Biura rachunkowe Łódź

Biura rachunkowe Łódź
Biura rachunkowe Łódź
ID wpisu: 13791
Dodano: 25.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 379
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
51
Google
42
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli szukacie Państwo doradcy podatkowego lub biura rachunkowego w Łodzi, to wyśmienicie trafiliście! Abak s.c. Biuro rachunkowe-konsultacyjne działa na rynku już przeszło 20 lat. Nasze doświadczenie przekłada się na doskonałą jakość świadczonych usług. Doradca podatkowy Łódź dostarczy Państwu wiedzy o zmianach w regułach skarbowych, a również wyda orzeczenie i udzieli podpowiedzi w tematach dotyczących podatków. Doradztwo podatkowe Łódź zawiera również analizy podatkowe spodziewanych inwestycji a zarazem pomaga w kreowaniu podań i odwołań w sprawach podatkowych. Biuro podatkowe Łódź wykonuje księgi rachunkowe dla spółek oraz osób fizycznych. Zapewniamy usługi z obszaru m.in.: pełnego prowadzenia pełnej ewidencji w przypadku wyboru ryczałtu (karty podatkowej) jako sposobu opodatkowania, sporządzania list płac pracowników i rozliczeń z ZUS, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzania rocznych sprawozdań finansowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro rachunkowe Łódź - zapraszamy do biura z optymalną lokalizacją i stanowiskami parkingowymi na ogrodzonym miejscu. Rachunkowość Łódź - warto wybrać kancelarię z praktyką w branży, w której działają doradcy podatkowi posiadający również uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Gwarantujemy serdeczną, kompleksową obsługę a zarazem punktualność wykonywania prac.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.abak.finn.pl

Opinie o stronie www.abak.finn.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Euro Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu to lider na polu usług bankowych dla ludności. Należymy do Societe Generale, jednej z największych grup w (...)
Witryna należąca do najpopularniejszej polskiej porównywarki kredytowej, obsługiwana przez biuro kredytowe z Częstochowy, zawierająca aktualne porównania (...)
Jeżeli poszukujesz prywatnej agencji detektywistycznej odwiedź koniecznie stronę internetową naszej agencji detektywistycznej. Właścicielem naszej (...)
Advisory Group TEST Human Resources od 1991 roku specjalizuje się w branży rekrutacyjnej, zyskując miano lidera na rynku. Firma ma już blisko 10 000 (...)
Szukasz skutecznego doradcy kredytowego w Warszawie lub okolicach? Nie wiesz jaki kredyt hipoteczny będzie dla ciebie najlepszy? W takim razie, koniecznie (...)
Nie wiedziałeś, jak wystawić wewnętrzną fakturę, rozliczyć leasing bądź koszty powiązane z kampanią reklamową twojej firmy ? Firma mieszcząca (...)
Nasza firma działa od 1995 roku. W początkowym okresie prowadziliśmy ubezpieczenia dla jednej firmy ubezpieczeniowej na zasadzie wyłączności. W (...)
Biuro Prawnik Żyrardów --> Firma Pani Doroty Hakobert Oferuje pomoc prawną w różnym zakresie w tym: -Sprawy z zakresu prawa cywilnego i (...)