Organizacja imprez

Organizacja imprez
Organizacja imprez
ID wpisu: 13132
Dodano: 27.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 571
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
58
Google
5
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Skorzystaj z pomysłowości oraz doświadczenia ludzi, którzy dobrze wiedzą jak, gdzie oraz z kim zorganizować imprezę firmową, projekt plenerowy czy koncert. Czy to galeria handlowa, centrum miasta, park czy plener, wszędzie tam gdzie organizujemy imprezę nikt nie pozostaje obojętny.

Profesjonalna organizacja i prowadzenie imprez w jednej kompletnej usłudze. Nasza agencja eventowa stworzy grafikę, zaprojektuje plakaty, zaproszenia, scenografię a także sprawi, że Ty i twoi goście przeżyjecie swoją najlepszą imprezę w życiu. Zaufaj zespołowi, na którym polega już duże grono zadowolonych klientów.

Przekaż nam cel a my wymyślimy dla Ciebie scenariusze, których się nie spodziewasz i pomysły, którym nie będziesz mógł się oprzeć. Nie boimy się wzywań, więc Ty nie bój się sprawdzać, na co nas stać.

Usługi:
- Eventy dla galerii handlowych
- Premiery motoryzacyjne
- Imprezy firmowe
- Imprezy integracyjne
- Gale i imprezy VIP, Bankiety, Otwarcia
- Konferencje prasowe
- Imprezy okolicznościowe
- Akcje promocyjne i Full service BTL
- Imprezy masowe (pikniki, festiwale, koncerty, dni miast, widowiska)
- Imprezy motoryzacyjne
- Wsparcie sprzedaży i animacja sprzedaży
- Imprezy dla dzieci
- Występy taneczne
- Impresariat artystyczny
- Wynajem sprzętu (scena, nagłośnienie, oświetlenie i inne)
- Fotoprodukcja
- Kreacja (usługi graficzne/ DTP)
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.extomusic.com

Opinie o stronie www.extomusic.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jesteśmy firmą ESSENS, która znajduje się w Tarnowskich Górach, ale swoją ofertę kieruje do firm w całej Polsce. Jeśli tylko zależy Ci na tym, (...)
Międzynarodowy Transport Drogowy Ryszard Butkiewicz - Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem sięgającym 1991 roku. Nasze usługi (...)
Mowta to firma od wielu lat funkcjonująca na rynku dostaw armatury na potrzeby rozmaitych gałęzi przemysłu, w tym energetyki zawodowej oraz przemysłu (...)
Ostatnie lata to dynamiczny rozwój rynki handlu międzynarodowego. Dzięki temu wiele firm mogło szybciej niż standardowo rozwinąć swoje skrzydła. (...)
Remontownia Lukimar zajmuje się profesjonalnymi remontami mieszkań i wykończeniami wnętrz. Specjalizujemy się w pracach remontowo - instalacyjnych (...)
Osoby, które używają swojego komputera do codziennej pracy nigdy nie zastanawiają się nad tym, że to również maszyna, która jak inne sprzęty, (...)
Niepowtarzalna okazja by zarobić w Internecie. Wystarczy, że przystąpisz do jednego z największych i najlepiej ocenianych programów partnerskich (...)
Pozycjonowanie stron z firmą Apogeum naprawdę się opłaca. Koszt pozycjonowania danej strony ustalamy indywidualnie dla każdego klienta. Koszt ustalany (...)