BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn

BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn
BOŻENNA ŁAWRYNOWICZ okulary korekcyjne olsztyn
ID wpisu: 12348
Dodano: 13.12.2013
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 596
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
127
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Gabinet Okulistyczny przy Pracowni Optycznej Bożenny Ławrynowicz oferuje wykonywanie specjalistycznych badań wzroku oraz precyzyjne wyznaczanie możliwych wad i wytyczanie szkieł progresywnych. Optyk kompetentnie wykonuje okulary a Salon Optyczny proponuje swobodny wybór opraw do pierwszorzędnych okularów światowej klasy producentów - w zależności od ulubionego stylu, materiału czy korzyści dla twarzy. Przy zakupie soczewek kontaktowych zapewniana jest nauka ich nakładania. Salon oferuje swoje usługi na terenie Warmii i Mazur, mieści się w Olsztynie. Dodatkowe informacje zawarto na stronie internetowej Pracowni Optycznej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.optyklawrynowicz.pl

Opinie o stronie www.optyklawrynowicz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Ta strona adresowana jest do kobiet w wieku rozrodczym i pozwala im poznać lepiej swój organizm, a przede wszystkim dowiedzieć się czym jest endometrioza. (...)
Łysienie androgenowe jest najczęściej spotykane, co więcej mało kto by miał problem wypadających włosów gdyby nie jedna drobnostka. Jest nią (...)
Grand- med oferuje intuicyjne testy diagnostyczne CRP- z angielskiego C Reactive Protein. Testy przeznaczone są do użytku domowego w celu stwierdzenia, (...)
Nietrzymanie moczu to coraz częstszy problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn w bardzo różnym wieku. Najczęściej nietrzymanie moczu pojawia się (...)
Euroimmun Polska zaprasza do skorzystania z usług strony www.alergiczne.info. Za jej pośrednictwem znajdziesz laboratorium, w którym zostaną dokonane (...)
Wizyty domowe z dziedziny psychiatrii ogólnej: profilaktyka, diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych to usługi świadczone przez lekarza Claudię (...)
Poszukujesz profesjonalnych usług w zakresie terapii medycznych i całościowej diagnostyki? Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej specjalizuje (...)
Poszukujesz odpowiedzi na pytanie o to, dlaczego wypadają włosy? Chcesz poznać najczęstsze przyczyny łysienia? A może jesteś ciekaw jakie formy (...)