Rafał Gąsiorowski - fotografia Rzeszów

Rafał Gąsiorowski - fotografia Rzeszów
Rafał Gąsiorowski - fotografia Rzeszów
ID wpisu: 13693
Dodano: 14.03.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 426
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
87
Google
4
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Fotograf w Rzeszowie, Rafał Gąsiorowski, swoją ofertę kieruje do par, proponując im unikalną fotografię ślubną. Wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnym studiem, wyposażonym w doskonały sprzęt, pozwalają na wykonanie precyzyjnej, unikalnej fotografii. Mimo, że w swojej pracy kieruje się nowoczesnymi trendami, to nie zapomina od tym, że to marzenia klienta są najważniejsze. Dzięki połączeniu wrażliwości na piękno oraz umiejętności słuchania o potrzebach ludzi, Rafał Gąsiorowski wydobywa z człowieka i fotografii to, co najpiękniejsze.

- Fotografia ślubna
- Fotografia portretowa
- Fotografia produktowa – na potrzeby firm, katalogów itp.
- Sesje zespołów muzycznych
Kategorie:

Podlinkuj stronę: rgfotograf.pl

Opinie o stronie rgfotograf.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zachęcamy do poznania się z ofertą firmy Gras z Nowej Chełmży, jaka projektuje, urządza i pielęgnuje tereny zielone. Naszym celem jest projektowanie (...)
Imprezy plenerowe i nie tylko, często nie zawsze są interesujące bo brak w nim ciekawych form rozrywki, a wystarczyło by zainteresować się na przykład (...)
Ślubna ceremonia zasługuje na profesjonalną oprawę. Marek Podolczyński to znakomity fotograf, który specjalizuje się w fotografowaniu tego typu (...)
Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem, zajmuję się profesjonalnie sesjami dziecięcymi, noworodkowymi, rodzinnymi i ciążowymi. Fotografia (...)
W ofercie studia Polaroid z Bielska Białej znaleźć można między innymi fotografię produktową, zdjęcia ślubne czy chociażby fotografię portretową. (...)
Przedsiębiorstwo Optyk - Fotograf zaprasza Państwa do współpracy. Od 1992 roku oferujemy usługi z zakresu optyki i fotografii. Zakupią u nas Państwo (...)
Fotografia to cudowna praca, która przynosi dużo satysfakcji, szczególnie jeżeli fotografie wychodzą w zamierzonym stylu. Wszystkie fotografie wykonywane (...)
Podkarpacie jest obszarem w którym znajduje się dużo ciekawych miejsc do których warto się udać chociaż raz w życiu. Do jednych z takich miejsc (...)