academic - profesjonalne korepetycje

academic - profesjonalne korepetycje
academic - profesjonalne korepetycje
ID wpisu: 1327
Dodano: 02.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1653
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
403
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne oraz kursy gimnazjalne z przedmiotów: język polski, angielski,niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Kursy prowadzone są w ekskluzywnych grupach 5 - osobowych. Organizujemy także kursy językowe dla firm z języków niemieckiego i angielskiego.Poza osobami w wieku szkolnym w zajęciach indywidualnych mogą uczestniczyć osoby dorosłe przygotowujące się do egzaminów umożliwiających zdobycie certyfikatów językowych oraz potrzebujące skutecznie opanować język obcy dla celów naukowych i zawodowych. Szkoła prowadzi zajęcia przygotowujące do certyfikatów: First Certificate in English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE), Certificate of Proficiency in English (CPE), Zertifikat Deutsch (ZD), Zertifikat Deutsch Plus (ZDP), Zentrale Mittelstufenprüfung (ZMP), Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP). Ponadto organizujemy zajęcia pozwalające na opanowanie języka biznesowego i prawniczego.Korepetycje w szkole academic! są najskuteczniejszą formą nauki i mają wiele niezaprzeczalnych zalet:

* zajęcia prowadzone są przez osoby przygotowane merytorycznie z doświadczeniem w nauczaniu
* cena korepetycji obejmuje również dojazd prowadzącego do ucznia oraz bogate materiały dydaktyczne
* zajęcia odbywają się w miejscu i czasie wskazanym przez uczniów, zgodnie z jego wolą i komfortem
* szkoła academic! zapewnia różnorodne materiały dydaktyczne motywujące do pracy i wspomagające proces uczenia się
* szkoła academic! gwarantuje kontrolę wyników nauczania poprzez sprawdzony system organizacji pracy
* każde zajęcia i wyniki pracy ucznia udokumentowane są w dzienniczku prowadzącego, do którego wgląd mają uczniowie, ich rodzice i kierownictwo szkoły academic!
* zapewniona jest możliwość stałych konsultacji ze szkołą (przyjmujemy uwagi dotyczące organizaji zajęć i pracy prowadzących i wprowadzamy w życie sugestie uczniów)
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.academic.com.pl

Opinie o stronie www.academic.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadamy elastyczną ofertę zajęć z nauki języków obcych. Na życzenie klienta, zajęcia organizujemy w domu, biurze lub w sali konferencyjnej. (...)
Szkoła nauki jazdy Abes z Częstochowy oferuje profesjonalne kursy nauki jazdy kategorii B. Nasi kursanci mają możliwość uczestniczenia w nowoczesnych (...)
Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach kształci na kierunkach pedagogika, zdrowie publiczne, praca (...)
Strona internetowa, która będzie niezmiernie pomocna osobom, które wybierają się na studia, ale nie wiedzą, jaki kierunek wybrać dla siebie. Właśnie (...)
Jesteśmy zespołem pracowników naukowych, ekspertów z wielu różnych dziedzin. Oferujemy indywidualne konsultacje dla osób piszących prace doktorskie, (...)
Coraz więcej osób potrzebuje pomocy w nauce podczas przygotowywania się do egzaminu dojrzałości. Home Tutors świadczy takie usługi dla uczniów (...)
BEST Centrum Języków Obcych to prywatna szkoła lingwistyczna z wieloletnim praktykami w nauczaniu języków obcych. Istniejemy na rynku od 1996 roku, (...)
Wyższa Szkołą Pedagogiczna ZNP jest uczelnią niepubliczną, kształcącą w obrębie pedagogicznym. Zapewnia studia stacjonarne i niestacjonarne I (...)