MEDIKARD LIDIA CIEMNIEWSKA KATOWICE neurolog katowice

MEDIKARD LIDIA CIEMNIEWSKA KATOWICE neurolog katowice
MEDIKARD LIDIA CIEMNIEWSKA KATOWICE neurolog katowice
ID wpisu: 13030
Dodano: 23.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 933
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
64
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze techniczne, całościowa diagnostyka i doświadczony personel - to największe zalety placówki Medikard - Centrum Diagnostyki oraz Leczenia Miażdżycy w Katowicach. Oferta usług medycznych skierowana jest do pacjentów zarówno z Łodzi, jak i okolicznych miejscowości. Mogą Państwo skorzystać między innymi z usług poradni kardiologicznej, laryngologicznej, neurologicznej, a dodatkowo z naczyniowej oraz medycyny rodzinnej. Prowadzimy także pracownie diagnostyczne, między innymi ultrasonograficzną i holterowską. Zajmujemy się także kontrolą i programowaniem stymulatorów serca. Więcej na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: medikard.eu

Opinie o stronie medikard.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Obawa przed wizytą u dentysty jest normalnym zjawiskiem, szczególnie jeżeli mieliśmy kiedyś do czynienia z nieudolnym stomatologiem. Zapraszamy do (...)
Branżą krakowskiego gabinetu chirurgicznego, powiązaną z wykształceniem doktora nauk medycznych prowadzącego jednostkę, jest chirurgia ogólna, (...)
TMS Diagnostyka proponuje szereg usług medycznych z obszaru radiodiagnostyki tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. W pracowaniach w kilku (...)
Nestlé Health Science prowadzi badania w zakresie zdrowego odżywiania. Proces ten polega na ustanowieniu platform do modelowania funkcjonowania komórek (...)
Przedsiębiorstwo Zakłady Ortopedyczne Jerzy Omiotek znajduje się w Warszawie Aninie. Zatrudnia specjalistów w zakresie techniki ortopedycznej, co (...)
Wymyślono już wiele diet. W dobie wyścigu szczurów zdrowe odżywiane nie jest dostępne dla wszystkich. Ludzie są zabiegani, nie mają czasu na (...)
Centrum Mleczka Pszczelego to gwarancja zakupu naturalnego i świeżego mleczka w konkurencyjnych cenach. Wiele badań sugeruje lecznicze działanie mleczka (...)
La Dental Spa Profesjonalne Centrum Stomatologiczne zlokalizowane w Warszawie, to miejsce gdzie uzyskasz obsługę stomatologiczną. Proponujemy szeroki (...)