Łódź - Firma Grot Transport

Łódź - Firma Grot Transport
Łódź - Firma Grot Transport
ID wpisu: 13355
Dodano: 11.02.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 464
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
76
Google
32
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Rzetelna i sprawdzona firma – Grot Transport. Pochodzi z przemysłowej Łodzi, gdzie mieści się jej siedziba. Działalność nie jest ograniczona do terenu tego miasta. Swoją ofertą firma objęła teren Polski oraz całej Unii Europejskiej.
Swoim klientom przedsiębiorstwo proponuje atrakcyjne ceny, które są konkurencyjne i ulegają negocjacji, w przypadku kolejnych zlecenie od jednej firmy. Poza niską ceną Grot Transport proponuje wysoką jakość usług. Nadrzędnymi zasadami firmy jest rzetelność. Obsługuje ona każdego klienta z dużą starannością. Najważniejsza jest terminowość i jakość.
Główną usługa oferowaną przez Grot Transport jest spedycja oraz transport. Firma wypracowała sobie certyfikat rzetelnego przewoźnika i dobrą renomę. Firma funkcjonuje na podstawie Zaświadczenia o Wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Grot posiada odpowiednie uprawnienia. Są nimi między innymi Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy o numerze: 03506/F4/02 oraz licencja na wykonywanie Międzynarodowego Przewozu Drogowego Rzeczy o numerze: TU – 006475, wydane zostały przez Ministerstwo Infrastruktury w Polsce.
Dla klienta istotne jest to, ze firma posiada wykupione liczne ubezpieczenia. Są wśród nich: OC Deliktowe i OC Przewoźnika Krajowego oraz Zagranicznego. Daje to gwarancje bezpieczeństwa powierzonych firmie towarów. Dotychczasowi klienci i pracownicy potwierdzają wiarygodność przedsiębiorstwa. Klientom podoba się również fakt, że Grot Transport ma własne zaplecze biurowe i serwisowe. Oferta firmy oferuje nie tylko przewożenie dowolnych produktów, ale też kas pancernych oraz żywności w odpowiednio przygotowanych pojazdach.
Grot Transport kompleksowo zajmuje się przeprowadzkami. Gwarantuje klientom pełną bezszkodowość przewożonych towarów. Zaprasza na bezpłatną wycenę kosztów przeprowadzki po opracowaniu wymagań klienta i zakresu usługi.
Firma Grot Transport zajmuje się również nadawaniem oraz odbieraniem przedmiotów za pomocą firm kurierskich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.grot-transport.com.pl

Opinie o stronie www.grot-transport.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma GoldBus zajmuje się międzynarodowym przewozem osób oraz paczek i korespondencji. Operujemy na trasach z Polski do Anglii, Niemiec, Holandii (...)
Firma Malkar funkcjonuje w branży vendingowej - zajmuje się wypożyczaniem maszyn sprzedających artykuły spożywcze. Główną specjalnością firmy (...)
Internetowe wydanie dziennika regionalnego Dziennik Łódzki. Najświeższe informacje, opinie, wywiady, felietony i poradniki. Najnowsze informacje z (...)
Taxi Katowice nr 7 ? to sprowadzony z Niemiec mercedes klasy E W211, bardzo luksusowa, bezpieczna, reprezentacyjna limuzyna, Oferuje ona przewozy biznesowe (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Robert, która swoją siedzibę posiada w Nowej Soli (woj. lubuskie). Oferujemy profesjonalne (...)
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą polskiego operatora logistycznego, spółki JAS-FBG! Już od prawie 30 lat z sukcesami działa w branży (...)
Pączki od wielu lat są najbardziej popularnymi słodkimi bułkami, po jakie sięgają Polacy. Dzięki wykorzystaniu najlepszych smażalników do pączków (...)
Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy AQUARIUS GEM SHIPPING. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Kosakowie w województwie (...)