Biuro rachunkowe i księgowe Kraków

Biuro rachunkowe i księgowe Kraków
Biuro rachunkowe i księgowe Kraków
ID wpisu: 12503
Dodano: 19.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 608
CTR: 0.00%
82
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Profesjonalne oraz licencjonowane biuro księgowe a także rachunkowe mieszczące się w Krakowie. Głównymi zadaniami firmy jest pomoc w uzyskiwaniu funduszy unijnych, poprowadzenie księgowości, tworzeniu sprawozdań finansowych np. dla Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Obsługujemy również umowy cywilno - prawne jak umowy zlecenie, o dzieło czy akordowe.
Firma Raś i Raś specjalizuje się w obsłudze kadrowej i płacowej w firmach i instytucjach. Możemy poprowadzić na życzenie szkolenie BHP (oferujemy promacyjną cenę). Chętnie przygotujemy dla Państwa sprawozdania do Narodowego Funduszu Zdrowia, PFRON-u. Pomożemy w stworzeniu wniosków o dofinansowanie dla pracowników, które są niepełnosprawne. Dla indywidualnych klientów mamy ofertę polegającą na pomoc w stworzeniu wniosków w sprawie zwrotu podatku VAT za zakup materiałów budowlanych na potrzeby remontu mieszkania.
Biuro rachunkowe świadczy usługi pozwiązane z pomocą w kwestiach szukania funduszy pochodzących z Unii Europejskiej. Raś i Raś obsługuje przedsiębiorstwa w obszarze doradztwa organizacyjno - ekonomiczonego. Pomagamy je znalećć i informujemy o nich.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.rasiras.pl

Opinie o stronie www.rasiras.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Halupczok zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli najwyższej jakości, które są "szyte na miarę". Specjalnością firmy są meble kuchenne, (...)
Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS dopełnia wszelkie warunki które potrzebne są do prowadzenia rzetelnego biura rachunkowo - księgowego. Nasza doświadczona (...)
Firma Tax Consilium serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji kursów i szkoleń, a także w świadczeniu (...)
Bardzo bogata oferta sukien ślubnych. Suknie markowe w stanie idealnym, po praniu bez uszkodzeń. Ceny od 900zł do 1700zł. Doświadczone panie obsługujące. W (...)
Kancelaria Notarialna Barbara Jeziorska przy dopełnianiu czynności notarialnych jest zobowiązana pilnować nad należytym zabezpieczeniem praw osobistych (...)
Przedstawiamy korzystne oferty doradcy finansowego Natalii Panocha. Pomoże ona w wyborze jak najlepszej dla Państwa oferty kredytowej, ubezpieczeniowej (...)
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego portalu internetowego o nazwie Polecane Biura Rachunkowe. W naszej bogatej ofercie każdy może (...)
Jeśli nie możesz odzyskać długu i nie wiesz gdzie się zgłosić, skontaktuj się z Kancelarią Certus. Łatwo rozwiążemy Twój problem. Jesteśmy (...)