BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn

BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn
BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn
ID wpisu: 12348
Dodano: 13.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 645
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
131
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Gabinet Okulistyczny przy Pracowni Optycznej Bożenny Ławrynowicz oferuje wykonywanie specjalistycznych badań wzroku oraz precyzyjne wyznaczanie możliwych wad i wytyczanie szkieł progresywnych. Optyk kompetentnie wykonuje okulary a Salon Optyczny proponuje swobodny wybór opraw do pierwszorzędnych okularów światowej klasy producentów - w zależności od ulubionego stylu, materiału czy korzyści dla twarzy. Przy zakupie soczewek kontaktowych zapewniana jest nauka ich nakładania. Salon oferuje swoje usługi na terenie Warmii i Mazur, mieści się w Olsztynie. Dodatkowe informacje zawarto na stronie internetowej Pracowni Optycznej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.optyklawrynowicz.pl

Opinie o stronie www.optyklawrynowicz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

W Gabinetach Urologicznych Marka Góreckiego z siedzibą we Wrocławiu od 1984 r. przyjmowani są Pacjenci z chorobami układu moczowo-płciowego. Wykonywane (...)
CTZO jest ośrodkiem prywatnym zajmującym się leczeniem zaburzeń żywienia jakimi są anoreksja i bulimia. Leczenie anoreksji jest konieczne gdy następuje (...)
Świadczeniem pomocy psychologicznej, diagnostyką oraz psychoterapią, trudni się Centrum Terapii i Rozwoju z Nowego Sącza. Oferta Centrum jest skierowana (...)
Jeśli na co dzień borykasz się z chorobą refluksową przełyku, nasz portal internetowy jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj m.in. wiele cennych (...)
Statystyki dowodzą, że już przeszło jedna piąta społeczeństwa cierpi z powodu zaburzeń snu. Gdy przez kilka nocy z rzędu nie jesteśmy w stanie (...)
Dobrodziejstwo medycyny estetycznej jest ogromne, wiemy z doświadczenia że pomogła wielu kobietom, zwiększyła zapewnienie siebie, poczucie prywatnej (...)
Piękny uśmiech jest wizytówką każdego z nas. Codziennie uśmiechamy się do ludzi. Zatem piękny i nieskazitelny uśmiech odzwierciedla nas samych, (...)
Ulokowany w Sosnowcu gabinet stomatologiczny Ewy Bzymek to miejsce, w którym za pomocą najnowocześniejszego sprzętu wykonywane są zabiegi związane (...)