Akademia Florystyki - florystyka dla każdego

Akademia Florystyki - florystyka dla każdego
Akademia Florystyki - florystyka dla każdego
ID wpisu: 12855
Dodano: 13.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 426
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
52
Google
12
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Każdy ma świadomość tego, jak znaczące jest aktualnie rozbudowywanie swych zdolności oraz predyspozycji, na ogół poprzez wzięcie udziału w różnorakich kursach, które rozwijają naszą wiedzę i przyszykowują nas do wybranej pracy. Tego typu rozwiązaniom sprzyja Akademia Florystyki, która gwarantuje swym kursantom wspaniałe kursy florystyczne, przystosowujące do zawodu, rozwijające umiejętności z zakresu sztuki układania roślin oraz gwarantujące ciekawie spędzone chwile.


Florysta to osoba, która pracuje nad wykonywaniem wiązanek jak i różnych innych kompozycji z kwiatów świeżych lub sztucznych. Do jego zadań zalicza się z reguły przyszykowanie kwiatów ozdobnych do wystawienia w sklepie, ich odpowiednia pielęgnacja, aranżowanie dekoracji oraz bukiecików według preferencji klientów, rady, w jaki sposób dbać o wybrane kwiaty, żeby przez jak najdłuższy czas cieszyć się ich widokiem, oraz zagadnienia związane z obliczaniem wartości całego towaru zamówionego do kwiaciarni.


Akademia Florystyki gwarantuje swoim podopiecznym kursy florystyki wprowadzające zarówno najprostsze, podstawowe zagadnienia, jak i te nieco bardziej specjalistyczne. Ci, którzy nie mieli nigdy styczności z zawodem typu florysta, powinni skorzystać z kursu dla początkujących, który wtajemniczy nas w tajniki zawodu oraz zagwarantuje pozyskanie wiadomości na temat tego, w jaki sposób zacząć swoją drogę kariery. Tego typu szkolenie to aż 60 godz. lekcyjnych, podczas których nauczymy się o florystycznych zasadach kompozycji, dotyczących przeróżnych specjalności zawodu florysty. Nieobca będzie nam kompozycja kwiatów na różnorakie okazje takie jak śluby, pogrzeby, komunie, zaznajomimy się również z tym, jak dobrać prawidłowy materiał kwiatowy.Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursach zorganizowanych przez akademię mogą kontaktować się z biurem na kilka najbardziej dogodnych sposobów. Nr tel. do każdej z siedzib w przeróżnych miasteczkach w Polsce podane są na witrynie http://www.akademiaflorystyki.pl. Mail to kursy@akademiaflorystyki.pl. Główną siedzibę biura Akademii Florystyki odnajdziemy natomiast w Łodzi. Pełny adres to 90-252 Łódź, ulica Jaracza 36B/3.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.akademiaflorystyki.pl

Opinie o stronie www.akademiaflorystyki.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Akademia Ignatianum to uczelnia wyższa, która ma swoją siedzibę w Krakowie. Studenci mogą kształcić się w niej na Wydziale Filozoficznym czy Pedagogicznym (...)
Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje zawodowe albo rozwinąć swoje umiejętności zawodowe? Zgłoś się do Centrum Szkoleniowego ACZE, które zajmuje (...)
Portal Inwestycje giełdowe zajmuje się szeroko rozumianą edukację inwestycyjną. Priorytetem są inwestycje giełdowe w oparciu o Analizę techniczną. (...)
Jesteś przedsiębiorcą i musisz zaaranżować kurs BHP dla Twoich pracowników? doskonale trafiłeś! Zapraszamy wszystkich pracodawców z Torunia i (...)
Baby City zaprasza do swojego ośrodka dzieci w wieku od 7 miesięcy do 6 lat. Baby City to niepubliczne europejskie przedszkole i żłobek. Prowadzimy (...)
Nie radzisz sobie w szkole i mimo najszczerszych chęci, nie potrafisz samodzielnie nadrobić zaległości w nauce? Rozwiązaniem są korepetycje. Zajęcia (...)
Serwis Testy na prawo jazdy poświęcony jest przygotowaniom do egzaminu na prawo jazdy. Znajdziesz tu sporą ilość generowanych automatycznie testów, (...)
Rolminex, szkoła jazdy Kraków, to rodzinna firma z 20 letnim doświadczeniem, o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku szkoleń kierowców. Jako profesjonalna (...)