Golden Home - Instalacje hydrauliczne

Golden Home - Instalacje hydrauliczne
Golden Home - Instalacje hydrauliczne
ID wpisu: 15200
Dodano: 04.09.2014
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 439
CTR: 0.46%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
67
Google
38
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Sprawne instalacje hydrauliczne, gazowe czy centralnego ogrzewania to cel usług świadczonych przez firmę Golden Home. Tworzy ją zespół fachowców, dla których priorytetem jest szybkie i skuteczne przeprowadzenie zleconych prac. Świadczone tu usługi hydrauliczne mają charakter kompleksowy. Każdy hydraulik posiada odpowiednie przygotowanie, aby zająć się nawet najbardziej skomplikowanymi awariami czy montażem instalacji. W ofercie Golden Home znajdziemy także instalacje gazowe w dwóch wersjach, przeróbki i modernizację starych instalacji i kotłowni, czy biały montaż urządzeń sanitarnych i systemów solarnych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.hydraulik-wroclaw.com

Opinie o stronie www.hydraulik-wroclaw.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Chata nad Sztolnią usytuowana w trafnym punkcie komunikacyjnym Bystrzycy zaprasza osoby z całej polski do skorzystania z oferty noclegowej i restauracyjnej (...)
Długotrwałe wykonawstwo podłóg z drewna egzotycznego i krajowego to główny atut firmy Solum z Kamieńca Wrocławskiego. Właściciel tej firmy – (...)
W województwie dolnośląskim profesjonalna firma usługowa Justica wykonuje zlecenia prania wszelkiego rodzaju tekstyliów pozostawiając świeże, (...)
NAD-ZIEMNI są odpowiedzią na rozwój rynku budowlanego w naszym kraju. Realizujemy specjalistyczne usługi archeologiczne i alpinistyczne niezbędne (...)
Clean-Med Monika Turek to młoda, prężnie rozwijająca się firma, która zajmujące się zaopatrzeniem w preparaty dezynfekcyjne, preparaty i sprzęt (...)
Odpływ liniowy producenta firmy Kesmet od lat cieszą się na rynku wysokim uznaniem. Charakteryzuje go bardzo solidna konstrukcja, w zagłębiając (...)
Pomoc prawna stała się usługą niezbędną w obronie własnych interesów. Walczysz o odszkodowania? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w takich (...)
Zespół Aqua Inżynierii to kadra doświadczonych projektantów z wieloletnim doświadczeniem oraz grupa młodych inżynierów pasjonatów, co gwarantuje (...)