NAD WISŁĄ ospa wietrzna szczepienia bydgoszcZ

NAD WISŁĄ ospa wietrzna szczepienia bydgoszcZ
NAD WISŁĄ ospa wietrzna szczepienia bydgoszcZ
ID wpisu: 13040
Dodano: 23.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 727
CTR: 0.00%
78
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii, ginekologii, rehabilitacji to propozycja Przychodni nad Wisłą z Bydgoszczy. Oferujemy bogaty program szczepień dla dzieci, młodzieży, dorosłych, w tym również dla osób planujących wyjazd w egzotyczne kraje. Wykonujemy m. in. cykliczne szczepienia przeciw grypie, szczepienia przeciw gruźlicy bądź szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A oraz B. Ponadto nasi pacjenci mogą liczyć na konsultacje z lekarzami w zakresie profilaktyki zakażeń i profilaktyki antymalarycznej przed planowanym wyjazdem w tropiki. Szczegółowe informacje o naszym ośrodku na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: przychodniabydgoszcz.com.pl

Opinie o stronie przychodniabydgoszcz.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze techniczne, całościowa diagnostyka i doświadczony personel - to największe zalety placówki Medikard (...)
Cierpisz z powodu bólu zęba, a może złamał Ci się w trakcie spożywania posiłku? Masz do usunięcia zepsutą ósemkę lub zamierzasz wymienić (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepów firmy NEURON! Szukajcie ich w Warszawie! Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat. Udało się nam uzyskać (...)
Jeśli szukają Państwo profesjonalnej i sprawdzonej firmy zajmującej się sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, zapraszamy (...)
HiCare jest profesjonalnie zaopatrzonym sklepem medycznym z siedzibą w Katowicach, w którym szpitale, przychodnie i gabinety lekarskie mogą zakupić (...)
Centrum Terapii Lew-Starowicz to wielospecjalistyczny ośrodek, zapewniający pacjentom profesjonalną opiekę medyczną i psychologiczną ze szczególną (...)
W propozycji Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Velomed znajdą Państwo usługi dla dzieci oraz dorosłych. Dysponujemy gabinetem stomatologicznym, (...)
Przychodnia lekarska Szombierki powstała w dwa tysiące dziewiątym roku i ma charakter niepublicznego zakładu opieki rekonwalescencyjnej. Posiada dwie (...)