JKDP.pl

JKDP.pl
JKDP.pl
ID wpisu: 12422
Dodano: 16.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1431
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
45
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W ofercie białostockiej Kancelarii Doradztwa Podatkowego klienci znajdą przede wszystkim rozbudowane, merytoryczne oraz fachowe usługi doradcze, ale nie tylko. Kancelaria prowadzi również biuro rachunkowo-księgowe, klienci mogą więc zlecić firmie prowadzenie księgowości. Poza tym firma zajmuje się też organizowaniem szkoleń dla pracowników podatkowych, którzy mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa podatkowego.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.jkdp.pl

Opinie o stronie www.jkdp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przestrzeń architektoniczna nie zawsze sprzyja komfortowemu przemieszczaniu się osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku. Najwyższy (...)
Firma Wynajemsamochodu24.pl pośredniczy w wynajmie samochodów. Teren naszego działania obejmuje 180 krajów, w których istnieje możliwość odebrania (...)
Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalczyk znajduje się w Zabrzu. Świadczy usługi prawne dla firm oraz klientów indywidualnych w zakresie takich dyscyplin (...)
P.P.H.U. FOKUS to doświadczona firma z bagażem doświadczeń biegle zajmująca się produkcją kotłów i pieców centralnego ogrzewania. Nasz personel (...)
Salon strzyżenia psów FOX mieści się na ulicy Królowej Jadwigi 33 w Szczecinie. Do nas należy pielęgnacja i strzyżenie psów małych ras takich (...)
Chcesz wnieść dużo ciepła do swojego nowego mieszkania? Zaprojektuj go z firmą Moogo, która proponuje szeroką ofertą dotyczącą projektowania (...)
Zapraszamy na stronę kancelarii radcy prawnego mecenasa Siedlca – kancelaria-siedlec.pl. Jest to kancelaria, która zajmuje się poradnictwem prawnym (...)
Opisujemy naszym klientom firmę TAB-Koncentraty Sp. z o.o., która jest wytwórcą wspaniałej jakości koncentratów i aromatów. Do wyrobu naszych (...)