkaradzi.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Forum Opieki to jedno z for dyskusyjnych przeznaczonych dla kobiet pracujących lub chcących zacząć pracę w opiece nad osobami starszymi. Opiekunki (...)
Katalog stron internetowych Sopocisko.pl, to obszerna baza danych starannie moderowanych wpisów. Katalog ma silne linkowanie, a zatem stanowi znakomite (...)
Prezentowany serwis, to katalog najlepszych polskich restauracji, który umożliwia także składanie zamówień online. Serwis posiada także moduł (...)
Jeżeli lubisz poznawać świat czytając ciekawe artykuły lub jeśli chcesz dzielić się z innymi posiadaną wiedzą, portal toCzytam.pl został stworzony (...)
Nasz portal internetowy kierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy poszukują informacji dotyczących pożyczek, kredytów. Na forum przedstawiane (...)
Sekundnik jest bardzo ważnym urządzeniem nie tylko w życiu sportowców. Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu zmierzyć czas robionej przez siebie (...)
Czy wiesz jak rozpoznać kłamstwo – na przykład kiedy Twój chłopak nie mówi ci prawdy gdzie naprawdę był ? Jest kilka kilka gesty które potrafią (...)
Gazetki reklamowe promujące aktualne oferty promocyjne produktów stały się głównym narzędziem marketingowym wielu sieci sklepów. Dzięki temu (...)