Norma Pro we Wrocławiu

Norma Pro we Wrocławiu
Norma Pro we Wrocławiu
ID wpisu: 13394
Dodano: 13.02.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 485
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
138
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Norma Pro jest aplikacją najczęściej stosowaną przez osoby sporządzające dokumentację kosztorysową. Program udostępnia pełne możliwości tworzenia oraz obsługi kosztorysów. Norma Pro zawiera bazę katalogów normatywnych KNR, KNNR, KNP, ATH. Tak skonstruowane oprogramowanie gwarantuje bardzo szybkie budowanie dokumentacji jak również błyskawiczne obliczenie wszelkich kosztów, jakie należy ująć przy planowaniu inwestycji, czy szacowaniu wartości robót. Dodatkowym atutem Normy Pro jest jej systematyczna aktualizacja. Nowości ukazują się na płytach DVD. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, sklepu oraz na organizowane przez nas szkolenia. Znajdą tam Państwo również inne, rozpowszechniane przez nas programy dla budownictwa.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.butorg.com.pl

Opinie o stronie www.butorg.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Strona programypit.com proponuje darmowy program do rozliczania PIT-ów. Znajdą tam Państwo dokumenty takie jak PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT-36, PIT-36L, (...)
Nasza firma działa na rynku dystrybuowania w formie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oprogramowania, w tym systemów operacyjnych Windows a także (...)
Navireo – system ERP dla piekarni i cukierni. Posiada specyficzne funkcje m.in. zwroty pieczywa z automatycznymi mechanizmami rozliczania i fakturowania. (...)
Kto z nas nie marzy o różnych ulepszających życie aplikacjach, choćby na telefon? Takie gadżety, można by powiedzieć, że nie niezbędne, ale (...)
Tomasz Szachnowski to licencjonowany Agent PZU z wieloletnim doświadczeniem, który ubezpiecza swoich klientów na terenie Wrocławia i okolic. W jego (...)
Niewątpliwie kierowanie działalności gospodarczej nie jest zadaniem w naszym kraju prostym, ale jeżeli zdołamy podołać wszystkim urzędowym wymogom, (...)
Profesjonalny program do kosztorysowania w budownictwie - Kosztorys. Winbud Kosztorys Prof i Start zintegrowane z systemem zarządzania firmą Sage Symfonia. (...)
Firma Mycieposadzek.pl wykonuje usługi dla mieszkańców województwa dolnośląskiego. Poczatki działalności właściciela firmy w branży utrzymania (...)