BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn

BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn
BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn
ID wpisu: 12348
Dodano: 13.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 570
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
126
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Gabinet Okulistyczny przy Pracowni Optycznej Bożenny Ławrynowicz oferuje wykonywanie specjalistycznych badań wzroku oraz precyzyjne wyznaczanie możliwych wad i wytyczanie szkieł progresywnych. Optyk kompetentnie wykonuje okulary a Salon Optyczny proponuje swobodny wybór opraw do pierwszorzędnych okularów światowej klasy producentów - w zależności od ulubionego stylu, materiału czy korzyści dla twarzy. Przy zakupie soczewek kontaktowych zapewniana jest nauka ich nakładania. Salon oferuje swoje usługi na terenie Warmii i Mazur, mieści się w Olsztynie. Dodatkowe informacje zawarto na stronie internetowej Pracowni Optycznej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.optyklawrynowicz.pl

Opinie o stronie www.optyklawrynowicz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasz gabinet to zespół najlepszych profesjonalistów – zawodowy dentysta, doświadczony ortodonta, wybitni lekarze. To wszystko składa się w całość, (...)
Przychodnia Medycyny Pracy to gwarancjabogatej oferty na rynku usług medycznych związanej z branżą podstawowej opieki zdrowotnej. Działamy na rynku (...)
Niniejsza strona to bardzo przystępnie napisany przewodnik po chorobie, jaką jest półpasiec. Witryna opisuje, czym jest ta choroba oraz w jaki sposób (...)
Wizyty domowe z dziedziny psychiatrii ogólnej: profilaktyka, diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych to usługi świadczone przez lekarza Claudię (...)
Masz problem z kłykcinami kończystymi? Nie za bardzo wiesz, czy jesteś zakażony wirusem HPV? Gorąco zapraszamy na witrynę Clinica Dermatologica. (...)
Na stronie internetowej http://zapaleniepecherza.pl znajdują się informacje dotyczące zapalenia dróg moczowych. Można znaleźć tam informacje na (...)
Jeżeli masz kłopoty z oddychaniem i chciałbyś otrzymać fachową poradę, powinieneś zaraz zajrzeć na poniższą stronę internetową. Mieszczą (...)
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Prywatnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej lekarza medycyny Rafała Więcka – specjalisty ortopedy. (...)