Badanie słuchu - audio-lab.pl

Badanie słuchu - audio-lab.pl
Badanie słuchu - audio-lab.pl
ID wpisu: 13965
Dodano: 07.04.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 537
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
83
Google
91
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Audio Lab niesie pomoc wszystkim osobom niedosłyszącym. W jej ofercie znaleźć można przede wszystkim aparaty słuchowe, które wykonane są zgodnie z najnowszymi normami i przy użyciu najlepszej jakości sprzętu. Oprócz tego, firma zatrudnia specjalistów do wykonywania okresowych badań słuchu. Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.audio-lab.pl

Opinie o stronie www.audio-lab.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.chirmedest.pl prywatnego gabinetu medycyny estetycznej chirurga Waldemara Wojciecha Krzywania mieszczącego się (...)
Nagłe uderzenia gorąca, problemy ze snem, kołatanie serca - te wszystkie dolegliwości mogą być objawami klimakterium, czyli okresu, który przechodzi (...)
Potrzebują Państwo zaświadczenia o stanie zdrowia i niepełnosprawności lub na potrzeby poradni psychologiczno-pedagogicznych czy terapii autyzmu (...)
Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Niemowląt Szymczuk Medical zlokalizowany w Szczecinie zaprasza do skorzystania z obszernej oferty rehabilitacyjnej. Umożliwiamy (...)
W Krakowie mieści się Studio Stomatologii Skrzat, które oferuje szeroki zakres usług zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Oferujemy leczenie z zakresu (...)
Lekarz stomatolog Agnieszka Markowska Dyner leczy od 1999 roku. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów bierze regularnie udział w szkoleniach pogłębiając (...)
Zapewne niejedna kobieta wie, że aby schudnąć, musimy zmienić swój dotychczasowy sposób odżywiania na zdrowszy i lepiej zbilansowany. Nasza nowa (...)
Klinika Krakowska istnieje na rynku od wielu lat i posiada w Krakowie dwa oddziały mieszczące się przy ul. Mehoffera i Zachodniej. Proponujemy pełen (...)