Jelenia Góra - sprawy mieszkalne

Jelenia Góra - sprawy mieszkalne
Jelenia Góra - sprawy mieszkalne
ID wpisu: 13110
Dodano: 25.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 735
CTR: 0.00%
99
Google
25
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Najpiękniejszy rynek na Śląsku osaczony barokowymi oraz renesansowymi podcieniowymi kamienicami, średniowieczne zamki, barokowe czy renesansowe pałace - to wszystko oraz wiele innych atrakcji tylko u nas, Jeleniej Górze. Nasze cudne miasto jest określane Perłą Karkonoszy. Wedle jednej z legend, jego zalążkiem był założony w 1108 r. przez Bolesława Krzywoustego gród. Warto nas odwiedzić. Również miasto, jak i jego malownicze tereny sprzyjają turystyce pieszej, a także rowerowej. Warto wybrać się na nasze Stare Miasto lub odpocząć w najstarszym polskim uzdrowisku w Cieplicach. Polecamy Sobieszów z ruinami XIV-wiecznego zamku Chojnik. Słyniemy także z organizacji festiwali muzycznych i wydarzeń teatralnych. Posiadamy doskonale rozwiniętą bazę noclegową oraz restauracyjną. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.jeleniagora.pl

Opinie o stronie www.jeleniagora.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dom Pod Dębami w Łodzi to ośrodek Seniora niezwykle odpowiednio przystosowany do opieki osób starszych, chorych, nie w pełni sprawnych, przeważnie (...)
Nauka języka angielskiego, zajęcia rytmiczne, zajęcia z psychologiem oraz zajęcia logopedyczne to program edukacyjny żłobków Małe Misie. Ponadto (...)
Portal psychologiczny, w którym oprócz typowych aspektów psychologicznych, znajdziesz również te drastyczne, które z pewnością nie są dla każdego... (...)
Zgromadzenie Zakonne Sióstr Bożego Serca Jezusa ma swoją siedzibę we Wrocławiu i tutaj także skupia większość swojej aktywności. Prowadzimy (...)
Wychowywałeś się w domu dziecka lub rodzinie zastępczej i chcesz dowiedzieć się w jaki sposób będziesz mógł się usamodzielnić? Serdecznie (...)
Niepubliczny Zakład Opiekuńczo - Leczniczy „Dom Pomocy Rodzinie” to ośrodek funkcjonujący w Łodzi od 2004 roku. Jest to placówka, jaka zapewnia (...)
Kancelaria Adwokacka powstała dzięki kooperacji Adwokatów: Lecha oraz Wojciecha Sobolewskich. Swoją aktywność prowadzi na obszarze Olsztyna, zapewniając (...)
Strona skierowana specjalnie dla kobiet. Tutaj znajdują się tematy takie jak: dieta, odchudzanie, dzieci, ciąża, macierzyństwo, choroby kobiece, (...)