kire.pl

kire.pl
kire.pl
ID wpisu: 13004
Dodano: 21.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 558
CTR: 0.00%
77
Google
12
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Krakowski Instytut Rozwoju i Edukacji – w naszym ośrodku znajdziecie Państwo ofertę skierowaną specjalnie do nauczycieli. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oprócz bogatej oferty kursów także szkolenia. Terminy i lokalizację dopasowujemy do wymagań naszego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej www.kire.pl oraz zapoznania się z naszymi rekomendacjami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kire.pl

Opinie o stronie kire.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gdy Twoim najskrytszym marzeniem jest, żeby chwycić za stery śmigłowca, teraz to marzenie może się spełnić. 4D Heli to ośrodek szkoleniowy, w (...)
Wszystkie osoby, które poszukują firmy do zorganizowania konferencji czy też imprezy firmowej zapraszamy na nasz vortal. Tylko u nas znajdą Państwo (...)
Oferta naszej placówki dydaktycznej obejmuje kursy projektowania wnętrz oraz kursy komputerowego dla projektantów. Program naszych kursów komputerowych (...)
Od lat stawiamy na przetestowane rozwiązania i metody wychowawcze, dzięki czemu nasi absolwenci cieszą się nowymi zdolnościami i kwalifikacjami aranżowania (...)
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń językowych. Prowadzimy między innymi szkolenia specjalistyczne. Realizujemy kursy (...)
Nauka przeprowadzana za pośrednictwem naszych instruktorów realizowane jest dokładnie z ustawowymi przepisami dotyczącymi szkolenia kierowców. Starannie (...)
CEDOZ poprzez swoją działalność aktywnie przeciwdziała bezrobociu na rynku pracy. Czynnie współpracujemy z Urzędami Pracy i ciągle wspomagamy (...)
Dental Service to Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie. Jednostka powstała w 1993 roku i dziś może pochwalić się posiadaniem (...)