academic - profesjonalne korepetycje

academic - profesjonalne korepetycje
academic - profesjonalne korepetycje
ID wpisu: 1327
Dodano: 02.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1710
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
405
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne oraz kursy gimnazjalne z przedmiotów: język polski, angielski,niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Kursy prowadzone są w ekskluzywnych grupach 5 - osobowych. Organizujemy także kursy językowe dla firm z języków niemieckiego i angielskiego.Poza osobami w wieku szkolnym w zajęciach indywidualnych mogą uczestniczyć osoby dorosłe przygotowujące się do egzaminów umożliwiających zdobycie certyfikatów językowych oraz potrzebujące skutecznie opanować język obcy dla celów naukowych i zawodowych. Szkoła prowadzi zajęcia przygotowujące do certyfikatów: First Certificate in English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE), Certificate of Proficiency in English (CPE), Zertifikat Deutsch (ZD), Zertifikat Deutsch Plus (ZDP), Zentrale Mittelstufenprüfung (ZMP), Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP). Ponadto organizujemy zajęcia pozwalające na opanowanie języka biznesowego i prawniczego.Korepetycje w szkole academic! są najskuteczniejszą formą nauki i mają wiele niezaprzeczalnych zalet:

* zajęcia prowadzone są przez osoby przygotowane merytorycznie z doświadczeniem w nauczaniu
* cena korepetycji obejmuje również dojazd prowadzącego do ucznia oraz bogate materiały dydaktyczne
* zajęcia odbywają się w miejscu i czasie wskazanym przez uczniów, zgodnie z jego wolą i komfortem
* szkoła academic! zapewnia różnorodne materiały dydaktyczne motywujące do pracy i wspomagające proces uczenia się
* szkoła academic! gwarantuje kontrolę wyników nauczania poprzez sprawdzony system organizacji pracy
* każde zajęcia i wyniki pracy ucznia udokumentowane są w dzienniczku prowadzącego, do którego wgląd mają uczniowie, ich rodzice i kierownictwo szkoły academic!
* zapewniona jest możliwość stałych konsultacji ze szkołą (przyjmujemy uwagi dotyczące organizaji zajęć i pracy prowadzących i wprowadzamy w życie sugestie uczniów)
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.academic.com.pl

Opinie o stronie www.academic.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Chcesz ogłosić się i pokazać, że dajesz korepetycje? Nie ma znaczenia, czy są to przedmioty gimnazjalne czy uczelniane, możesz skorzystać z naszej (...)
Portale edukacyjne są popularne w sieci, ale niezbyt często zdarza się też edukacyjny blog. Właściciel bloga prawdopodobnie zafascynowany twierdzeniami (...)
Przedszkole prywatne Safari ma do zaoferowania: kółko logika dla najmłodszych, rytmika 2 razy w tygodniu, bajkoterapia, dogoterapia, zajęcia kulinarne, (...)
Z nami nauczysz się za darmo języka angielskiego od podstaw i na najwyższych poziomach zaawansowania. Wspieramy kursantów bezpłatnymi artykułami, (...)
Samorządowa Administracja Placówek Edukacyjnych w Wyrzysku to jednostka budżetowa prowadząca obsługę administracyjno-ekonomiczną placówek oświatowych, (...)
Zachęcamy do zaciekawienia się propozycją przygotowaną przez szkołę języków obcych Osterreich Institut. Prowadzimy kursy języka niemieckiego (...)
Centrum Językowe Demostenes od 1991 roku naucza języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, (...)
Prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez grono doświadczonych, wykwalifikowanych tłumaczy z Agencji Gemra. Nasze biuro znajduje się w Warszawie, (...)