Zwrot podatku z zagranicy

Zwrot podatku z zagranicy
Zwrot podatku z zagranicy
ID wpisu: 14030
Dodano: 23.04.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 433
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
82
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Współczesny rynek pracy w Polsce przyczynia się do tego, iż pracownicy wyjeżdżają za granicę poszukując bardziej satysfakcjonującej pracy oraz wyższego wynagrodzenia. Niewiedza z obszaru kodeksu pracy funkcjonującego w obcym kraju oraz okrojona wiedza z rachunkowości sprawiają, iż najczęściej bez fachowej pomocy nie jesteśmy w stanie załatwić sobie przysługujących nam świadczeń, lub zwrotu zagranicznego podatku.


Europejskie Centrum Podatkowe funkcjonuje, by merytorycznie wspierać polskich pracowników w staraniach o zwrot podatku z zagranicy. Pracując legalne w krajach takich, jak na przykład Wielka Brytania, czy Irlandia najprawdopodobniej okaże się, iż możemy liczyć na zwrot z potrącanych w zbyt wysokiej kwocie składek na podatek dochodowy. Brak znajomości zagranicznego prawa podatkowego, niewystarczające umiejętności posługiwania się obcym językiem i ogólna niechęć do zagranicznych urzędów mają swój udział w tym, iż wielu Polaków zaniedbuje starania o należny im zwrot podatku. Europejskie Centrum Podatkowe pomaga przebrnąć przez wszelkie formalności i powoduje, iż przeważająca większość pracujących za granicą odzyskuje nadpłacony podatek. Żeby uzyskać pomoc z tematyki rozliczeń podatkowych, wystarczy wysłać wypełniony formularz kontaktowy dostępny na stronie http://www.euro-punkt.pl, a później oczekiwać na kontakt naszego konsultanta.


W Europejskim Centrum Podatkowym zyskujesz kompleksową usługę, dzięki czemu nic nie musisz załatwiać na własną rękę. Spółka za Ciebie zorganizuje konieczne pisma urzędowe, podpowie Ci, jak je wypisać i będzie Cię reprezentować w zagranicznych placówkach urzędowych. Na bieżąco będziesz informowany o postępach w Twojej sprawie, a status postępowania w sprawie zwrotu podatku z Niemiec, czy innego państwa, możesz monitorować w specjalnym internetowym panelu klienta.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.euro-punkt.pl

Opinie o stronie www.euro-punkt.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasze tarasy kompozytowe cechują się odpornością na promieniowanie UV, wilgoć, szkodniki, pleść, spękania. Jesteśmy zainteresowani współpracą, (...)
Szukasz kompetentnych usług w zakresie doradztwa podatkowego oraz księgowości i obsługi płacowo-kadrowej? Biuro rachunkowe ERES specjalizuje się (...)
W Pabianicach umiejscowiony jest pierwszorzędnie wyposażony magazyn firmy DITRICH - sprawdzonego i niezmiernie cenionego na naszym rynku dystrybutora (...)
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nowoczesną platformę internetową, która oferuje wynajem apartamentów na terenie miasta Krakowa. To Palace Apartments (...)
Jeśli szukasz ekologicznych i energooszczędnych instalacji dla Twojego domu albo mieszkania, zapoznaj się z ofertą firmy Ekosun. Zajmujemy się sprzedażą (...)
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu sklep internetowy Mozaika - Size. Zakupią u nas Państwo: płytki, mozaiki, kamień naturalny, umywalki, (...)
Nasza grupa zajmuje się świadczeniem zewnętrznych procesów rachunkowo-księgowych oraz outsourcingiem usług kadr i płac, prowadzimy działalność (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy AdSystem Profesjonalne Systemy Wystawiennicze na naszej stronie internetowej . Nasza siedziba znajduje się (...)