Zwrot podatku Vat z zagranicy

Zwrot podatku Vat z zagranicy
Zwrot podatku Vat z zagranicy
ID wpisu: 12438
Dodano: 17.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 512
CTR: 0.00%
67
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis:
Noble Tax zajmuje się obsługą głównie firm transportowych, jak również innymi firmami w zakresie zwrotu podatku VAT z zagranicy. Pomaga uzyskać z powrotem podatek VAT, który naliczono kupując paliwo, płacąc za autostrady, korzystając z napraw, szkoleń itp. na terenie UE. Wydatki te muszą być ściśle związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Zwrot podatku VAT można uzyskać z Niemiec, Francji oraz z innych państw należących do Unii Europejskiej. Zwrot podatku VAT możliwy jest na podstawie posiadanych faktur oraz paragonów.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.zwrotvat.net

Opinie o stronie www.zwrotvat.net (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej niezwykle rozbudowanej platformy usługowo-finansowej. Prowadzimy współpracę z czołowymi bankami oraz (...)
Działki budowlane na Kaszubach to świetna propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w miejscu spokojnym i pięknym. Działki budowlane są zlokalizowane (...)
ABACUS Motorcycle Rental to ogólnopolska wypożyczalnia aut, która ma oddziały aż w 11 miastach Polski. Czekamy na naszych klientów w Gdańsku, Szczecinie, (...)
MedicalCare24 to firma zlokalizowana w Warszawie, która oferuje kompleksowe usługi. W ofercie znaleźć można szkolenia medyczne dotyczące różnych (...)
Aduma Sp. z o.o. - agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem reklamy interaktywnej i dotykowej. Jako producent nośników interaktywnych i dotykowych (...)
Strona internetowa Mecenasa Henryka Raszewskiego prezentuje szczegółową ofertę usług prawnych udzielanych w jego kancelarii adwokackiej w Koninie. (...)
MBO-HUTMEN to firma zajmująca się produkcją stopów metali białych i materiałów lutowniczych. Oferujemy m. in. spoiwa, druty oraz pasty lutownicze, (...)
mieszcząca się w Żórawinie niedaleko Wrocławia firma Chata-Marzenie zaprasza do skorzystania ze swoich fachowych usług budowlanych. Zajmujemy się (...)