Firma budowlana Przybyła

Firma budowlana Przybyła
Firma budowlana Przybyła
ID wpisu: 14643
Dodano: 05.07.2014
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 516
CTR: 0.19%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
57
Google
27
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4 (4 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wykonujemy szybkie naprawy zaniedbanych kominów i przewodów kominowych w domach prywatnych i innych budynkach na terenie województwa śląskiego (Pszczyna, Tychy, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała, Rybnik, Żory itp.). Od 2008 roku firma działa i prężnie rozwija się specjalizując się we wszelkiego typu pracach dotyczących naprawy kominów, takich jak: uszczelnianie (szlamowanie) kominów, frezowanie, renowacja (przemurowania, przebudowa komina), kamerowanie przewodów kominowych, wypalanie smoły z komina, montujemy również wkłady kominowe kwasoodporne i żaroodporne. Na nasze pracy udzielamy 5-letniej gwarancji a do klienta dojeżdżamy bezpłatnie na terenie Śląska.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: uszczelnianiekominow.pl

Opinie o stronie uszczelnianiekominow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Na temat proponowanych przez nas usług można powiedzieć bardzo dużo. Możemy je jednak określić też bardzo krótko. Są to kompleksowe prace wykonywane (...)
Na pewno pragniesz aby w twoim domu mieszkało się komfortowo, zarówno tobie jak i twojej rodzinie. Jednakże zanim zaczniesz wyposażać dom w najnowsze (...)
Tarcica przemysłowa Consultor Drewno to wyroby wysokiej jakości spełniające normy PN-EN 844-3:2002 oraz PN-75/D-96000. Mówiąc po ludzku oferujemy (...)
Hasło reklamowe stanowi trzon Twojego przedsiębiorstwa - wokół niego będzie przewijała się każda reklama firmowa, a klienci będą z nim kojarzyli (...)
Sporządzanie świadectw energetycznych dla budynków i lokali, certyfikacja energetyczna, Wrocław i woj. Dolnośląskie. Ocena energetyczna budynków, (...)
Oferujemy Wam produkcje oraz sprzedaż kominków, które możecie postawić w swoim domu. Zapraszamy do współpracy klientów, którzy chcieliby stworzyć (...)
Siedziba biura handlowego APG Czapla, zajmującego się produkcją i dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej, znajduje się w Koszalinie. Specjalizuje (...)
Zobacz jak się prezentuje pełna oferta firmy Rewers. Zobacz jak się prezentuje znakomitej jakości rozwiązanie przygotowane na części do koparek (...)