Express Car - blacharstwo Kraków

Express Car - blacharstwo Kraków
Express Car - blacharstwo Kraków
ID wpisu: 14929
Dodano: 06.08.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 266
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
41
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasz serwis oferuje usługi dwóch ściśle współpracujących ze sobą firm: warsztatu mechanicznego oraz warsztatu blacharsko-lakierniczego Express Car. Dzięki bliskiej współpracy możemy zaproponować naszym klientom optymalną obsługę związaną z utrzymaniem ich wozów w doskonałej kondycji.
Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług oraz bardzo konkurencyjne ceny. Warsztat mechaniczny zapewnia doskonałą diagnostykę komputerową i pełny zakres prac naprawczych. Wykwalifikowany personel i nowoczesny sprzęt dają gwarancję rzetelnie i drobiazgowo przeprowadzonych prac.
Warsztat lakierniczy oferuje pomoc powypadkową, jak i również pełen zakres usług związanych z blacharstwem i lakiernictwem. Posiadamy płytę blacharską i komorę lakierniczą, co daje pewność precyzji i optymalnego efektu.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: autoserwiskrak.pl

Opinie o stronie autoserwiskrak.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Salon mercedesa Duda-Cars ma w swojej ofercie samochody dostawcze, ciężarowe, kempingowe oraz osobowe. W salonie mercedesa w Poznaniu można kupić (...)
Prezentowany skup aut działa prężnie na terenie województwa Pomorskiego skupiając swoją uwagę głównie na Trójmieście. W ofercie znaleźć można (...)
Leasing Polski to firma oferująca szeroki zakres usług z zakresu leasingu różnego typu aut - od aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych po sprzęt (...)
Firma Auto Park z Wrocławia oferuje Państwu wynajmowane bezgotówkowo auta zastępcze, płatne z OC sprawcy wypadku bądź kolizji. Dzięki naszej całościowej (...)
Dzięki samochodom podróżuje nam się aktualnie zdecydowanie sprawniej. Bez problemu dowożą nas do wybranej lokalizacji, dzięki nim czas mija nam (...)
Zajmujemy się bezgotówkowym wynajmem samochodów zastępczych z OC sprawcy. Wszelkie formalności bierzemy na siebie. Oferujemy auto na cały okres (...)
Na stronie oferta firmy świadczącej usługi z zakresu wypożyczania samochodów osobowych. Firma oferuje niezawodne samochody do wypożyczenia w atrakcyjnych (...)
Warsztat samochodowy w Częstochowie na ul. Jagiellońskiej dokonuje napraw w zakresie: elektromechanika i elektronika. Są to naprawy m.in. silnika, (...)