franczyza szkoła językowa

franczyza szkoła językowa
franczyza szkoła językowa
ID wpisu: 14009
Dodano: 13.04.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1235
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
439
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Proponujemy wysokiej jakości zajęcia języka francuskiego na wielu poziomach zaawansowania. Nauczamy dzieci, dorosłych, studentów a także pracowników przedsiębiorstw. Le Reva z Wrocławia zaprasza do zapoznania się ze szczegółami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.lereve.pl

Opinie o stronie www.lereve.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W naszej szkole językowej masz niepowtarzalną szansę skutecznie nauczyć się języka angielskiego i hiszpańskiego oraz poznać kulturę krajów, (...)
Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń językowych dla kadry pracowniczej i zarządzającej. Organizujemy szkolenia z zakresu języka biznesowego, (...)
Internetowy kurs języka niemieckiego - opracowany kompleksowo, zawiera wszystko to co jest konieczne aby opanować język niemiecki tj. spójny opis (...)
Serwis korepetycji z języków angielskiego oraz hiszpańskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) solidnym przygotowaniem do różnych egzaminów (gimnazjalny, (...)
Darmowa nauka języka angielskiego, czyli Wirtualna Szkoła Angielskiego E-angielski.com zaprasza do wzięcia udziału w darmowych kursach językowych (...)
Świadczymy usługi translatorskie dla klientów indywidualnych oraz firm. Tłumaczymy teksty o dowolnej tematyce na ponad 50 języków, m. in. angielski, (...)
Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na szybką naukę języka obcego, wybierz się na jeden z naszych wyjazdowych kursów językowych! Od ponad 20 lat (...)
Serwis przygotowujący do egzaminów międzynarodowych Cambridge (FCE) First Certificate in English, (CAE) Certificate in Advanced English oraz (CPE) (...)