ITR wdrażanie innowacyjnych systemów

ITR wdrażanie innowacyjnych systemów
ITR wdrażanie innowacyjnych systemów
ID wpisu: 14920
Dodano: 01.08.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 351
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
30
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Placówka, jaka ma status instytutu badawczego kategorii A, to Instytut Tele- i Radiotechniczny. Jego siedzibą jest Warszawa. Specjalizuje się w oferowaniu odkrywczych rozwiązań technicznych i informatycznych, jakie są ukierunkowane na zaspokojenie oczekiwań klientów. Na każdym etapie prac badawczych i projektowych ważne jest zadbanie o najwyższą jakość, dlatego zaimplementowany został system zarządzania jakością. Założeniem Instytutu jest wykorzystywanie szans badawczych, jakie wytwarza Unia Europejska oraz jej środki pieniężne, i aktywizowanie innowacyjności dzięki wdrażaniu efektów badań do konkretnych zastosowań praktycznych. Aby dowiedzieć się więcej, zerknij na witrynę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: itr.org.pl

Opinie o stronie itr.org.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Opinie o produktach w istotny sposób wpływają na późniejsze decyzje o zakupie bądź rezygnacji z zakupu. Dzięki naszemu portalowi znajdziesz rzetelne (...)
Seko oferuje urządzenia typu podsłuchy tradycyjne i podsłuchy gsm. Zobacz link i Czytaj więcej Tu na stronie. W ofercie zestaw radiowy, akcesoria (...)
Na Pomorzu, od 1992 roku funkcjonuje wielobranżowa firma Gazbut z siedzibą w Pelplinie. Tutaj możecie Państwo załatwić mnóstwo spraw w jednym miejscu. (...)
Serdecznie zachęcamy do bliższego poznania się z ofertą przygotowaną przez specjalistów przedsiębiorstwa Sargo. mieści się ono w Kaliskiej w (...)
Firma PCB Technology - nasza działalność to produkcja wysokiej jakości płytek drukowanych dla prototypów i produkcji mało seryjnych we względnie (...)
Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu jednostkę Produkcyjno - Handlową PIRS Sp. z o.o. Zarządzamy dwiema przetwórniami w Darłowie oraz Szczecinie. (...)
SPRAY-KON to grupa klejów, które mają zastosowanie w różnych dziedzinach. Jedną z nich jest oklejanie elementów meblowych laminatami, fornirami (...)
ALMiG Compressor Systems od dziewięćdziesięciu lat tworzą zespoły wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów i techników. Przykładają oni dużą (...)