APC ANALIZY MEDYCZNE MAŁGORZATA BANASIK ŁÓDŹ laboratoria medyczne

APC ANALIZY MEDYCZNE MAŁGORZATA BANASIK ŁÓDŹ laboratoria medyczne
APC ANALIZY MEDYCZNE MAŁGORZATA BANASIK ŁÓDŹ laboratoria medyczne
ID wpisu: 12807
Dodano: 10.01.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1411
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
142
Google
12
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Posiadające swoją siedzibę w Łodzi Laboratorium APC - Analizy Medyczne od 2002 roku kieruje usługi laboratoryjne i konsultacje lekarskie. Prowadzimy badania: odpowiedzi komórkowych, ocenę wczesnego antygenu aktywacji limfocytów T CD69, odporności naturalnej, alergeny swoiste i wiele innych. Wieloletnie doznanie na rynku medycznym zezwoliło APC na zarobienie dużych wzorców obsługi Klienta. Laboratorium jest czynne w poniedziałek i środę od 8:30 do 20:00 oraz wtorek, czwartek i piątek od 11:30 do 20:00. Pobrania krwi u dzieci są jedynie w czwartki od 15:30 do 16:30. Na naszej stronie internetowej znajduje się pełna oferta oraz więcej wiadomości.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: apc-analizy.pl

Opinie o stronie apc-analizy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Maxisuplementy to sklep on-line specjalizujący się w sprzedaży najwyższej jakości suplementów diety. To tutaj można kupić preparaty polepszające (...)
Nasze laboratorium specjalizuje się w przeprowadzaniu badań wody. Oferujemy badania mikrobiologiczne, które wykluczy ewentualne skażenie wody, a także (...)
Oferta ośrodka psychoterapeutycznego W Relacji, jaki to działa na terenie Warszawy jest bardzo duża oraz bardzo różnorodna, co sprawia, że skorzystać (...)
Producent Musikmann mobilnego urządzenia pionizującego przeznaczonego do biernej pionizacji pacjentów w ciężkich stanach pourazowych rdzenia kręgowego (...)
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego Centrum Rehabilitacji, które znajduje się we Wrocławiu. Zapewniamy profesjonalne zabiegi w atrakcyjnych (...)
Częstym, wbrew pozorom, schorzeniem ortopedycznym są nierówne nogi. Koniecznie będzie trzeba zastosować wkładki wyrównujące skróty kończyn dolnych. (...)
Świeże powietrze to coś co jest wymagana dzisiaj już nie tylko w laboratoriach, ale również w zwykłych domach i mieszkaniach. Produkty jakie dostarczamy (...)
Narcontrol to test narkotykowy wykrywający 6 grup narkotyków (w tym marihuanę, amfetaminę, kokainę). Narcontrol to prosty test na narkotyki (narkotest) (...)