Danielczyk K. Destra Ozone Technology. osuszanie ścian warszawa

Danielczyk K. Destra Ozone Technology. osuszanie ścian warszawa
Danielczyk K. Destra Ozone Technology. osuszanie ścian warszawa
ID wpisu: 13124
Dodano: 27.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 893
CTR: 0.00%
140
Google
20
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Z przyjemnością pragniemy opisać Państwu jednostkę Destra Ozone Technology. lokalizacja naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie. Zapewniamy Państwu fachowe osuszanie obiektów, ozonowanie pomieszczeń i usuwanie wilgoci technologicznej w nowych budynkach, a ponadto usuwanie skutków pożarów. Posiadamy bogate doświadczenie, pracowaliśmy m.in. przy likwidowaniu skutków powodzi w Bogatyni, Sandomierzu, Wrocławiu. Zapraszamy do zaznajomienia się z rekomendacjami od naszych usatysfakcjonowanych klientów. Więcej o naszej ofercie i Szczegółowe dane teleadresowe przedstawiamy na naszej stronie internetowej, serdecznie zapraszamy do jej odwiedzin.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: destra.com.pl

Opinie o stronie destra.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeżeli elewacja lub dach Twojego domu straciły na atrakcyjności, pokrywa je bród i rozwijają się na nich mchy a kolory straciły swój dawny blask, (...)
Masz problem z szerokim uśmiechem? Stan Twojego uzębienia jest dla Ciebie krępujący? Pomóc może Alfa-Med, profesjonalna klinika dentystyczna, która (...)
Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej dominikum.pl, gdzie przedstawiona jest działalność zespołu domowej opieki paliatywnej tworzącego fundację (...)
Firma HP-PRO zajmuje się wszechstronnym przygotowywaniem projektów przebudowy i remontów dróg, parkingów, placów manewrowych oraz innych obiektów. (...)
Ogrody Zimowe Maria to przedsiębiorstwo, które w swojej pracy wykorzystuje elementy konstrukcyjne oraz dekoracyjne tylko najwyższej jakości. Zajmujemy (...)
Usługi Pogrzebowe Karawan to organizacja uroczystości pośmiertnych razem z załatwianiem powiązanych z nią formalności w imieniu klientów, a także (...)
Transport zwłok, ich przechowywanie, przygotowanie ciała do pochówku oraz wszechstronna organizacja ceremonii pogrzebowej, to specjalności zakładu (...)
Tłumacz przysięgły języka francuskiego Agata Augustyn-Galas posiada duże doświadczenie w zakresie tłumaczeń dla klientów indywidualnych, firm (...)