Oprogramowanie Streamsoft

Oprogramowanie Streamsoft
Oprogramowanie Streamsoft
ID wpisu: 13857
Dodano: 31.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 357
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
43
Google
20
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: StreamSoft od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i wdrażaniem oprogramowania dla firm z różnych branż. Bezustanny rozwój, nadążanie za zmianami w dziedzinie informatyki pozwala StreamSoft oferować obecnie nowoczesne oprogramowanie wspomagające planowanie oraz rozliczanie procesów i zasobów we wszystkich obszarach firmy. Firma zatrudnia 115 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, może się pochwalić współpracą z 31 partnerami oraz ogromną rzeszą Klientów korzystających z oferowanego oprogramowania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.streamsoft.pl

Opinie o stronie www.streamsoft.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Winbud to propozycja oprogramowania służąca do szybkiego i profesjonalnego tworzenia kosztorysów w budownictwie oraz innych branżach. Program Winbud (...)
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie wdrażania oraz rozbudowy oprogramowania. Współpracujemy z renomowanym (...)
Oficjalna strona dystrybutora oprogramowania AutoCAD. Znajdą tu Państwo szereg praktycznych informacji dotyczących historii oprogramowania, dziedzin (...)
Celem systemu miniCRM jest umożliwienie małym firmom korzystania z systemu CRM w niskich opłatach. System jest dostępny dla klientów za pośrednictwem (...)
Kto z nas nie marzy o różnych ulepszających życie aplikacjach, choćby na telefon? Takie gadżety, można by powiedzieć, że nie niezbędne, ale (...)
MEDchart to oprogramowanie dla gabinetów lekarskich dostępne w przeglądarce z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Dzięki szeregowi zaawansowanych (...)
Jeżeli chcecie Państwo posiadać obowiązującą wydanie swojego programu kosztorysowego z rodziny Norma zachęcam kupno abonamentu do Normy Pro lub (...)
Firma TOP S.A. jest uznanym producentem dostarczającym profesjonalne systemy ERP. W ofercie, którą przedstawia znajdują się aplikacje dedykowane, (...)