Zwrot podatku z zagranicy

Zwrot podatku z zagranicy
Zwrot podatku z zagranicy
ID wpisu: 14030
Dodano: 23.04.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 484
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
84
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Współczesny rynek pracy w Polsce przyczynia się do tego, iż pracownicy wyjeżdżają za granicę poszukując bardziej satysfakcjonującej pracy oraz wyższego wynagrodzenia. Niewiedza z obszaru kodeksu pracy funkcjonującego w obcym kraju oraz okrojona wiedza z rachunkowości sprawiają, iż najczęściej bez fachowej pomocy nie jesteśmy w stanie załatwić sobie przysługujących nam świadczeń, lub zwrotu zagranicznego podatku.


Europejskie Centrum Podatkowe funkcjonuje, by merytorycznie wspierać polskich pracowników w staraniach o zwrot podatku z zagranicy. Pracując legalne w krajach takich, jak na przykład Wielka Brytania, czy Irlandia najprawdopodobniej okaże się, iż możemy liczyć na zwrot z potrącanych w zbyt wysokiej kwocie składek na podatek dochodowy. Brak znajomości zagranicznego prawa podatkowego, niewystarczające umiejętności posługiwania się obcym językiem i ogólna niechęć do zagranicznych urzędów mają swój udział w tym, iż wielu Polaków zaniedbuje starania o należny im zwrot podatku. Europejskie Centrum Podatkowe pomaga przebrnąć przez wszelkie formalności i powoduje, iż przeważająca większość pracujących za granicą odzyskuje nadpłacony podatek. Żeby uzyskać pomoc z tematyki rozliczeń podatkowych, wystarczy wysłać wypełniony formularz kontaktowy dostępny na stronie http://www.euro-punkt.pl, a później oczekiwać na kontakt naszego konsultanta.


W Europejskim Centrum Podatkowym zyskujesz kompleksową usługę, dzięki czemu nic nie musisz załatwiać na własną rękę. Spółka za Ciebie zorganizuje konieczne pisma urzędowe, podpowie Ci, jak je wypisać i będzie Cię reprezentować w zagranicznych placówkach urzędowych. Na bieżąco będziesz informowany o postępach w Twojej sprawie, a status postępowania w sprawie zwrotu podatku z Niemiec, czy innego państwa, możesz monitorować w specjalnym internetowym panelu klienta.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.euro-punkt.pl

Opinie o stronie www.euro-punkt.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Strona o tematyce ogrodów wodnych - budowa oczek wodnych, stawów kąpielowych, naturalnych zbiorników wodnych, dobór odpowiedniej folii do zbiornika (...)
Usługi transportowe - Kraków - pod takim szyldem działa firma Euro-Trans ZŻ. Oferujemy tanie przeprowadzki w miastach: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, (...)
Firma Proglas, to doświadczony personel, najwyższej jakości wyroby szklane (np. okucia szklane lub balustrady i zabudowy ze szkła) oraz profesjonalna (...)
W Chałupach koło Świeszyna znajduje się Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Granitex, jakie od 1995 roku oferuje swoje usługi. Główna nasza specjalizacja (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sklepu internetowego GABA Outlet. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości odzieży pochodzącej (...)
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Ubezpieczenia Plutecki. Działamy na terenie Legionowa, Warszawy, Nieporętu, Chotomowa (...)
Zapraszamy do wypróbowania możliwości Platformy SerwerSMS.pl, lidera w obszarze marketingu SMS w Polsce. Oferujemy kompleksową obsługę kampanii (...)
Zapraszamy na naszą stronę, na której dowiesz się wszelkich informacji o polskim sektorze bankowości. Nasz serwis ma służyć osobom, które poszukują (...)