BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn

BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn
BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn
ID wpisu: 12348
Dodano: 13.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 626
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
129
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Gabinet Okulistyczny przy Pracowni Optycznej Bożenny Ławrynowicz oferuje wykonywanie specjalistycznych badań wzroku oraz precyzyjne wyznaczanie możliwych wad i wytyczanie szkieł progresywnych. Optyk kompetentnie wykonuje okulary a Salon Optyczny proponuje swobodny wybór opraw do pierwszorzędnych okularów światowej klasy producentów - w zależności od ulubionego stylu, materiału czy korzyści dla twarzy. Przy zakupie soczewek kontaktowych zapewniana jest nauka ich nakładania. Salon oferuje swoje usługi na terenie Warmii i Mazur, mieści się w Olsztynie. Dodatkowe informacje zawarto na stronie internetowej Pracowni Optycznej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.optyklawrynowicz.pl

Opinie o stronie www.optyklawrynowicz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Poradnia dla osób zmagających się z trudnościami w sferach seksualnej i/lub psychologicznej. Oferta Agnieszki Urzynicok skierowana jest do pacjentów, (...)
Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu internetowego o nazwie dbamokregoslup.pl. Dzięki naszej stronie dowiesz się, jak walczyć z dolegliwościami (...)
Chcesz skorzystać z usług doświadczonego logopedy? Zgłoś się do pracowni logopedycznej DYNA-LINGUA M.S.. Zatrudniamy wyłącznie bardzo dobrze wykwalifikowanych (...)
Gabinet Alfa Dental w Olsztynie oferuje nie tylko standardowe usługi stomatologiczne, ale również usługi z zakresu protetyki oraz chirurgii stomatologicznej. (...)
Usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii, ginekologii, rehabilitacji to propozycja Przychodni nad Wisłą z Bydgoszczy. Oferujemy (...)
Myślisz, że objawy, które zauważasz są wynikiem choroby? Portal wylecz.to jest idealnym miejscem wymiany opinii na temat zdrowia. Popularyzowana (...)
Specmed z siedzibą w Nowym Targu jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w którym świadczone są usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób (...)
W naszej placówce doświadczony personel leczy dolegliwości choroby zwanej potocznie łokciem tenisisty. Świadczymy większość zabiegów fizjoterapeutycznych (...)