Lordoza

Lordoza
Lordoza
ID wpisu: 13259
Dodano: 03.02.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 566
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
116
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Siedzący tryb życia a za czym idzie zbyt mała ilość ruchu, mogą wywoływać u nas skrzywienia kręgosłupa. Jedną z ich częstszych postaci jest tak zwana lordoza patologiczna. Polega ona na nadmiernym wygięciu kręgosłupa w części szyjnej lub w odcinku lędźwiowym. Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat? Nasze centrum wiedzy o lordozie może Ci w tym pomóc. Od nas dowiesz się co to w ogóle jest lordoza. My pokażemy Ci jak wygląda lordoza fizjologiczna – czyli naturalne wygięcie kręgosłupa oraz lordoza patologiczna czyli to samo wygięcie, ale w formie zdeformowanej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.lordoza.pl

Opinie o stronie www.lordoza.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapalenie pęcherza to dla niektórych z nas dość wstydliwy problem u podłoża, którego najczęściej znajduje się niewłaściwa higiena intymna (...)
Prywatny gabinet kardiologiczny Witolda Armady działa w Chojnicach od 1988 r. Jednostka proponuje przeprowadzenie nieinwazyjnych badań kardiologicznych (...)
Euroimmun Polska zaprasza do skorzystania z usług strony www.alergiczne.info. Za jej pośrednictwem znajdziesz laboratorium, w którym zostaną dokonane (...)
Magdalena Nowak-Wyligała jest psychoterapeutką posiadająca wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W ośrodku Attente pracuje od wielu lat. Specjalizuje (...)
Jest to blog tworzony z myślą propagowania wiedzy o substancjach poprawiających pracę mózgu, sprawność fizyczną i psychiczną. tutaj opisujemy (...)
Serwis kliniki ułatwiającej powrót do zdrowia i równowagi psychicznej dla wszystkich zmagających się z cięższymi dolegliwościami. Oferujemy także (...)
Bezpiecznie, skutecznie, bez lekarstw czy hospitalizacji ratujemy przed operacją kręgosłupa Najważniejsze w każdym leczeniu jest to, aby wyeliminować (...)
Jeśli szukasz doświadczonego, certyfikowanego psychoterapeuty, który poddaje swoją pracę regularnej superwizji, zapraszamy Cię do Mandali. Jest (...)