Badanie słuchu - audio-lab.pl

Badanie słuchu - audio-lab.pl
Badanie słuchu - audio-lab.pl
ID wpisu: 13965
Dodano: 07.04.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 566
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
85
Google
91
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Audio Lab niesie pomoc wszystkim osobom niedosłyszącym. W jej ofercie znaleźć można przede wszystkim aparaty słuchowe, które wykonane są zgodnie z najnowszymi normami i przy użyciu najlepszej jakości sprzętu. Oprócz tego, firma zatrudnia specjalistów do wykonywania okresowych badań słuchu. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.audio-lab.pl

Opinie o stronie www.audio-lab.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nowoczesna pracownia psychologiczna zajmuje się usługami z dziedziny opisywanej słowami psychoterapia Wrocław. Oferta kierowana jest do osób mających (...)
Joanna Trzyna to logopeda i pedagog dziecięcy, która prowadzi gabinet przystosowany do zajęć z dziećmi w centrum Poznania. W gabinecie znajdują (...)
Witaminy do związki niezbędne ludziom do życia, a ich brak może powodować kłopoty zdrowotne, pogorszenie samopoczucia, a nawet prowadzić do poważnych (...)
Od wielu lat gabinet dentystyczny S.Tom oferuje pacjentom usługi dentystyczne najwyższej jakości dzięki wysokim kwalifikacją personelu oraz wykorzystaniu (...)
Twój Dentysta to profesjonalny, nowoczesny gabinet stomatologiczny z Gdyni. Pamiętaj! u nas każdy stomatolog posiada duże doświadczenie! Twój dentysta (...)
Jesteśmy najnowocześniejszą na Śląsku przychodnią medycyny pracy i badań psychotechnicznych. Wszystkie badania wykonają Państwo u nas w jednym (...)
W Rzeszowie ma swoją siedzibę gabinet dentystyczny NZOZ Stomatologia A.Tułecki, który realizuje solidne świadczenia stomatologiczne. Od trzech pokoleń (...)
Kalmedica to jednostka medyczna, w której pracują lekarze specjaliści okuliści dziecięcy, urolodzy, chirurdzy oraz ortopedzi. Zajmujemy się też (...)