Stylowe kominki elektryczne

Stylowe kominki elektryczne
Stylowe kominki elektryczne
ID wpisu: 13868
Dodano: 31.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 703
CTR: 0.00%
93
Google
54
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: AVI to firma proponująca nowoczesne systemy grzewcze oparte przede wszystkim na ogrzewaniu elektrycznym. Dzięki zastosowaniu paneli słonecznych można znacznie obniżyć rachunki za prąd i dzięki temu zastosować dużo bardziej ekologiczne ogrzewanie niż tradycyjne węglowe lub olejowe.
Projektując, budując lub remontując dom warto zainwestować w nowoczesne systemy grzewcze, które są rozwiązaniem długofalowym i energooszczędnym. Warto zastosować folie grzewcze, kable grzejne, maty grzejne i inne elementy tworzące zintegrowany system ogrzewania domu.
W przypadku wielu pomieszczeń użyteczności publicznej szerokie zastosowanie mają kurtyny powietrzne, dzięki którym oszczędzane jest ciepło.
Żyjemy w kraju, gdzie pogoda bywa ekstremalna-od mroźnych zim do upalnego lata. Dlatego trzeba dostosować się do przykrych niespodzianek w postaci oblodzenia. Z tym problemem można skutecznie walczyć za pomocą kabli grzejnych wykorzystywanych przy budowie systemu ogrzewania rynien i dachów. Nie od dziś wiadomo jakie katastrofy budowlane są wynikiem oblodzenia i zalegania ciężkiego śniegu. Jak niewielki koszt trzeba ponieść by tego uniknąć tylko dlatego, że budynki posiadają sprawne ogrzewanie dachu i rynien, dzięki czemu nie zalega tam ciężka zmarzlina.
Na stronie AVI można wybrać również kominki elektryczne, które są ciekawą i atrakcyjną alternatywą dla kominków tradycyjnych.
Reasumując, firma AVI to kompletne rozwiązanie w przypadku zastosowania ogrzewania elektrycznego, to miejsce gdzie można dostać wszystko w tym zakresie-piece akumulacyjne, grzejniki elektryczne i wszystkie elementy do stworzenia energooszczędnego systemu grzewczego z wykorzystaniem źródła energii słonecznej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.avi.net.pl

Opinie o stronie www.avi.net.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Agencja PR Zuch Dziewczyny - Spółdzielnia Pracy Twórczej powstała w Łodzi w 2012 roku. Zespół młodych, jednak doświadczonych osób podejmuje (...)
Przedsiębiorstwo Setler oferuje klientom budowę domów jednorodzinnych w Toruniu. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, ma na koncie również wybudowanych (...)
Jesteśmy solidnym przedsiębiorstwem rodzinnym posiadającym długoletnie doświadczenie na rynku (początki firmy Kościelnik sięgają roku 1985). (...)
Przedsiębiorstwo Mar-Pol zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Służymy klientom kompleksowym doradztwem w zakresie materiałów a także (...)
W dowolnym domu jednorodzinnym konieczny jest materiał opałowy, który w zimnicy zapewni nie tylko ciepłe powietrze, oraz ciepłą wodę. Z tej przyczyny (...)
Firma P.H. "KOMBI" proponuje całościowe zabezpieczenia chemoodporne powierzchni cementowych stalowych przed emisją wodną, chemiczną, zmianami temperaturowymi (...)
Wypatrujesz punktu, gdzie zakupisz rolety łódź w przystosowanym do Waszych kryteriów wielkości a także barwie? Pragniesz zamocować rolety okienne (...)
Dystrybucja szamb betonowych to nasza przewodnia domena, którą świadczymy od lat.. Szamba, które produkujemy są porządne oraz nieskomplikowane (...)