Niezawdony system erp

Niezawdony system erp
Niezawdony system erp
ID wpisu: 12983
Dodano: 21.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 577
CTR: 0.00%
92
Google
19
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Erp pochodzi od terminu „Enterprise Resource Planning” czyli planowania zasobów przedsiębiorstw. Stąd nazwa systemy erp, które dotyczą programów zorientowanych na optymalizację, a oprócz tego usprawnienie pracę danej korporacji, przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki). Systemy erp mogą okazać się zbawienne dla wielu sekcji przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki). Mogą także zostać zastosowane w różnorakich typów przedsiębiorstw, przykładowo handlowych czy produkcyjnych. Dziedzina nie posiada większego znaczenia, zasadniczo każde zakład usługowy buduje się na podobnych podwalinach.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.erp-polkas.pl

Opinie o stronie www.erp-polkas.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Budstol to krajowy producent elementów ozdobnych i praktycznych wykonywanych z metalu. Takie części mogą służyć na przykład do ozdoby dachów, (...)
Jeżeli szukasz doświadczonej firmy poligraficznej w Mikołowie, wybierz AA Print. Funkcjonujemy na rynku już od przeszło dwudziestu lat i przez cały (...)
Polecamy Państwu usługi firmy AS-EKO z Warszawy. Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się świadczeniem usług kanalizacyjnych. Klientom indywidualnym (...)
Decydując się na usługi firmy Kumibex wybierając Państwo najwyższą jakość i najszerszy zakres usług. Tylko u nas otrzymają Państwo najwyższej (...)
Przedsiębiorstwo handlowe Primo Stal zajmuje się sprzedawaniem dużego wyboru artykułów hutniczych. Oferuje dwuteowniki, ceowniki i blachy ocynkowane (...)
Centrum Obsługi Biznesu powstało parę lat temu w Poznaniu. W tej chwili posiada swój oddział również w Gorzowie Wielkopolskim. Obsługuje sektor (...)
Rewel Cars to szybko rozwijająca się spółka, która zajmuje się wynajmowaniem vanów pasażerskich na terenie Warszawy. We flocie firmy mieszczą (...)
Profesjonalny producent mebli kuchennych z warszawy jak i okolic. Oferujemy bardzo dużo rozwiązań dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oraz posiadamy (...)