Norma Pro we Wrocławiu

Norma Pro we Wrocławiu
Norma Pro we Wrocławiu
ID wpisu: 13394
Dodano: 13.02.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 497
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
139
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Norma Pro jest aplikacją najczęściej stosowaną przez osoby sporządzające dokumentację kosztorysową. Program udostępnia pełne możliwości tworzenia oraz obsługi kosztorysów. Norma Pro zawiera bazę katalogów normatywnych KNR, KNNR, KNP, ATH. Tak skonstruowane oprogramowanie gwarantuje bardzo szybkie budowanie dokumentacji jak również błyskawiczne obliczenie wszelkich kosztów, jakie należy ująć przy planowaniu inwestycji, czy szacowaniu wartości robót. Dodatkowym atutem Normy Pro jest jej systematyczna aktualizacja. Nowości ukazują się na płytach DVD. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, sklepu oraz na organizowane przez nas szkolenia. Znajdą tam Państwo również inne, rozpowszechniane przez nas programy dla budownictwa.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.butorg.com.pl

Opinie o stronie www.butorg.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

JakiSklepWybrac.pl to serwis w pełni poświęcony zagadnieniom z zakresu oprogramowania, zakładania sklepów internetowych oraz dalszego ich udoskonalania. Obiektywny (...)
Swoją firmę otworzyliśmy we Wrocławiu, zatem wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów (...)
Mamy przyjemność zaprosić Ciebie do zobaczenia sklepu internetowego BMOBI.pl , w którym znajdziesz przeróżne aplikacje na telefon. Sklep internetowy (...)
Nasza platforma sprzedażowa NextBuy to miejsce tanich i wygodnych zakupów. Ponad 60 tysięcy dostawców proponuje towar najwyższej jakości w bardzo (...)
Nasza firma oferuje stalowe kompensatory mieszkowe wszystkich typów - osiowe, kątowe, boczne, jedno i wielomieszkowe. Kompensatory przeznaczone do rurociągów, (...)
System CDN Optima to oprogramowanie księgowe klasy ERP. Oprogramowanie CDN OPTIMA to nowoczesny program do księgowości, jego podstawowymi zaletami (...)
Zarówno spółki, jak i osoby fizyczne, znajdują się czasem w sytuacji, w której pożądane jest znalezienie eksperckiej porady poczynionej przez (...)
Grupa Prawno Finansowa wykonująca usługi windykacyjne, przekształcenia firm, pozyskiwanie kapitału, audyty prawne związane z wprowadzeniem na giełdę, (...)