Oprogramowanie Streamsoft

Oprogramowanie Streamsoft
Oprogramowanie Streamsoft
ID wpisu: 13857
Dodano: 31.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 383
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
43
Google
20
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: StreamSoft od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i wdrażaniem oprogramowania dla firm z różnych branż. Bezustanny rozwój, nadążanie za zmianami w dziedzinie informatyki pozwala StreamSoft oferować obecnie nowoczesne oprogramowanie wspomagające planowanie oraz rozliczanie procesów i zasobów we wszystkich obszarach firmy. Firma zatrudnia 115 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, może się pochwalić współpracą z 31 partnerami oraz ogromną rzeszą Klientów korzystających z oferowanego oprogramowania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.streamsoft.pl

Opinie o stronie www.streamsoft.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W ofercie naszej firmy nowoczesny CRM system do obsługi RODO. Prowadzisz firmę? Koniecznie zainwestuj w oprogramowanie CRM, które służy do ochrony (...)
Możecie korzystać Państwo z naszego multimedialnego tłumacza pojedynczych słówek bezpłatnie, także na telefonie komórkowym. Obsługujemy większość (...)
Zachęcamy małe i duże firmy do nawiązania współpracy, ponieważ jako specjaliści w dziedzinie informatyki, nowoczesnego oprogramowania itp. potrafimy (...)
Dzięki wsparciu zespołu specjalistów przedstawiamy autorski, w pełni funkcjonalny system do gromadzenia i przechowywania danych. Oprogramowanie eCRF (...)
Oprogramowanie Aserti pozwala na sprawne wystawianie faktur klientom. Dodatkowo, dzięki niemu można precyzyjnie kontrolować stan należności dla firmy. (...)
Navireo to nowoczesne i niezawodne narzędzie, które usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wspiera porządkowanie procesów wewnętrznych, prognozowanie (...)
Udostępniamy Państwu profesjonalnie zaprojektowane oprogramowanie do śledzenia, podsłuchiwania telefonów z systemem Android. Główne funkcje naszej (...)
Firma Tradiss to zespół specjalistów, w tym informatyków, programistów i analityków, którzy opierając się na zdobytej wiedzy i bogatym doświadczeniu, (...)