Przewodnik po Busku Zdroju

Przewodnik po Busku Zdroju
Przewodnik po Busku Zdroju
ID wpisu: 12491
Dodano: 19.12.2013
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 583
CTR: 0.51%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
98
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przewodnik miejski po Busku Zdroju oferuje usługi przewodnickie. Do Buska warto zajrzeć jadąc w stronę Gór Świętokrzyskich, Jędrzejowa, czy Sandomierza. Busko jest znanym uzdrowiskiem w Polsce, którego bogactwem są wody lecznicze oraz łagodny klimat z dużą liczbą słonecznych dni. W Busku warto zobaczyć Park Zdrojowy z wyjątkowymi sanatoriami, willami oraz kaplicą. Ciekawie prezentuje się Buski rynek z zabytkowymi kamienicami oraz znajdujące się w pobliżu Kościół i klasztor sióstr Norbertanek. Przewodnik Świętokrzyski zaprasza na wspólne zwiedzanie.
Telefon: 697 693 842
e-mail: biuro@kurort24.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: przewodnik.swietokrzyski.kurort24.pl

Opinie o stronie przewodnik.swietokrzyski.kurort24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Adwokat Kamil Flatow prowadzi swoją kancelarię prawną w Warszawie, a jej filia mieści się w Płocku. Obsługuje osoby fizyczne oraz klientów biznesowych, (...)
Bus24h to doświadczona firma zajmująca się przewozami. Jest to branża charakterystyczna, w której bezpieczeństwo i niezawodność to niezwykle cenione (...)
Na stronie internetowej www.systemtourguide.pl można znaleźć ciekawe i sprawdzone rozwiązania dla przewodników i tłumaczy oraz dla firm i instytucji (...)
Transport towarów (krajowy i międzynarodowy) drogą lądową zapewnia firma FixTrans Logistics z siedzibą w miejscowości Nieciszów (koło Wrocławia). (...)
Prezentujemy Państwu Sieć Stacji Kontroli Pojazdów w Warszawie, posiadającą w stolicy sześć punktów obsługi samochodów w takich dzielnicach (...)
Dzięki rewelacyjnej inwestycji, Galerii Handlowej ELJOT, mogą Państwo w Krośnie komfortowo korzystać z określonych usług, proponowanych przez znane (...)
Agencja Interaktywna M-CITY zapewnia nowe i skuteczne pomysły na wizerunek firm w sieci oraz poza nią. Proponujemy zarówno kompleksowe usługi (...)
Strona internetowa dystrybutora sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań w zakresie podziału i aranżacji przestrzeni biurowych w Polsce. Firma oferuje (...)