Zwrot podatku z zagranicy

Zwrot podatku z zagranicy
Zwrot podatku z zagranicy
ID wpisu: 14030
Dodano: 23.04.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 448
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
82
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Współczesny rynek pracy w Polsce przyczynia się do tego, iż pracownicy wyjeżdżają za granicę poszukując bardziej satysfakcjonującej pracy oraz wyższego wynagrodzenia. Niewiedza z obszaru kodeksu pracy funkcjonującego w obcym kraju oraz okrojona wiedza z rachunkowości sprawiają, iż najczęściej bez fachowej pomocy nie jesteśmy w stanie załatwić sobie przysługujących nam świadczeń, lub zwrotu zagranicznego podatku.


Europejskie Centrum Podatkowe funkcjonuje, by merytorycznie wspierać polskich pracowników w staraniach o zwrot podatku z zagranicy. Pracując legalne w krajach takich, jak na przykład Wielka Brytania, czy Irlandia najprawdopodobniej okaże się, iż możemy liczyć na zwrot z potrącanych w zbyt wysokiej kwocie składek na podatek dochodowy. Brak znajomości zagranicznego prawa podatkowego, niewystarczające umiejętności posługiwania się obcym językiem i ogólna niechęć do zagranicznych urzędów mają swój udział w tym, iż wielu Polaków zaniedbuje starania o należny im zwrot podatku. Europejskie Centrum Podatkowe pomaga przebrnąć przez wszelkie formalności i powoduje, iż przeważająca większość pracujących za granicą odzyskuje nadpłacony podatek. Żeby uzyskać pomoc z tematyki rozliczeń podatkowych, wystarczy wysłać wypełniony formularz kontaktowy dostępny na stronie http://www.euro-punkt.pl, a później oczekiwać na kontakt naszego konsultanta.


W Europejskim Centrum Podatkowym zyskujesz kompleksową usługę, dzięki czemu nic nie musisz załatwiać na własną rękę. Spółka za Ciebie zorganizuje konieczne pisma urzędowe, podpowie Ci, jak je wypisać i będzie Cię reprezentować w zagranicznych placówkach urzędowych. Na bieżąco będziesz informowany o postępach w Twojej sprawie, a status postępowania w sprawie zwrotu podatku z Niemiec, czy innego państwa, możesz monitorować w specjalnym internetowym panelu klienta.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.euro-punkt.pl

Opinie o stronie www.euro-punkt.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Usunięte pliki, czy uszkodzone nośniki często nie oznaczają bezpowrotnej utraty danych. Firma VS DATA specjalizuje się w odzyskiwaniu danych do których (...)
W miejscowości Łańcut działa Kancelaria Adwokacka. Prowadzona przez mecenasa Pawła Ciska. Świadczy pełną obsługę prawną firm oraz osób prywatnych, (...)
Biuro rachunkowe Open Profit działa z sukcesem od 2005 roku na rynku usług księgowych i finansowych. Obecnie prowadzimy biuro księgowe w Warszawie (...)
Jeżeli stawiasz dom, wykańczasz lub remontujesz mieszkanie, szukasz wysokiej jakości okien wyróżniających się jakością i funkcjonalnością, (...)
Jeśli poszukujesz w Szczecinie dobrego doradcy podatkowego, warto abyś zaznajomił się z ofertą Kancelarii Doradztwa Podatkowego, mieszczącej się (...)
Deski tarasowe z drewna krajowego i egzotycznego, ale także tarcica, fornir, drewno krajowe i egzotyczne pod różnymi postaciami to główne aspekty (...)
Usługi świadczące przez serwis GrafikiOnline.pl są kierowane do Osób, które szukają praktycznych narzędzi do układania grafików pracy. Szereg (...)
agento.pl - to serwis ubezpieczeniowy, który w swoich zasobach posiada także katalog firm ubezpieczeniowych. Zawiera on spis agencji ubezpieczeniowych, (...)