Norma Pro we Wrocławiu

Norma Pro we Wrocławiu
Norma Pro we Wrocławiu
ID wpisu: 13394
Dodano: 13.02.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 521
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
139
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Norma Pro jest aplikacją najczęściej stosowaną przez osoby sporządzające dokumentację kosztorysową. Program udostępnia pełne możliwości tworzenia oraz obsługi kosztorysów. Norma Pro zawiera bazę katalogów normatywnych KNR, KNNR, KNP, ATH. Tak skonstruowane oprogramowanie gwarantuje bardzo szybkie budowanie dokumentacji jak również błyskawiczne obliczenie wszelkich kosztów, jakie należy ująć przy planowaniu inwestycji, czy szacowaniu wartości robót. Dodatkowym atutem Normy Pro jest jej systematyczna aktualizacja. Nowości ukazują się na płytach DVD. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, sklepu oraz na organizowane przez nas szkolenia. Znajdą tam Państwo również inne, rozpowszechniane przez nas programy dla budownictwa.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.butorg.com.pl

Opinie o stronie www.butorg.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli czytają Państwo nasz opis, to zapewne poszukują Państwo modnego salonu z sukniami ślubnymi. Nie chcemy się za bardzo chwalić, jednak Belisssima, (...)
Testportal to aplikacja WWW, która umożliwia tworzenie i przeprowadzanie testów online. Testy internetowe to sprawdzone i prestiżowe rozwiązanie, (...)
Microsoft Office 365 to usługa dla firm, dająca dostęp do pakietu narzędzi, które usprawniają pracę grupową. Obejmuje bogaty zestaw narzędzi (...)
Tomasz Szachnowski to licencjonowany Agent PZU z wieloletnim doświadczeniem, który ubezpiecza swoich klientów na terenie Wrocławia i okolic. W jego (...)
Bs4 oferuje kompleksowe oprogramowanie CRM dla małych firm i średnich przedsiębiorstw. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj wiedzę o swoich klientach. (...)
Strona point manager oferuje inteligentne systemy rezerwacji i nie tylko. Z nami wyposażysz swoją firmę w karty członkowskie, systemy punktów lojalnościowych, (...)
Zapraszamy na półkolonie językowe organizowane przez wrocławską szkołę języków obcych LEKTOR. Program półkolonii obejmuje naukę języka angielskiego (...)
Celem systemu miniCRM jest umożliwienie małym firmom korzystania z systemu CRM w niskich opłatach. System jest dostępny dla klientów za pośrednictwem (...)