Łódź - Firma Grot Transport

Łódź - Firma Grot Transport
Łódź - Firma Grot Transport
ID wpisu: 13355
Dodano: 11.02.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 446
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
76
Google
32
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Rzetelna i sprawdzona firma – Grot Transport. Pochodzi z przemysłowej Łodzi, gdzie mieści się jej siedziba. Działalność nie jest ograniczona do terenu tego miasta. Swoją ofertą firma objęła teren Polski oraz całej Unii Europejskiej.
Swoim klientom przedsiębiorstwo proponuje atrakcyjne ceny, które są konkurencyjne i ulegają negocjacji, w przypadku kolejnych zlecenie od jednej firmy. Poza niską ceną Grot Transport proponuje wysoką jakość usług. Nadrzędnymi zasadami firmy jest rzetelność. Obsługuje ona każdego klienta z dużą starannością. Najważniejsza jest terminowość i jakość.
Główną usługa oferowaną przez Grot Transport jest spedycja oraz transport. Firma wypracowała sobie certyfikat rzetelnego przewoźnika i dobrą renomę. Firma funkcjonuje na podstawie Zaświadczenia o Wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Grot posiada odpowiednie uprawnienia. Są nimi między innymi Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy o numerze: 03506/F4/02 oraz licencja na wykonywanie Międzynarodowego Przewozu Drogowego Rzeczy o numerze: TU – 006475, wydane zostały przez Ministerstwo Infrastruktury w Polsce.
Dla klienta istotne jest to, ze firma posiada wykupione liczne ubezpieczenia. Są wśród nich: OC Deliktowe i OC Przewoźnika Krajowego oraz Zagranicznego. Daje to gwarancje bezpieczeństwa powierzonych firmie towarów. Dotychczasowi klienci i pracownicy potwierdzają wiarygodność przedsiębiorstwa. Klientom podoba się również fakt, że Grot Transport ma własne zaplecze biurowe i serwisowe. Oferta firmy oferuje nie tylko przewożenie dowolnych produktów, ale też kas pancernych oraz żywności w odpowiednio przygotowanych pojazdach.
Grot Transport kompleksowo zajmuje się przeprowadzkami. Gwarantuje klientom pełną bezszkodowość przewożonych towarów. Zaprasza na bezpłatną wycenę kosztów przeprowadzki po opracowaniu wymagań klienta i zakresu usługi.
Firma Grot Transport zajmuje się również nadawaniem oraz odbieraniem przedmiotów za pomocą firm kurierskich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.grot-transport.com.pl

Opinie o stronie www.grot-transport.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Rozpoczęli działalność w 2004 roku w Lublinie i zajmują się usługami transportowymi oraz doradczymi. Mowa o firmie OKSER, która od października (...)
Firma oferuje usługi transportowe świadczone na terenie województwa mazowieckiego oraz całej Polski. Nasze auta posiadają zróżnicowaną ładowność, (...)
Jesteś lekarzem, dyplomowaną pielęgniarką, farmaceutą, weterynarzem, górnikiem, nauczycielem, dziennikarzem, dyplomatą, taksówkarzem, duchownym (...)
Anglia to miejsce, w którym wielu naszych rodaków zdecydowało się osiąść na stałe. Z myślą o nich, jak i o rodzinach w Polsce, firma UslugiKurierskie.co.uk (...)
Transport samochodowy stanowi ważny dział gospodarki. Przemieszczanie towarów oraz ludzi odgrywa istotną rolę w zwiększeniu użyteczności dóbr. (...)
Zachęcamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak również zagranicznych. Jeżeli macie swoje własne biuro podróży i poszukujecie (...)
Licencjonowana Firma Transportowa realizująca przewozy krajowe i międzynarodowe. Jeżdzimy od złotówki za kilometr po całej Europie -ZETA-BUS. Obsługujemy (...)
A-2 Logistic to specjaliści w zakresie przeprowadzek. Firma działa już od prawie 20 lat we Wrocławiu i okolicach, ale realizuje zlecenia również (...)