Zwrot podatku z zagranicy

Zwrot podatku z zagranicy
Zwrot podatku z zagranicy
ID wpisu: 14030
Dodano: 23.04.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 425
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
82
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Współczesny rynek pracy w Polsce przyczynia się do tego, iż pracownicy wyjeżdżają za granicę poszukując bardziej satysfakcjonującej pracy oraz wyższego wynagrodzenia. Niewiedza z obszaru kodeksu pracy funkcjonującego w obcym kraju oraz okrojona wiedza z rachunkowości sprawiają, iż najczęściej bez fachowej pomocy nie jesteśmy w stanie załatwić sobie przysługujących nam świadczeń, lub zwrotu zagranicznego podatku.


Europejskie Centrum Podatkowe funkcjonuje, by merytorycznie wspierać polskich pracowników w staraniach o zwrot podatku z zagranicy. Pracując legalne w krajach takich, jak na przykład Wielka Brytania, czy Irlandia najprawdopodobniej okaże się, iż możemy liczyć na zwrot z potrącanych w zbyt wysokiej kwocie składek na podatek dochodowy. Brak znajomości zagranicznego prawa podatkowego, niewystarczające umiejętności posługiwania się obcym językiem i ogólna niechęć do zagranicznych urzędów mają swój udział w tym, iż wielu Polaków zaniedbuje starania o należny im zwrot podatku. Europejskie Centrum Podatkowe pomaga przebrnąć przez wszelkie formalności i powoduje, iż przeważająca większość pracujących za granicą odzyskuje nadpłacony podatek. Żeby uzyskać pomoc z tematyki rozliczeń podatkowych, wystarczy wysłać wypełniony formularz kontaktowy dostępny na stronie http://www.euro-punkt.pl, a później oczekiwać na kontakt naszego konsultanta.


W Europejskim Centrum Podatkowym zyskujesz kompleksową usługę, dzięki czemu nic nie musisz załatwiać na własną rękę. Spółka za Ciebie zorganizuje konieczne pisma urzędowe, podpowie Ci, jak je wypisać i będzie Cię reprezentować w zagranicznych placówkach urzędowych. Na bieżąco będziesz informowany o postępach w Twojej sprawie, a status postępowania w sprawie zwrotu podatku z Niemiec, czy innego państwa, możesz monitorować w specjalnym internetowym panelu klienta.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.euro-punkt.pl

Opinie o stronie www.euro-punkt.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli chcesz zdobyć wykształcenie dające Ci możliwość zdobycia wymarzonej pracy to nasza wyższa szkoła finansów i prawa w Bielsku-Białej Ci (...)
Jesteś uszczęśliwionym rodzicem ślicznego malucha, ale wiadomo nie od dziś, że nasze pociechy nie zawsze posiadają chęć do jedzenia. Kupując (...)
Projekt Prywatne Finansowanie zapewnia korzystne rozwiązania finansowe dla firm, samorządów i Klientów indywidualnych. Zespół doświadczonych bankowców (...)
Fritz Exchange to kantor internetowy, który oferuje szybką i bezpieczna wymianę walut. Korzystając z tej platformy klient omija pośredników, a prowadzenie (...)
Ubezpieczenie-oc.com to, powiemy nieskromnie, bodaj najlepszy tego typu serwis w Polsce. Wszystko w jednym paluszku, jeśli chodzi o ubezpieczenie OC (...)
Powyższa strona jest stroną firmową przedsiębiorstwa ProService. Działa ono na terenie Warszawy oraz jej okolic. Głównym aspektem działalności (...)
Niezależnie od dotychczasowych warunków zarobkowych, zdołasz ubiegać się o pożyczka. Firma Gawryszewski Finanse, to cieszący się popularnością (...)
Wystarczy, że wypełnisz formularz on-line, a my odbierzemy przesyłkę w ustalonym dniu a także w możliwie najkrótszym czasie doręczymy Paczki z (...)