Dieta wysokoenergetyczna

Dieta wysokoenergetyczna
Dieta wysokoenergetyczna
ID wpisu: 13469
Dodano: 17.02.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 360
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
33
Google
5
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nestlé Health Science prowadzi badania w zakresie zdrowego odżywiania. Proces ten polega na ustanowieniu platform do modelowania funkcjonowania komórek w organizmach zdrowych i chorych. Kolejnym etapem jest opracowanie modeli komórkowych naśladujących właściwości występujących chorób przewlekłych. Następnie nastąpi zidentyfikowanie i odkrycie interwencji żywieniowych modyfikujących mechanizmy chorobowe.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: nestlehealthscience.pl

Opinie o stronie nestlehealthscience.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pragniemy wszystkich serdecznie zachęcić do zapoznania się ze stroną internetową naszego serwisu medycznego, bowiem możliwe jest odnalezienie na (...)
Zdrowe jedzenie może być bardzo smaczne tylko trzeba wiedzieć, jakie produkty kupować. Dzięki tej aplikacji dowiemy się tego wszystkiego. Na naszym (...)
La Dental Spa Profesjonalne Centrum Stomatologiczne zlokalizowane w Warszawie, to miejsce gdzie uzyskasz obsługę stomatologiczną. Proponujemy szeroki (...)
Gabinet Alfa Dental w Olsztynie oferuje nie tylko standardowe usługi stomatologiczne, ale również usługi z zakresu protetyki oraz chirurgii stomatologicznej. (...)
Zapraszamy do odwiedzenia strony foot-active.pl. Oferujemy wyjątkowe wkładki ortopedyczne o różnych rozmiarach i funkcjach. Ich główne działanie (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego CaliVita oferującego artykuły Firmy CaliVita International. Oferujemy Państwu ceny hurtowe (...)
W Warszawie oraz Raszynie mieszczą się gabinety dentystyczne Estedent. Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii oraz implantologii. (...)
Grecki Market Hellada sprzedaje tylko oryginalne greckie produkty spożywcze zawsze świeże. Szczególnie polecamy grecką oliwę z oliwek Extra Virgin (...)