Firia.pl czym są fobie agorafobia ksenofobia homofobia

Firia.pl czym są fobie agorafobia ksenofobia homofobia
Firia.pl czym są fobie agorafobia ksenofobia homofobia
ID wpisu: 13771
Dodano: 25.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 436
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
69
Google
12
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Strona firia.pl jest poświęcony głównie chorobom, które nazywamy fobiami. Każdą z fobii staram się opisać w ciekawy sposób oraz wyczerpując temat. Usiłuję również wesprzeć osoby, które dotknęła którakolwiek z fobii, poprzez ukazanie, że taka choroba jest do wyleczenia, jak ją leczyć, a także jak się przygotować do walki i do kogo zgłosić się po pomoc.
Pragnę również opisać ogólnie na czym polegają fobie, jakie są ich metody leczenia i jakie są ich przyczyny.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.firia.pl

Opinie o stronie www.firia.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Masz problem z kłykcinami kończystymi? Nie za bardzo wiesz, czy jesteś zakażony wirusem HPV? Gorąco zapraszamy na witrynę Clinica Dermatologica. (...)
Czujesz kłucie w boku albo rozpieranie pod żebrami? Może to być powód złej pracy wątroby, ponieważ źle funkcjonująca wątroba zaczyna się powiększać (...)
4Life Transfer Factor oficjalny dystrybutor na terenie Polski. Suplementy diety Transfer Factor Classic, Transfer Factor Plus, Transfer Factor Tri-Factor (...)
Nasza firma oferuje maty masujące, maty do masażu które znakomicie nadają się do leczenia rwy kulszowej oraz bólów kręgosłupa i pleców. Rwa (...)
Grand- med oferuje intuicyjne testy diagnostyczne CRP- z angielskiego C Reactive Protein. Testy przeznaczone są do użytku domowego w celu stwierdzenia, (...)
Dogoterapia jest niewątpliwie znana nie od dzisiaj. Oczywiście można powątpiewać w jej skuteczność, niemniej jednak jest ona bardzo często stosowana (...)
Czy wiesz, co oznacza u Twojego małego dziecka: ból gardła i towarzysząca mu wysypka na dłoniach, stopach oraz wokół ust? To pierwsze symptomy, (...)
Nieraz zdarza się, że zbyt małe ciśnienie krwi powoduje przykre objawy, takie jak bóle głowy, ogólne osłabienie będą ospałość. Ból oczu (...)