Ceny leków w aptekach

Ceny leków w aptekach
Ceny leków w aptekach
ID wpisu: 12590
Dodano: 29.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 687
CTR: 0.00%
47
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Wprowadzenie nowego leku do obrotu na rynku farmaceutycznym podlega ścisłym regulacjom prawnym oraz może być związane z długim oraz kosztownym procesem prowadzenia badań klinicznych. Zakończeniem procesu rejestracji może być pozwolenie na dopuszczenie do obrotu przygotowywane poprzez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych oraz Produktów Biobójczych, a podpisywany poprzez Ministra Zdrowia. Organem dopuszczającym specyfik na rynek jest, zatem Minister Zdrowia.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: apteka.augustow.pl

Opinie o stronie apteka.augustow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Niedobór witaminy B6 może także spowodować kamicę nerkową, gdyż nerki nie funkcjonują prawidłowo. Często odczuwać możemy także osłabienie (...)
Apteka internetowa dostarcza leków oraz suplementów w możliwie jak najszybszym czasie. Cena ma ponadto jednak podstawowe znaczenie. Leki dostarczane (...)
Przedstawiamy Państwu Aptekę Maria Wróbel z siedzibą w Bestwinie. Zajmujemy się sprzedażą leków oraz produktów medycznych. Wykonujemy zlecenia (...)
Największa baza, która zawiera aktualny wykaz aptek dyżurujących z kilkuset miejscowości w całej Polsce. Każdy opis apteki zawiera dane typu: (...)
Warto skorzystać z bogatej i zróżnicowanej oferty Apteki Melissa, która działa tylko i wyłącznie za pośrednictwem internetu. W naszej ofercie (...)
Portal MedBuyGroup jest jedyną w Polsce platformą umożliwiającą zakupy grupowe dla lekarzy. Odszukać w tym miejscu można różnego rodzaju narzędzia (...)
W aptece internetowej jaką prowadzimy mogą Państwo liczyć na niższe ceny za produkty medyczne oraz obsługę przez doświadczonych farmaceutów. (...)
Całodobowa Apteka Śląska posiada w swoim zestawie leki homeopatyczne czołowych i przetestowanych firm farmaceutycznych. Fachowy i sympatyczny personel (...)