Oprogramowanie Streamsoft

Oprogramowanie Streamsoft
Oprogramowanie Streamsoft
ID wpisu: 13857
Dodano: 31.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 345
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
43
Google
20
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: StreamSoft od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i wdrażaniem oprogramowania dla firm z różnych branż. Bezustanny rozwój, nadążanie za zmianami w dziedzinie informatyki pozwala StreamSoft oferować obecnie nowoczesne oprogramowanie wspomagające planowanie oraz rozliczanie procesów i zasobów we wszystkich obszarach firmy. Firma zatrudnia 115 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, może się pochwalić współpracą z 31 partnerami oraz ogromną rzeszą Klientów korzystających z oferowanego oprogramowania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.streamsoft.pl

Opinie o stronie www.streamsoft.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa i zarządzanie projektami - Aplixcom - oprogramowanie dla przedsiębiorstw, Infor, systemy BI, systemy Erp II, (...)
Zajmujemy się sprzedażą oraz wdrażaniem systemu ERP enova365. Oferujemy kompleksową usługę wdrożeniową: od instalacji po szkolenia pracowników (...)
Pobierz program do PIT-ów 2012 już teraz i wypełnij w kilka minut deklarację podatkową! Wystarczy tylko wpisać do poszczególnych rubryk odpowiednie (...)
Oprogramowanie dedykowane tworzone przez firmę Kamee to unikatowe projekty, które w 100% odpowiadają zapotrzebowaniu klientów. Rozpoznanie potrzeb (...)
Potrzebujesz mieć dostęp do bazy cenowej w swoim programie do kosztorysowania norma? Nie ma nic prostszego! Wystarczy, że wykupisz dostęp do internetowego (...)
Warszawska firma Benson Consulting zajmuje się produkcją innowacyjnych systemów informatycznych. Nasze oprogramowanie wspiera oraz optymalizuje zarządzanie (...)
Oprogramowanie crm stworzone przez firmę Kamee to gwarancja wzrostu efektywności pracy, ograniczenia wykonywania powtarzalnych czynności oraz łatwego (...)
Optymalizację kosztów zwykle należy zacząć od pracy działu księgowości i finansów. Odpowiednio wdrożone systemy informatyczne pozwolą znacząco (...)