Karty kryptograficzne

Karty kryptograficzne
Karty kryptograficzne
ID wpisu: 1275
Dodano: 29.01.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1410
CTR: 0.00%
240
Google
16
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Portal KartyUSB.pl informuje o nowych zastosowaniach kart Flash z wtykiem USB w dziedzinach: marketing bezpośredni, książki elektroniczne, komunikacja wewnętrzna na uczeniach, karty bankowe, karty medyczne, ochrona danych, bezpośrednia promocja przy użyciu Kart USB i odtwarzaczy MP3 w kampaniach reklamowych. Karty Flash nie wymagają czytnika, mogą być odtwarzane i zapisywane na (coraz popularniejszych) laptopach nie posiadających napędów, łatwo mieszczą się w portfelu, posiadają dwie duże powierzchnie do umieszczania na nich logo klienta, wydawcy lub reklamy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kartyusb.pl

Opinie o stronie www.kartyusb.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma Security Partners specjalizuje się w bezpieczeństwie informacyjnym, odpowiadamy za połączenia informatyczne systemów bezpieczeństwa, (...)
Serwis przeznaczony jest dla osób szukających informacji w tematyce zabezpieczenia laptopów oraz firmowych sieci internetowych przed każdymi internetowymi (...)
Strona internetowa www.InfoProtector.pl powinna zainteresować takie osoby, które szukają w tym momencie kompleksowych usług w zakresie bezpieczeństwa (...)
N-Serwis działa w branży informatycznej od 1999 roku, obsługując przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych, realizując wymogi (...)
Poszukujesz bezpiecznego programu antywirusowego? Nie wiesz, jaki produkt wybrać? W naszym sklepie internetowym możesz zakupić najnowszą wersję (...)
Wydział Wdrożeń Technologii IT firmy EM&CA S.A. to zespół ekspertów zajmujący się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem systemów informatycznych. (...)
Pomiary reflektometryczne należą do bardzo trudnych zadań w branży telekomunikacyjnej. Zajmujemy się również taką dziedziną jak spawanie światłowodów. (...)
Przedstawiamy Państwu firmę EPPS Systemy Bezpieczeństwa z Chorzowa. Specjalizujemy się w usługach powiązanych z ochroną przeciwpożarową. Oferujemy (...)