Witamina B6

Witamina B6
Witamina B6
ID wpisu: 12589
Dodano: 29.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1516
CTR: 0.00%
465
Google
32
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Niedobór witaminy B6 może także spowodować kamicę nerkową, gdyż nerki nie funkcjonują prawidłowo. Często odczuwać możemy także osłabienie oraz zmęczenie. Często z powodu dużego braku występują także drgawki, co jest oznaką, że koniecznie musimy ją uzupełnić. Pojawiają się także braki w budowie kości. Największe braki odczuwają jednak kobiety oraz dzieci. Jednak nadmiar również może powodować niepożądane skutki. Może spowodować min. problemy z prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, z koordynacją ruchową, koncentracją, Nadmiar witaminy B6 powoduje także schorzenia związane z układem krwionośnym, ponieważ występuje w żyłach duża ilość aminokwasów. Możemy także odczuwać częste uczucie mrowienia. Z tego względu zaleca się, aby stosować pod kontrolą lekarza, który ustali dzienne dawki i wskaże nam, w których produktach się ona znajduje. Dzięki temu nie będziemy mieli problemów z własnym organizmem.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: apteka-internetowa.priv.pl

Opinie o stronie apteka-internetowa.priv.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Apteka internetowa dostarcza leków oraz suplementów w możliwie jak najszybszym czasie. Cena ma ponadto jednak podstawowe znaczenie. Leki dostarczane (...)
Przedstawiamy Państwu Aptekę Maria Wróbel z siedzibą w Bestwinie. Zajmujemy się sprzedażą leków oraz produktów medycznych. Wykonujemy zlecenia (...)
Największa baza, która zawiera aktualny wykaz aptek dyżurujących z kilkuset miejscowości w całej Polsce. Każdy opis apteki zawiera dane typu: (...)
Warto skorzystać z bogatej i zróżnicowanej oferty Apteki Melissa, która działa tylko i wyłącznie za pośrednictwem internetu. W naszej ofercie (...)
Portal MedBuyGroup jest jedyną w Polsce platformą umożliwiającą zakupy grupowe dla lekarzy. Odszukać w tym miejscu można różnego rodzaju narzędzia (...)
W aptece internetowej jaką prowadzimy mogą Państwo liczyć na niższe ceny za produkty medyczne oraz obsługę przez doświadczonych farmaceutów. (...)
Całodobowa Apteka Śląska posiada w swoim zestawie leki homeopatyczne czołowych i przetestowanych firm farmaceutycznych. Fachowy i sympatyczny personel (...)
Sekret Zdrowia został stworzony z powodu wejścia w życie zmian w Prawie Farmaceutycznym dla grupy aptek niezależnych. Pierwszy kwartał roku 2012 (...)