Biura rachunkowe Łódź

Biura rachunkowe Łódź
Biura rachunkowe Łódź
ID wpisu: 13791
Dodano: 25.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 479
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
54
Google
43
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeśli szukacie Państwo doradcy podatkowego lub biura rachunkowego w Łodzi, to wyśmienicie trafiliście! Abak s.c. Biuro rachunkowe-konsultacyjne działa na rynku już przeszło 20 lat. Nasze doświadczenie przekłada się na doskonałą jakość świadczonych usług. Doradca podatkowy Łódź dostarczy Państwu wiedzy o zmianach w regułach skarbowych, a również wyda orzeczenie i udzieli podpowiedzi w tematach dotyczących podatków. Doradztwo podatkowe Łódź zawiera również analizy podatkowe spodziewanych inwestycji a zarazem pomaga w kreowaniu podań i odwołań w sprawach podatkowych. Biuro podatkowe Łódź wykonuje księgi rachunkowe dla spółek oraz osób fizycznych. Zapewniamy usługi z obszaru m.in.: pełnego prowadzenia pełnej ewidencji w przypadku wyboru ryczałtu (karty podatkowej) jako sposobu opodatkowania, sporządzania list płac pracowników i rozliczeń z ZUS, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzania rocznych sprawozdań finansowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro rachunkowe Łódź - zapraszamy do biura z optymalną lokalizacją i stanowiskami parkingowymi na ogrodzonym miejscu. Rachunkowość Łódź - warto wybrać kancelarię z praktyką w branży, w której działają doradcy podatkowi posiadający również uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Gwarantujemy serdeczną, kompleksową obsługę a zarazem punktualność wykonywania prac.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.abak.finn.pl

Opinie o stronie www.abak.finn.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Maur Maciej Urszula Wojciechowscy z Legnicy. Jest to agencja ubezpieczeniowa, której (...)
Bezskutecznie szukasz w okolicach Katowic firm, jakie zajmują się pomocą w odzyskiwaniu zaległych odszkodowań, pozwami zbiorowymi, windykacją czy (...)
Prezentujemy Kancelarię Notarialną Adam Grzybczyk, Katarzyna Jonderko - notariusze Spółka Partnerska z Rybnika. Nasza Kancelaria dopełnia następujących (...)
Spółki zajmujące się obrotem i inwestowaniem w pakiety wierzytelności przeterminowanych stoją często przed zadaniem wyceny poszczególnych portfeli (...)
Forumtfi.pl to witryna internetowa jednej z największych polskich firm zajmujących się funduszami inwestycyjnymi. O profesjonalizmie tej firmy świadczy (...)
Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na terenie województwa dolnośląskiego oferuje Kancelaria Rotas, która świadczy całościową obsługę w zakresie (...)
Doradztwo podatkowe i prawne to usługi, które bez wątpienia należą do dosyć trudnych. W sytuacji polskiego prawa na pewno nie możemy powiedzieć, (...)
Czasy postreklamowe wymuszają podejmowanie zabiegów reklamowych znacznie wykraczających poza typowe rozumienie reklamy. Reklama audio-wizualna, promocja (...)