ITR wdrażanie innowacyjnych systemów

ITR wdrażanie innowacyjnych systemów
ITR wdrażanie innowacyjnych systemów
ID wpisu: 14920
Dodano: 01.08.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 335
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
30
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Placówka, jaka ma status instytutu badawczego kategorii A, to Instytut Tele- i Radiotechniczny. Jego siedzibą jest Warszawa. Specjalizuje się w oferowaniu odkrywczych rozwiązań technicznych i informatycznych, jakie są ukierunkowane na zaspokojenie oczekiwań klientów. Na każdym etapie prac badawczych i projektowych ważne jest zadbanie o najwyższą jakość, dlatego zaimplementowany został system zarządzania jakością. Założeniem Instytutu jest wykorzystywanie szans badawczych, jakie wytwarza Unia Europejska oraz jej środki pieniężne, i aktywizowanie innowacyjności dzięki wdrażaniu efektów badań do konkretnych zastosowań praktycznych. Aby dowiedzieć się więcej, zerknij na witrynę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: itr.org.pl

Opinie o stronie itr.org.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Nova jest znanym włoskim producentem automatów vendingowych. Przedsiębiorstwo otworzyło działalność w 1989 roku. Nova produkuje trwałe (...)
Jeżeli prowadzisz firmę, która zajmuje się pomiarami na pewno zainteresuje Cię nasza oferta analizatorów. Nasza firma jest na rynku od wielu lat, (...)
W swojej ofercie posiadamy głównie części do telefonów komórkowych, aczkolwiek wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy (...)
Przedsiębiorstwo ASPI Sp. z o.o. zaprasza do współpracy. Siedziba nasza znajduje się w Suwałkach. Od 2004 roku oferujemy: laserowe cięcie, szlifowanie, (...)
Qnisz ING - dystrybucja komponentów automatyki przemysłowej. Oferujemy najlepsze rozwiązania płynnej regulacji obrotów napędów elektrycznych. W (...)
Tomstal sp. z o.o. to wiodący w branży producent wyrobów ze stali zwykłej, kwasoodpornej, nierdzewnej a także stali o podwyższonej trwałości. (...)
Decydując się na współpracę z firmą GRADIENT możecie być Państwo pewni najlepszej jakości świadczonych przez nas usług. Zarządzamy stosownymi (...)
Proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą firmy SALVENA, której siedziba mieści się w Skawinie pod Krakowem. Jesteśmy najlepszym partnerem do (...)