prezentacja po angielsku

prezentacja po angielsku
prezentacja po angielsku
ID wpisu: 14329
Dodano: 26.05.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 284
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
28
Google
5
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Celem Sensi Image Workshop jest kreowanie wizerunku w mediach oraz trening umiejętności interpersonalnych. Uczymy naszych klientów asertywności, komunikacji, prezentacji, wystąpień czy choćby sztuki negocjacji. Treningi prowadzone są przez doświadczonych i nietuzinkowych szkoleniowców, wśród których są na przykład muzycy, pisarze czy reżyserzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniową.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: sensi.com.pl

Opinie o stronie sensi.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Żwirownia Tychów jest zlokalizowana w gminie Czarnocin w województwie łódzkim. Zajmujemy się wydobywaniem różnego typu kruszyw. Można u nas kupić (...)
Auto-Hel to serwis klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu. Na rynku branży motoryzacyjnej działamy od 1994 r., więc dzięki doświadczeniu dziś jesteśmy (...)
Specjalizująca się w usługach księgowych firma Księgowość Florczak prowadzi swoją działalność od 2009 roku. Oferuje klientom między innymi (...)
Zapraszamy do skorzystania z bogatej propozycji przedsiębiorstwa OKNOBUD Grzegorz Góralski. Na rynku budowlanym działamy od 2003 roku. Siedziba naszej (...)
Bardzo dobrym krokiem w wielu firmach jest zdecydowanie się na zewnętrzną firmę sprzątającą. Ekipa, która specjalizuje się od lat w wykonywaniu (...)
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycje firmy ARKOFARM. Od wielu lat zajmujemy się importem oraz sprzedażą najwyższej jakości (...)
Agencja ubezpieczeniowa CERTA UBEZPIECZENIA z Sosnowca zajmuje się sprzedawaniem różnego typu polis ubezpieczeniowych w każdym zakresie. Jesteśmy (...)
Oferujemy skup i sprzedaż 23 walut! Gwarantujemy indywidualną obsługę i negocjację cen. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty, jaką przygotował (...)