Rzeczoznawca majątkowy Jadwiga Marczykiewicz

Rzeczoznawca majątkowy Jadwiga Marczykiewicz
Rzeczoznawca majątkowy Jadwiga Marczykiewicz
ID wpisu: 14569
Dodano: 01.07.2014
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 621
CTR: 0.16%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
95
Google
29
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.13 (8 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Obiektywizm i profesjonalizm to dewiza Jadwigi Marczykiewicz, rzeczoznawcy majątkowego z Katowic, która oferuje usługi szacowania nieruchomości dla mieszkańców województwa śląskiego. Podejmuje się ona sporządzenia operatu szacunkowego dla dowolnych typów nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych oraz ograniczonych praw rzeczowych, których dokładna specyfikacja znajduje się na jej stronie www. Umieszczono tam również przejrzysty cennik wraz z zestawieniem dokumentów jakie należy skompletować przed rozpoczęciem procesu wyceny nieruchomości. Oferta zawiera również inne niż operat szacunkowy opracowania odnoszące się do wartości nieruchomości dla inwestorów prywatnych i biznesowych z Katowic, Mikołowa czy Siemianowic Śląskich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.wyceniamy.eu

Opinie o stronie www.wyceniamy.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Słoneczny Ołtaszyn to nowo powstałe osiedle domów wielorodzinnych w niskiej zabudowie zlokalizowane w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Proponujemy (...)
Nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług budowlanych m. in. posadzki maszynowe mixokretem. Wylewki wykonywane są przez nas za pomocą wysokowydajnych (...)
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej obsługuje nieruchomości i zarządza nieruchomościami na zlecenie. Zajmuje się utrzymaniem terenów zielonych, wykonuje (...)
Firma Mennica Polska działa na rynku od 1998 roku. Wszystko zaczęło się od przebudowy kompleksu biurowo-magazynowego znajdującego się w Warszawie. (...)
Celem serwisu internetowego www.MagazynyPolska.pl jest przede wszystkim łączenie właścicieli magazynów bądź ich operatorów z przedsiębiorcami (...)
Jeżeli masz na sprzedaż mieszkanie, dom jednorodzinny, lokal biurowy, użytkowy lub też działkę to zgłoś się do naszego biura. Zajmujemy się (...)
Strona prezentuje oferty sprzedaży działek. Publikowane są ogłoszenia dotyczące działek wszystkich rodzajów: rolnych, budowniczych czy leśnych, (...)
Mieszkania Poznań - AZielińska - Biuro nieruchomości Poznań. Sprzedaż i wynajem - domy, działki budowlane, mieszkania Poznań i okolice. Serdecznie (...)