Szkolenie na maklera

Szkolenie na maklera
Szkolenie na maklera
ID wpisu: 1477
Dodano: 09.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1682
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
424
Google
27
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy na kurs maklerski przeznaczony dla osób zamierzających zdać egzamin na Maklera Papierów Wartościowych organizowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Celem szkolenia jest całościowe przygotowanie do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych. Program zajęć ściśle odpowiada wymaganiom państwowego egzaminu. Zapraszamy także osoby pragnące poszerzyć swoją wiedzę o rynku kapitałowym. Nasza kadra naukowa to wyłącznie z doświadczeni specjaliści rynku kapitałowego. W jej skład wchodzą: licencjonowany Makler Papierów Wartościowych oraz wykładowca akademicki.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kursmaklerski.pl

Opinie o stronie www.kursmaklerski.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Praconia MDK-Kurs w Krakowie prowadzi kursy rysunku architektonicznego prowadzone pod kątem studiów architektury na wydziałach Politechniki Krakowskiej. Nauka (...)
Altkom Akademia S.A jest firmą szkoleniową z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte dla międzynarodowych (...)
Przedsiębiorstwo centrum-szkolen.com.pl świadczy usługi z zakresu wynajmu sal szkoleniowych, pomieszczeń rekrutacyjnych a także udostępniając na (...)
Centrum konferencyjne mieszczące się na warszawskim Mokotowie zaprasza do organizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń firmowych! Możesz tutaj otrzymać (...)
Szkoła Żeglarstwa MORKA oferuje kursy i szkolenia na patenty żeglarskie i motorowodne od 2003 roku. Zajmujemy się również organizacją turystycznych, (...)
Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy, która trudni się całkowitą organizacją imprez okolicznościowych i tematycznych, (...)
Do Centrum Szkoleniowego Scat przyjeżdżają ludzie z całego świata aby poszerzyć swoje umiejętności oraz nabyć nowe w dziedzinie ochrony osób (...)
Z pewnością chcesz się czuć dobrze sam ze sobą jak i w kontakcie z otaczającym Cię światem. Dokładnie tym się zajmujemy – rozwojem osobistym. (...)