Olej silnikowy

Olej silnikowy
Olej silnikowy
ID wpisu: 14406
Dodano: 06.06.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 381
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
36
Google
12
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Silesia Oil Sp. z o.o. to producent produktów olejowych oraz smarowych. Działalność prowadzi od 1992 roku i cieszy się silną pozycją na rynku. W pierwszych latach istnienia firma oferowała produkty dla rynku lokalnego, teraz zaopatruje całą Polskę. Firma dysponuje nowoczesnymi liniami technologicznymi. Od lat współpracuje z firmami dostarczającymi oleje bazowe, surowce i dodatki uszlachetniające.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: silesia-oil.com.pl

Opinie o stronie silesia-oil.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zakład Materiałów Budowlanych Wasik jest firmą działającą od wielu lat na rynku, specjalizującą się w produkcji materiałów prefabrykowanych (...)
Firma Esbro specjalizuje się w produkcji, sprzedaży oraz obsłudze urządzeń automatyki przemysłowej. W ich ofercie mogą Państwo znaleźć między (...)
"Rufus" to zakłady mechaniczne, które są kompetentnym producentem wysokiej jakości części, podzespołów, maszyn i urządzeń. Zakłady te prowadzą (...)
Firma SJS rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku, ale w rzeczywistości istnieje od roku 1992, ponieważ wywodzi się z firmy MASTERM. Od początki (...)
Spółka Poltra z siedzibą w Stalowej Woli już od 23 lat dostarcza swoim Klientom najkorzystniejsze rozwiązania powiązane z obróbką skrawaniem. (...)
Firma Granpak z Andrychowa posiada niezwykle silną pozycję na rynku w swej branży. Od lat zajmuje się ona projektowaniem oraz tworzeniem różnego (...)
Firma Fidlin stara się oferować wymagającym klientom nowoczesne rozwiązania umożliwiające zabezpieczenie ładunków w przemyśle. Przygotowywane (...)
Jesteśmy firmą realizującą kompleksowe usługi produkcji konstrukcji stalowych. Firma nasza wykonuje konstrukcje stalowe prefabrykowane (obiekty (...)