Badanie słuchu - audio-lab.pl

Badanie słuchu - audio-lab.pl
Badanie słuchu - audio-lab.pl
ID wpisu: 13965
Dodano: 07.04.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 604
CTR: 0.00%
86
Google
91
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Audio Lab niesie pomoc wszystkim osobom niedosłyszącym. W jej ofercie znaleźć można przede wszystkim aparaty słuchowe, które wykonane są zgodnie z najnowszymi normami i przy użyciu najlepszej jakości sprzętu. Oprócz tego, firma zatrudnia specjalistów do wykonywania okresowych badań słuchu. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.audio-lab.pl

Opinie o stronie www.audio-lab.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gabinet fizjoterapii Fizjo-Masaż z Warszawy oferuje swoim pacjentom szeroki wybór masaży leczniczych bądź relaksacyjnych. W naszej bogatej ofercie (...)
Klinika dentystyczna Certus położona we wrocławskiej dzielnicy Nowy Dwór to urządzone z rozmachem i bogato wyposażone miejsce, w którym każdy (...)
W następstwie różnych urazów czy po operacjach a także w toku chorób nowotworowych lub też naczyniowych lub neurologicznych, w wielu przypadkach (...)
Psychotex prowadzi psychotechniczne badania kierowców w Warszawie Śródmieście, w ofercie są badania psychotechniczne dla kierowców zawodowych, kierowców (...)
Na samą myśl o wizycie u dentysty masz ochotę schować się pod ziemią? Jedynym przychodzącym Ci do głowy synonimem słowa dentysta jest SADYSTA? (...)
W Chorzowie znajduje się Galeria Zdrowia Medica, jaka na rynku istnieje od 2011 roku. Posiadamy poradnie: chirurgiczną, ginekologiczną, onkologiczną, (...)
Znajdujący się w Rzeszowie prywatny gabinet psychiatryczny przedstawia Państwu swoją profesjonalną ofertę. Placówka prowadzona jest przez lekarza (...)
Nasz gabinet stomatologiczny Dentimet to rozwiązanie przeznaczone dzieciom, czy dorosłym pacjentom. Najważniejsze działy do dyspozycji to dobrze wyposażone (...)