Rzeczoznawca majątkowy Jadwiga Marczykiewicz

Rzeczoznawca majątkowy Jadwiga Marczykiewicz
Rzeczoznawca majątkowy Jadwiga Marczykiewicz
ID wpisu: 14569
Dodano: 01.07.2014
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 601
CTR: 0.17%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
94
Google
29
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4.13 (8 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Obiektywizm i profesjonalizm to dewiza Jadwigi Marczykiewicz, rzeczoznawcy majątkowego z Katowic, która oferuje usługi szacowania nieruchomości dla mieszkańców województwa śląskiego. Podejmuje się ona sporządzenia operatu szacunkowego dla dowolnych typów nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych oraz ograniczonych praw rzeczowych, których dokładna specyfikacja znajduje się na jej stronie www. Umieszczono tam również przejrzysty cennik wraz z zestawieniem dokumentów jakie należy skompletować przed rozpoczęciem procesu wyceny nieruchomości. Oferta zawiera również inne niż operat szacunkowy opracowania odnoszące się do wartości nieruchomości dla inwestorów prywatnych i biznesowych z Katowic, Mikołowa czy Siemianowic Śląskich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.wyceniamy.eu

Opinie o stronie www.wyceniamy.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

MyMeetingRooms.pl to e-platforma skierowana do osób poszukujących dogodnego miejsca do pracy. Skomponowana baza pozwala na wybranie idealnej powierzchni (...)
Serwis mający w swoich zasobach nieruchomości z Nowego Sącza, które są posegregowane według osiedli. Dodawanie ogłoszeń jest łatwe i bezproblemowe (...)
Szukasz doświadczonej agencji nieruchomości z Warszawy? Chcesz wynająć sprawdzoną powierzchnię biurową w dobrej lokalizacji? Nasz zespół zajmie (...)
Nie zwracamy uwagi na to, w jakiej miejscowości organizujesz swoją imprezę.... Nie robi nam różnicy, czy jest to "wypasiony" bo pięciogwiazdkowy (...)
Developer jest przedsiębiorcą, który wznosi na własnym gruncie i najczęściej z własnych środków pieniężnych, a potem przenosi własność działki (...)
Prezentacja inwestycji budowlanej w Grabówce. Udostępniamy Państwu dwadzieścia pasywnych domków jednorodzinnych zlokalizowanych na skraju puszczy. (...)
Strona TargiMieszkaniowe.net jest portalem umożliwiającym sprawdzenie informacji o wystawcach na targach mieszkaniowych organizowanych w wielu miastach (...)
PTHW to firma z Lublina wyspecjalizowana w wynajmowaniu magazynów oraz przestrzeni biurowych. Posiadamy biura o wysokim standardzie. Udostępniamy mniejszy (...)