academic - profesjonalne korepetycje

academic - profesjonalne korepetycje
academic - profesjonalne korepetycje
ID wpisu: 1327
Dodano: 02.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1782
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
418
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne oraz kursy gimnazjalne z przedmiotów: język polski, angielski,niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Kursy prowadzone są w ekskluzywnych grupach 5 - osobowych. Organizujemy także kursy językowe dla firm z języków niemieckiego i angielskiego.Poza osobami w wieku szkolnym w zajęciach indywidualnych mogą uczestniczyć osoby dorosłe przygotowujące się do egzaminów umożliwiających zdobycie certyfikatów językowych oraz potrzebujące skutecznie opanować język obcy dla celów naukowych i zawodowych. Szkoła prowadzi zajęcia przygotowujące do certyfikatów: First Certificate in English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE), Certificate of Proficiency in English (CPE), Zertifikat Deutsch (ZD), Zertifikat Deutsch Plus (ZDP), Zentrale Mittelstufenprüfung (ZMP), Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP). Ponadto organizujemy zajęcia pozwalające na opanowanie języka biznesowego i prawniczego.Korepetycje w szkole academic! są najskuteczniejszą formą nauki i mają wiele niezaprzeczalnych zalet:

* zajęcia prowadzone są przez osoby przygotowane merytorycznie z doświadczeniem w nauczaniu
* cena korepetycji obejmuje również dojazd prowadzącego do ucznia oraz bogate materiały dydaktyczne
* zajęcia odbywają się w miejscu i czasie wskazanym przez uczniów, zgodnie z jego wolą i komfortem
* szkoła academic! zapewnia różnorodne materiały dydaktyczne motywujące do pracy i wspomagające proces uczenia się
* szkoła academic! gwarantuje kontrolę wyników nauczania poprzez sprawdzony system organizacji pracy
* każde zajęcia i wyniki pracy ucznia udokumentowane są w dzienniczku prowadzącego, do którego wgląd mają uczniowie, ich rodzice i kierownictwo szkoły academic!
* zapewniona jest możliwość stałych konsultacji ze szkołą (przyjmujemy uwagi dotyczące organizaji zajęć i pracy prowadzących i wprowadzamy w życie sugestie uczniów)
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.academic.com.pl

Opinie o stronie www.academic.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Radosna Planeta to przedszkole znajdujące się w Warszawie, jakie w swej pracy dąży do kreatywnego i poznawczego rozwoju każdego dziecka. Przedszkole (...)
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych im. Ks. Józefa Majki mieści się w Mińsku Mazowieckim. Kształcimy na kierunkach: pedagogika, socjologia, bezpieczeństwo (...)
Biuro „SYSTEM” Sp. J. to firma tworzona przez fachowców posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania systemów zarządzania oraz (...)
Jeżeli pracujesz jako marynarz i chcesz doszkolić swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego, to z pewnością zainteresuje Cię oferta LinCare (...)
Szkoła językowa Paderewski z Lublina to takie miejsce, gdzie możecie nauczyć się języka obcego bardzo sprawnie. Mamy zakres kilku różnych języków, (...)
Jeśli studiujecie Państwo medycynę, bądź też wybraliście inną specjalizację, jednak zagadnienia medyczne również muszą Państwo przyswoić, (...)
Chcesz zdobyć wykształcenie w kierunku humanistycznym? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej uczelni. Jesteśmy jedną (...)
Całe życie człowieka, to nieustanne zdobywanie wiedzy i informacji. Wiedza to nieodłączny element naszego rozwoju. Uzupełnianie wiedzy to świetna (...)