Usługi medyczne na najwyższym poziomie - szpital prywatny

Usługi medyczne na najwyższym poziomie - szpital prywatny
Usługi medyczne na najwyższym poziomie - szpital prywatny
ID wpisu: 15149
Dodano: 01.09.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 385
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
31
Google
35
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Salve to prywatna klinika, w której wykonuje sie także zabiegi i badania refundowane przez NFZ. Zarówno diagnostyka, jak i leczenie oraz inne usługi medyczne tu oferowane są na najwyższym poziomie. Genetyczne USG ciązy, USG 3d i 4d, USG szyi, tarczycy, EKG wysiłkowe, echo serca... To tylko niektóre z szerokiego wachlarza badań, które wykonuje szpital prywatny w Łodzi przy ul. Szparagowej 10. Gwarantujemy pacjentom wsparcie, najnowocześniejsze metody i sprzęt najnowszej generacji oraz wysoko wykwalifikowany personel medyczny.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.salve.pl

Opinie o stronie www.salve.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Działamy na terenie Krakowa gdzie w naszej klinice zapewniamy pacjentom szeroki wachlarz metod pozwalających na poprawę wyglądu. Korzystamy z metod (...)
Warszawska Pracownia Terapii Gestalt mieści się na Ursynowie, a pracują w niej doświadczeni psycholodzy oraz psychoterapeuci. Gwarantują pomoc w (...)
Dbając o Państwa bezpieczeństwo korzystamy z najwyższej jakości materiałów i sprzętu do sterylizacji. Centrum Stomatologii Neodentica znajduje (...)
We Wrocławiu znajduje się gabinet neurologa dziecięcego oraz pediatry Marii Wojdyło. Lekarz specjalista przyjmuje wcześniaki oraz niemowlęta, u (...)
Serdecznie witamy na stronie naszego centrum. Zajmujemy się terapią zaburzeń integracji sensorycznej. Prowadzimy działania z zakresu diagnostyki, (...)
Całodobowe apteki Alba: Kwidzyn, Koronowa, Krosno, Grudziądz, Jasło oraz Włocławek i Świat. Fachowa obsługa, niskie ceny i cotygodniowe, atrakcyjne (...)
Jeśli interesuje was profesjonalna terapia wad wymowy zapraszam do współpracy. Doświadczenie jakie posiadam sprawia, że prowadzony gabinet logopedyczny (...)
Gabinet stomatologiczny BoaDent ma swoją siedzibę w Katowicach. Oferujemy usługi stomatologiczne dla całej rodziny. Lakujemy, fluoryzujemy i, w razie (...)