Łódź - Firma Grot Transport

Łódź - Firma Grot Transport
Łódź - Firma Grot Transport
ID wpisu: 13355
Dodano: 11.02.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 510
CTR: 0.00%
87
Google
32
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Rzetelna i sprawdzona firma – Grot Transport. Pochodzi z przemysłowej Łodzi, gdzie mieści się jej siedziba. Działalność nie jest ograniczona do terenu tego miasta. Swoją ofertą firma objęła teren Polski oraz całej Unii Europejskiej.
Swoim klientom przedsiębiorstwo proponuje atrakcyjne ceny, które są konkurencyjne i ulegają negocjacji, w przypadku kolejnych zlecenie od jednej firmy. Poza niską ceną Grot Transport proponuje wysoką jakość usług. Nadrzędnymi zasadami firmy jest rzetelność. Obsługuje ona każdego klienta z dużą starannością. Najważniejsza jest terminowość i jakość.
Główną usługa oferowaną przez Grot Transport jest spedycja oraz transport. Firma wypracowała sobie certyfikat rzetelnego przewoźnika i dobrą renomę. Firma funkcjonuje na podstawie Zaświadczenia o Wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Grot posiada odpowiednie uprawnienia. Są nimi między innymi Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy o numerze: 03506/F4/02 oraz licencja na wykonywanie Międzynarodowego Przewozu Drogowego Rzeczy o numerze: TU – 006475, wydane zostały przez Ministerstwo Infrastruktury w Polsce.
Dla klienta istotne jest to, ze firma posiada wykupione liczne ubezpieczenia. Są wśród nich: OC Deliktowe i OC Przewoźnika Krajowego oraz Zagranicznego. Daje to gwarancje bezpieczeństwa powierzonych firmie towarów. Dotychczasowi klienci i pracownicy potwierdzają wiarygodność przedsiębiorstwa. Klientom podoba się również fakt, że Grot Transport ma własne zaplecze biurowe i serwisowe. Oferta firmy oferuje nie tylko przewożenie dowolnych produktów, ale też kas pancernych oraz żywności w odpowiednio przygotowanych pojazdach.
Grot Transport kompleksowo zajmuje się przeprowadzkami. Gwarantuje klientom pełną bezszkodowość przewożonych towarów. Zaprasza na bezpłatną wycenę kosztów przeprowadzki po opracowaniu wymagań klienta i zakresu usługi.
Firma Grot Transport zajmuje się również nadawaniem oraz odbieraniem przedmiotów za pomocą firm kurierskich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.grot-transport.com.pl

Opinie o stronie www.grot-transport.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma na rynku usług związanych z transportem rzeczy oraz usługami przeprowadzek istnieje na rynku od bardzo wielu lat i potrafi przewieć praktycznie (...)
Firma GMBUS od wielu lat specjalizuje się w przewozie osób niepełnosprawnych i tymczasowo niezdolnych do samodzielnego poruszania się. Jej zamiarem (...)
Przedmiotem działalności naszej firmy jest przewóz osób. Teambus swoje usługi realizuje na trasie Skarżysko-Kielce-Katowice. Dla wygody pasażerów (...)
W propozycji przedsiębiorstwa HemarBus.pl klienci odnajdą usługi oparte o wynajem autobusów oraz wynajem busów. Oferowane przez naszą firmę autobusy (...)
Pragniemy przedstawić Państwu firmę AR-SPEED, która specjalizuje się w międzynarodowych przewozach do krajów najczęściej odwiedzanych przez Polaków, (...)
Od wielu lat nasza firma zajmuje się realizacją usług transportowych. Na rynku istniejemy ponad 10 lat i zebraliśmy bardzo duże doświadczenie. Nasze (...)
Oto jest Ego-Man, łódzki sklep online z koszulami męskimi. Bluzki i koszule męskie Egomana są trendy, efektowne a też wygodne. A w salonie czekają (...)
Zastosowanie koparkoładowarki jest wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem przede wszystkim, kiedy wykonujemy czynności montażowo-budowlane na małej (...)