Oprogramowanie Streamsoft

Oprogramowanie Streamsoft
Oprogramowanie Streamsoft
ID wpisu: 13857
Dodano: 31.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 420
CTR: 0.00%
43
Google
20
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: StreamSoft od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i wdrażaniem oprogramowania dla firm z różnych branż. Bezustanny rozwój, nadążanie za zmianami w dziedzinie informatyki pozwala StreamSoft oferować obecnie nowoczesne oprogramowanie wspomagające planowanie oraz rozliczanie procesów i zasobów we wszystkich obszarach firmy. Firma zatrudnia 115 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, może się pochwalić współpracą z 31 partnerami oraz ogromną rzeszą Klientów korzystających z oferowanego oprogramowania.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.streamsoft.pl

Opinie o stronie www.streamsoft.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Holdapp to firma świadcząca kompleksowe usługi doradztwa, kreacji i realizacji aplikacji mobilnych na platformy iOS (iPhone, iPad) oraz Android. Posiadając (...)
Czy wiesz, że 60% firm poligraficznych w USA posiada wdrożony system do zarządzania drukarnią? Idź z duchem czasu i usprawnij działanie swojego (...)
Przedsiębiorstwo BIURO-MAT proponuje wysokiej klasy rozwiązania dla spełniających wymagania współczesnego rynku biur, urzędów i instytucji, małych (...)
Serwis Internetowy, który oferuje przeprowadzanie testów kompetencyjnych dla kandydatów do pracy i przy rozpatrywaniu awansu pracowników. Skorzystaj (...)
Oferta sklepu zawiera sporą ofertę programów marki Adobe. Program Adobe Creative Suite jest bardzo popularny. Ułatwia tworzenie interesującej treści (...)
Dzięki rozwiązaniom oferowanym na stronie internetowej PitFree rozliczenie podatkowe jeszcze nigdy nie było tak proste. Specjalne programy online gwarantują (...)
Doświadczenie przemawia na naszą korzyść. Jesteśmy zespołem informatyków, którzy sprawią, że korzystanie ze sprzętu IT nie będzie sprawiać (...)
Wynagradzanie pracowników jest istotnym elementem polityki finansowej każdej firmy. Warto odpowiednio dopasować systemy wynagrodzeń, tak by pracownicy (...)