Akademia Florystyki - florystyka dla każdego

Akademia Florystyki - florystyka dla każdego
Akademia Florystyki - florystyka dla każdego
ID wpisu: 12855
Dodano: 13.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 460
CTR: 0.00%
53
Google
12
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Każdy ma świadomość tego, jak znaczące jest aktualnie rozbudowywanie swych zdolności oraz predyspozycji, na ogół poprzez wzięcie udziału w różnorakich kursach, które rozwijają naszą wiedzę i przyszykowują nas do wybranej pracy. Tego typu rozwiązaniom sprzyja Akademia Florystyki, która gwarantuje swym kursantom wspaniałe kursy florystyczne, przystosowujące do zawodu, rozwijające umiejętności z zakresu sztuki układania roślin oraz gwarantujące ciekawie spędzone chwile.


Florysta to osoba, która pracuje nad wykonywaniem wiązanek jak i różnych innych kompozycji z kwiatów świeżych lub sztucznych. Do jego zadań zalicza się z reguły przyszykowanie kwiatów ozdobnych do wystawienia w sklepie, ich odpowiednia pielęgnacja, aranżowanie dekoracji oraz bukiecików według preferencji klientów, rady, w jaki sposób dbać o wybrane kwiaty, żeby przez jak najdłuższy czas cieszyć się ich widokiem, oraz zagadnienia związane z obliczaniem wartości całego towaru zamówionego do kwiaciarni.


Akademia Florystyki gwarantuje swoim podopiecznym kursy florystyki wprowadzające zarówno najprostsze, podstawowe zagadnienia, jak i te nieco bardziej specjalistyczne. Ci, którzy nie mieli nigdy styczności z zawodem typu florysta, powinni skorzystać z kursu dla początkujących, który wtajemniczy nas w tajniki zawodu oraz zagwarantuje pozyskanie wiadomości na temat tego, w jaki sposób zacząć swoją drogę kariery. Tego typu szkolenie to aż 60 godz. lekcyjnych, podczas których nauczymy się o florystycznych zasadach kompozycji, dotyczących przeróżnych specjalności zawodu florysty. Nieobca będzie nam kompozycja kwiatów na różnorakie okazje takie jak śluby, pogrzeby, komunie, zaznajomimy się również z tym, jak dobrać prawidłowy materiał kwiatowy.Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursach zorganizowanych przez akademię mogą kontaktować się z biurem na kilka najbardziej dogodnych sposobów. Nr tel. do każdej z siedzib w przeróżnych miasteczkach w Polsce podane są na witrynie http://www.akademiaflorystyki.pl. Mail to kursy@akademiaflorystyki.pl. Główną siedzibę biura Akademii Florystyki odnajdziemy natomiast w Łodzi. Pełny adres to 90-252 Łódź, ulica Jaracza 36B/3.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.akademiaflorystyki.pl

Opinie o stronie www.akademiaflorystyki.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Rozpocznij studia w sławnej szkole jak Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie, oferuje popularne kierunki. (...)
Pierwszym krokiem do rozpoczęcia studiów we Wrocławiu jest wybór kierunku i specjalności. Zapoznanie z aktualną ofertą umożliwia witryna www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl. (...)
Firma SPAWSYSTEM świadczy swoje usługi od 2009 roku, aczkolwiek nasze doświadczenie sięga 2000 roku. Spawanie stali ulepszonych cieplnie (S690QL, (...)
Działamy od 1 września 2010r. Jesteśmy przedszkolem niepublicznym. Realizujemy podstawę wychowania. Nadzór pedagogiczny sprawuje nad nami Kuratorium (...)
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się opis naszej działalności. Zajmujemy się od 2002 roku intensywnymi treningami (...)
Placówka świadczy usługi w zakresie opieki, wychowania i edukacji dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Czas pracy przedszkola 6:30 ? 17:30 (istnieje możliwość (...)
Prezentujemy Państwu ofertę firmy ABC - tłumaczenia i kursy niderlandzkie, z Gdyni. Firma ABC posiada kadrę kompetentnych i rzetelnych tłumaczy i (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera z Bydgoszczy. Jest to jedna z najmłodszych szkół medycznych (...)