Badanie słuchu - audio-lab.pl

Badanie słuchu - audio-lab.pl
Badanie słuchu - audio-lab.pl
ID wpisu: 13965
Dodano: 07.04.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 505
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
83
Google
91
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Audio Lab niesie pomoc wszystkim osobom niedosłyszącym. W jej ofercie znaleźć można przede wszystkim aparaty słuchowe, które wykonane są zgodnie z najnowszymi normami i przy użyciu najlepszej jakości sprzętu. Oprócz tego, firma zatrudnia specjalistów do wykonywania okresowych badań słuchu. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.audio-lab.pl

Opinie o stronie www.audio-lab.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Klinika stomatologii i medycyny estetycznej Wardent Gliwice. Stomatologia - wykonujemy zabiegi: leczenie próchnicy, leczenie kanałowe, usuwanie martwicy, (...)
Rozpad związku. Nerwice. Stres. Zaburzenia Odżywiania. Fobie. Obsesje. Lęk przed samotnością. To tylko niektóre z problemów współczesnego społeczeństwa,a (...)
Potrzebujesz pomocy? Teraz z profesjonalnej pomocy psychologa możesz skorzystać bez opuszczania swojego domu. Celem Poradni Psychologicznej online (...)
Jeżeli poszukujesz stomatologa w Baninie, zapraszamy do poznania się z zakresem usług Gabinetu Stomatologicznego. Przeprowadzamy: piaskowanie, saling, (...)
Nasz gabinet stomatologiczny działa od wielu lat na terenie Szczecina. Realizujemy między innymi zabiegi profilaktyczne takie, jak piaskowanie polegające (...)
W naszych gabinetach zajmujemy się leczeniem stomatologicznym dzieci i dorosłych. Nasza siedziba mieści się w pięknej kamienicy z początku XX-wieku. (...)
„Dr Rajzer” to klinika medycyny i kosmetologii estetycznej w Krakowie. Udostępniamy bogate zabiegi nawilżające i odmładzające. Eliminujemy zmarszczki (...)
Gabinet stomatologiczny o uznanej renomie oraz sympatii wśród mieszkańców Szczecina oraz pacjentów z Niemiec oraz Danii. Oferuje nowoczesne techniki (...)