Szkolenia Przeciwpożarowe Delphi

Szkolenia Przeciwpożarowe Delphi
Szkolenia Przeciwpożarowe Delphi
ID wpisu: 14401
Dodano: 30.05.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 555
CTR: 0.00%
63
Google
22
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma DelPhi świadczy usługi, które obejmują Bezpieczeństwo i Higienę Pracy oraz Ochronę Przeciwpożarową. Oferta firmy obejmuje stałą opiekę nad danym przedsiębiorstwem oraz doraźne usługi eksperckie. Na stronie internetowej zamieszczono niezbędne informacje dotyczące świadczeń udzielanych przez DelPhi, w skład których wchodzą m.in: szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla służb BHP, pracodawców oraz osób kierujących pracownikami, szkolenia z prawa pracy, udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach i z zwalczania pożarów. Ponadto eksperci z firmy Delphi pomagają rozwiązać problemy i udzielają konsultacji z zakresu BHP zainteresowanym klientom.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.delphi.edu.pl

Opinie o stronie www.delphi.edu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pranie sukni ślubnej to nie jest łatwe zadanie. My pierzemy suknie w sposób profesjonalny. Pierzemy suknie proste i te najbardziej delikatne z tiulu (...)
Przewozy z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski komfortowymi busami najnowszej generacji. Jako licencjonowany przewoźnik, gwarantujemy bardzo (...)
Jeżeli zależy Ci na posiadaniu atrakcyjnej kuchni, niepowtarzalnej łazienki czy wygodnego salonu, jednak nie masz odpowiedniego pomysłu, zachęcamy (...)
Firma ProEco, autoryzowany dystrybutor wysokiej klasy środków czystości, proponuje Państwu szeroką ofertę produktów Simple Green do różnych zastosowań. (...)
Już kilka lat temu bardzo popularne stawały się prace związane z projektowaniem wnętrz. Obecnie zajmuje się nimi coraz więcej firm. Również nasze (...)
Pokrycia dachowe to zadanie dla specjalistów z dziedziny dekarstwa. Istotna jest nie tylko wiedza na temat nowoczesnych technologii kładzenia dachów, (...)
Mieszczący się w Podkowie Leśnej żłobek niepubliczny Mała Panda jest miejscem, w którym zrywa się ze stereotypowym wyobrażeniem na temat placówek (...)
Oferta Ulotek.com.pl została stworzona z myślą o firmach i osobach prywatnych, które w krótkim czasie, w stosunkowo prosty sposób chciałyby zwiększyć (...)