Szkolenie na maklera

Szkolenie na maklera
Szkolenie na maklera
ID wpisu: 1477
Dodano: 09.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1606
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
422
Google
27
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy na kurs maklerski przeznaczony dla osób zamierzających zdać egzamin na Maklera Papierów Wartościowych organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Celem szkolenia jest całościowe przygotowanie do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych. Program zajęć ściśle odpowiada wymaganiom państwowego egzaminu. Zapraszamy także osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę o rynku kapitałowym. Nasza kadra naukowa to wyłącznie z doświadczeni specjaliści rynku kapitałowego. W jej skład wchodzą: licencjonowany Makler Papierów Wartościowych oraz wykładowca akademicki.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kursmaklerski.pl

Opinie o stronie www.kursmaklerski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W naszym ośrodku szkolenia kierowców kursy teoretyczne prowadzimy w grupach kilkuosobowych a jazdy tylko w pojedynkę - kursant i instruktor. W naszej (...)
Oferujemy naszym klientom profesjonalne kursu BHP. Przeprowadzamy okresowe szkolenia pracowników, w tym pracowników biurowych. Nasz zespół tworzą (...)
Organizacja różnorodnych szkoleń, warsztatów i kursów pomocnych w rozwijaniu kwalifikacji zawodowych, to sfera działalności firmy Szkolenia Łódź. (...)
Lex Labor BHP Opole to gwarancja profesjonalnej i kompleksowej obsługi firm. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. analizą szkodliwych czynników, przeprowadzaniem (...)
Michał Janiszek założył firmę INB Marketing, której jest jednocześnie właścicielem. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz prowadzi coaching (...)
Posiadamy bogate doświadczenie w planowaniu procesu produkcji, optymalizowaniu produkcji co realnie przekłada się na wzrost przychodów. W firmie zatrudniamy (...)
Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Demos, której siedziba znajduje się w Warszawie. Mamy duże doświadczenie w branży (...)
Nauka jazdy jeszcze nigdy nie była tak prosta! Jeśli chcesz zdobyć prawo jazdy szybko, bezstresowo i tanio, wtedy już teraz zapraszamy do zapoznania (...)