kire.pl

kire.pl
kire.pl
ID wpisu: 13004
Dodano: 21.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 482
CTR: 0.00%
77
Google
12
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Krakowski Instytut Rozwoju i Edukacji – w naszym ośrodku znajdziecie Państwo ofertę skierowaną specjalnie do nauczycieli. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oprócz bogatej oferty kursów także szkolenia. Terminy i lokalizację dopasowujemy do wymagań naszego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej www.kire.pl oraz zapoznania się z naszymi rekomendacjami.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: kire.pl

Opinie o stronie kire.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna zaprasza małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje poszukujące profesjonalnej obsługi IT (...)
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń językowych. Prowadzimy między innymi szkolenia specjalistyczne. Realizujemy kursy (...)
Profilem działalności Fundacji Rozwoju Rachunkowości jest organizacja szkoleń dotyczących między innymi księgowości, rachunkowości, finansów, (...)
Szkoła językowa Glossa proponuje wakacyjne i semestralne kursy angielskiego. Nauka angielskiego jest tutaj gwarancją najwyższego poziomu umiejętności. (...)
Chcielibyśmy zaprosić na szkolenia, których organizatorem jest stołeczna firma High5. Głównie chodzi o szkolenia dla firm i coaching. Na otwartych (...)
Bogatą ofertę szkoleniową posiada Centrum Szkoleń Kompetencja w Szewcach, które specjalizuje się w prawie budowlanym, korektach finansowych, funduszach (...)
Oferujemy Państwu organizację szkoleń BHP, przeciwpożarowych i szereg usług związanych z oceną ryzyka zawodowego. Jesteśmy profesjonalną firmą (...)
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły językowej Global Language Academy, która znajduje się we Wrocławiu. Nasza oferta dotyczy (...)