academic - profesjonalne korepetycje

academic - profesjonalne korepetycje
academic - profesjonalne korepetycje
ID wpisu: 1327
Dodano: 02.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1844
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
426
Google
17
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne oraz kursy gimnazjalne z przedmiotów: język polski, angielski,niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Kursy prowadzone są w ekskluzywnych grupach 5 - osobowych. Organizujemy także kursy językowe dla firm z języków niemieckiego i angielskiego.Poza osobami w wieku szkolnym w zajęciach indywidualnych mogą uczestniczyć osoby dorosłe przygotowujące się do egzaminów umożliwiających zdobycie certyfikatów językowych oraz potrzebujące skutecznie opanować język obcy dla celów naukowych i zawodowych. Szkoła prowadzi zajęcia przygotowujące do certyfikatów: First Certificate in English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE), Certificate of Proficiency in English (CPE), Zertifikat Deutsch (ZD), Zertifikat Deutsch Plus (ZDP), Zentrale Mittelstufenprüfung (ZMP), Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP). Ponadto organizujemy zajęcia pozwalające na opanowanie języka biznesowego i prawniczego.Korepetycje w szkole academic! są najskuteczniejszą formą nauki i mają wiele niezaprzeczalnych zalet:

* zajęcia prowadzone są przez osoby przygotowane merytorycznie z doświadczeniem w nauczaniu
* cena korepetycji obejmuje również dojazd prowadzącego do ucznia oraz bogate materiały dydaktyczne
* zajęcia odbywają się w miejscu i czasie wskazanym przez uczniów, zgodnie z jego wolą i komfortem
* szkoła academic! zapewnia różnorodne materiały dydaktyczne motywujące do pracy i wspomagające proces uczenia się
* szkoła academic! gwarantuje kontrolę wyników nauczania poprzez sprawdzony system organizacji pracy
* każde zajęcia i wyniki pracy ucznia udokumentowane są w dzienniczku prowadzącego, do którego wgląd mają uczniowie, ich rodzice i kierownictwo szkoły academic!
* zapewniona jest możliwość stałych konsultacji ze szkołą (przyjmujemy uwagi dotyczące organizaji zajęć i pracy prowadzących i wprowadzamy w życie sugestie uczniów)
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.academic.com.pl

Opinie o stronie www.academic.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Strona Szkoły Stylizacji Select oferuje szeroką gamę szkoleń wizażu, stylizacji paznokci, ubioru i fryzjerstwa. W ofercie szkoły znajdują się (...)
Fachowe chorzowskie Centrum Lingwistyczne FRANSPOL wyróżnia się podmiotowym nastawieniem do kursantów, tworzeniem niewielkich grup i ponadprzeciętnie (...)
Nauczanie metodą Montessori można praktykować już od urodzenia aż do 12 roku życia. Zamiast sztywnych testów i badań, analiza i opinia o podopiecznych (...)
Szkoła Języków Obcych QUESTION mieści się w Namysłowie. Zajmujemy się organizacją kursów językowych. Polecamy kursy standardowe, dla dzieci, (...)
Przedszkole Bambino to przedszkole niepubliczne. Należy do ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przedszkoli Niepublicznych. Przedszkole kontroluje Straż (...)
Zajmujemy się pisaniem prac licencjackich, magisterskich, semestralnych, zaliczeniowych, prezentacji maturalnych, rozpraw doktorskich itp. Wykonujemy (...)
Lingwista to szkoła języków obcych, która od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną w Warszawie. Powinno się zaakcentować, iż istniejemy (...)
eMentor.pl to nowoczesna platforma edukacyjna, oferująca profesjonalne kursy i szkolenia wideo online. Kursy wideo to alternatywna i bardzo atrakcyjna (...)