ITR wdrażanie innowacyjnych systemów

ITR wdrażanie innowacyjnych systemów
ITR wdrażanie innowacyjnych systemów
ID wpisu: 14920
Dodano: 01.08.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 479
CTR: 0.00%
31
Google
11
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Placówka, jaka ma status instytutu badawczego kategorii A, to Instytut Tele- i Radiotechniczny. Jego siedzibą jest Warszawa. Specjalizuje się w oferowaniu odkrywczych rozwiązań technicznych i informatycznych, jakie są ukierunkowane na zaspokojenie oczekiwań klientów. Na każdym etapie prac badawczych i projektowych ważne jest zadbanie o najwyższą jakość, dlatego zaimplementowany został system zarządzania jakością. Założeniem Instytutu jest wykorzystywanie szans badawczych, jakie wytwarza Unia Europejska oraz jej środki pieniężne, i aktywizowanie innowacyjności dzięki wdrażaniu efektów badań do konkretnych zastosowań praktycznych. Aby dowiedzieć się więcej, zerknij na witrynę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: itr.org.pl

Opinie o stronie itr.org.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Aktualne precyzyjne cięcie metalu oraz innych materiałów to już żaden problem. Cięcie laserem jest w pełni zautomatyzowanym oraz szybkim sposobem (...)
Warto spojrzeć na ofertę przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w produkcji wyrobów betonowych, takich jak bloki betonowe oraz płyty betonowe. (...)
Nasza firma prowadzi sprzedaż oraz wynajem profesjonalnego sprzętu do prac na wysokościach. Oferujemy rusztowania przejezdne, drabiny aluminiowe, podesty (...)
Opisujemy naszym klientom firmę TAB-Koncentraty Sp. z o.o., która jest wytwórcą wspaniałej jakości koncentratów i aromatów. Do wyrobu naszych (...)
Oferta firmy Led Space skierowana jest do tych osób, które chcą wyświetlać ofertę swoich produktów lub usług na telebimach. Krakowska agencja (...)
Firma Cinematic prowadzi działalność w zakresie instalacji audio i wideo, w tym w szczególności wykonuje projekty oraz zajmuje się tworzeniem domowych (...)
Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ochrony osobistej, systemów zabezpieczeń oraz mierników używanych w trudnych i niebezpiecznych warunkach (...)
Producent cekinów ARLENA od niemalże ćwierć wieku trudni się haftem oraz ogólnym zdobieniem materiałów. M.in. świadczymy usługi hafciarskie, (...)