Przewodnik po Busku Zdroju

Przewodnik po Busku Zdroju
Przewodnik po Busku Zdroju
ID wpisu: 12491
Dodano: 19.12.2013
Kliknięć: 3
Wyświetleń: 613
CTR: 0.49%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
100
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przewodnik miejski po Busku Zdroju oferuje usługi przewodnickie. Do Buska warto zajrzeć jadąc w stronę Gór Świętokrzyskich, Jędrzejowa, czy Sandomierza. Busko jest znanym uzdrowiskiem w Polsce, którego bogactwem są wody lecznicze oraz łagodny klimat z dużą liczbą słonecznych dni. W Busku warto zobaczyć Park Zdrojowy z wyjątkowymi sanatoriami, willami oraz kaplicą. Ciekawie prezentuje się Buski rynek z zabytkowymi kamienicami oraz znajdujące się w pobliżu Kościół i klasztor sióstr Norbertanek. Przewodnik Świętokrzyski zaprasza na wspólne zwiedzanie.
Telefon: 697 693 842
e-mail: biuro@kurort24.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: przewodnik.swietokrzyski.kurort24.pl

Opinie o stronie przewodnik.swietokrzyski.kurort24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nazywamy się FART i już od 1995 roku świadczymy w Wielkopolsce usługi malarskie. Nasz zakład, mieszczący się w Kościanie nieopodal Poznania wykonuje (...)
Firma posiada doświadczenie z zakresu wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości i praw majątkowych dla różnych potrzeb i celów. Oprócz operatu szacunkowego (...)
Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową działającą w Pszczynie oraz na terenie całego Śląska. Naszą główną ideą jest zagwarantowanie każdemu (...)
Jeśli szukasz ekologicznych i energooszczędnych instalacji dla Twojego domu albo mieszkania, zapoznaj się z ofertą firmy Ekosun. Zajmujemy się sprzedażą (...)
Zakres normy ISO 9001:2008 obejmuje wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością dla organizacji, które chcą wykazać zdolność do ciągłego (...)
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu Niepubliczny Punkt Przedszkolny Cherry Garden, znajdujący się w Stanisławowie Drugim, niedaleko Legionowa (...)
Cyklinowanie trzeba wykonać dobrze, bo łatwo można porysować parkiet. Nasza firma zrobi to dobrze. Na cykliniarkę nakłada się gruboziarnisty papier (...)
Chciałbyś wykonać skok spadochronowy pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego instruktora? Skorzystaj z oferty Strefy Silesia. Jesteśmy jedyną (...)