Akupunktura Warszawa

Akupunktura Warszawa
Akupunktura Warszawa
ID wpisu: 12840
Dodano: 13.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 530
CTR: 0.00%
106
Google
17
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Paramed to wykwalifikowany personel, wysoka jakoś usług i niekonwencjonalne metody leczenia. Stosowane w gabinecie Paramed kuracje wywodzą się z medycyny wschodniej oraz naturalnej i stanowią one świetne uzupełnienie klasycznych terapii.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: wschodnia-medycyna.pl

Opinie o stronie wschodnia-medycyna.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Gabinet chiro-reh leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz urazów sportowych Rehabilitacja lecznicza masaże terapia manualna
Bezpiecznie, skutecznie, bez lekarstw czy hospitalizacji ratujemy przed operacją kręgosłupa Najważniejsze w każdym leczeniu jest to, aby wyeliminować (...)
TMS Diagnostyka proponuje szereg usług medycznych z obszaru radiodiagnostyki tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. W pracowaniach w kilku (...)
Szybkie, skuteczne i bezbolesne leczenie stulejki gdańsk w klinice Lifemedica. Michał Jung, lekarz z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą merytoryczną (...)
Oferujemy tonometry, lampy naczołowe diagnostyczne, lampy zabiegowe, laryngoskopy, młotki neurologiczne, opaski uciskowe, stetoskopy, stroiki, stetoskopy (...)
Platforma internetowa EDMPlus powstała z myślą o lekarzach oraz pacjentach w celu przyśpieszenia wymiany informacji o zdrowiu i stanie pacjentów (...)
nootropy.pl to miejsce w którym wzbogacisz swą wiedzę na temat naturalnych nootropów. Są to produkty poprawiające pracę mózgu, koncentracje, (...)
ASKLEPIOS jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej udzielającym zaawansowane usługi medyczne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ jak i nieubezpieczonych. (...)